Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Рімма Білоцерківська. Рекомендації юриста
02.07.2010, 17:50
За рішенням  Рубіжанської міської ради №71/107 від 02.06.2010р. "Про зупинення діяльності КП "Ринок" по наданню послуг  утримання і обслуговування  торгівельних місць на території  тимчасових  торговельних рядів  по вул.Леніна , у районі житлових будинків №23,25,27 та 29"
було вирішено  зупинити діяльність  комунального підприємства "Ринок" та передати земельну ділянку до  міський запас земель з 01.10.2010р. про це повідомить підприємців .
   Таке рішення - беззаконня , бо винесено у порушення п.7 Постанови КМУ від 29 липня 2009 р. N 868 Деякі питання організації діяльності продовольчих, непродовольчих та змішаних ринків , якою встановлено , що
"7. Реконструкція (переобладнання, модернізація) та закриття ринку здійснюються в установленому порядку за умови забезпечення підприємців іншими торговельними місцями з урахуванням рекомендацій місцевої галузевої ради підприємців.
Суб'єкт господарювання за рік до початку проведення робіт з реконструкції (переобладнання, модернізації) та закриття ринку повідомляє про це підприємців, які провадять торговельну діяльність на території ринку, та подає до органу місцевого самоврядування заяву про необхідність забезпечення таких підприємців іншими торговельними місцями".
   З огляду на вищезазначену норму  тільки під час реконструкція (переобладнання, модернізація) та закриття КП "Ринок" можливо позбавити підприємців на  торговельні  місяця з обовязковим забезпеченням таких підприємців іншими торговельними місцями.
   Як видно з рішення Рубіжанської міської ради №71/107 від 02.06.2010р.  ні реконструкції, ні переобладнання, еі модернізації , ні закриття КП "Ринок" не проводится , а просто рішення міської ради забирається земельна ділянка у КП "Ринок", що взагалі не передбачено ні нормами Земельного кодексу , ні  нормами ЗУ "Про оренду землі".
   Проти свавілля органів місцевого самоврядування  м.Рубіжного , 29.06.2010р. ,з ініциативи підприємців було проведено мітинг  на який прийшов  заступник міського голови Романов В.М. ( і кожен ,хто був на мітингу помітив ,що  замісник голови м.Руцбіжного явно був не тверезий) і пояснив підприємцям ,що   рішення прийнято і ринку КП "Ринок"  з  01.10.2010р. не  буде  і так як  підприємці здійснюють свою підприємницьку діяльність  на свій "страх і ризик " і тому робочими місцями себе забезпечити зобовязані підприємці самі.
   Дуже доречно знищити 100 робочих місць ,як раз під час кризи.
   Отже  звертаємося до всих громадських організацій Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу придати розголосу всима можливими засобами цю інформацію про  свавілля органів місцевого самоврядування  , яка доречі у більшості своїй складається із представників "Партії регіонів" та  знищення майже 100 робочих місць підприємців  рішенням Рубіжанської міської ради №71/107 від 02.06.2010р. .
   Голова громадської організаці "Правовий простір" м.Сєвєродонецьк ,Луганської області , та член Галузевої ради  підприємців при Луганській обласній ОДА
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 852 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]