Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Рімма Білоцерківська. Підбір матеріалів. Як боротися з чиновниками ринку
[ Викачати з сервера (1.04 Mb) ] 10.06.2010, 14:16

Рімма Білоцерківська Підбір матеріалів  «Як боротися з чиновниками ринків»

 

Як повідомив голова профспілкової організації "Підприємці Луганщини" Ігор Запрудський, сьогодні, 10.06.2010р. на ринку "Луганський базар " м.Луганська  адміністрацією ринка  металевими  заготовками  заварені  металеві модулі   трьох членів профспілкової організації "Підприємці Луганщини". Підприємці звернулися до правоохоронних органів з заявою про злочин за ст.206 КК України про незаконне перешкоджання законній підприємницькій діяльності та за ст.356 КК України (Самоуправство).

 Така ж  ситуація була у 2006р. у м. Сєверодонецьку на протязі місяця адміністрація ДП Центрального ринку м. Сєверодонецька Луганської облспоживспілки заварювала швелерами контейнери у підприємців членів "Наше право" і тоді  підприємці  зверненнями до правоохоронних органів та суду добилися того ,що  на директора ДП Центрального ринку м. Сєверодонецька  Луганської облспоживспілки Пінчука Л.Д. було складено адміністративний протокол за ст.186 КУпАП (самоуправство) а по відношенню до помічника директора ринку  порушена кримінальна справа за ст.356 КК України ( самоуправство) про що і докладаємо документи.

    Цим  у м. Сєверодонецьку добилися, що відношення  підприємців та адміністрації ринку перейшли тільки у судові зали та закінчився "беспредел" і  думаємо ,що цей досвід треба застосовувати по всій Україні.

Голова громадської організації "Правовий простір" м. Сєверодонецька Луганської області. Рімма Білоцерківська.

 

Для прикладу додаткові матеріали:

 

           Начальнику Сєвєродонецького МВ УМВС

                                                        України в  Луганської області

                                                        Пасечнику Ю.В.

                                                        93400, м.Сєвєродонецьк , Луганської обл.

                                                        вул.Партизанська, 16

                                                        тел.8(06452)-4-41-30

 

                                                    

                   Потерпіла особа:         гр. Орлов Геннадій Іванович                                     

                                                         який мешкає за адресою: 93400,

                                                         м. Северодонецьк, Луганської  області,

                                                         просп.Гвардійский, буд. 6- Б, кв. 99.

                                                         тел.468-08

 

 

На підставі  ч.1 ст.27, ст. 97 Кримінально-процесуального кодексу України, враховуючи

встановлення ознаків складу злочину, передбаченного ст.356 (самоправство)  Кримінального Кодексу України у діях гр.-н: Гребениченко Ю.М., Гребениченко С.І.  Постановою Сєвєродонецького МВ УМВС   2415/07  від 04.04.2007 року, направляю на Вашу адресу скаргу потерпілого про притягнення гр-н: Гребениченко Ю.М., Гребениченко С.І.  до кримінальної відповідальності за  ст.356 КК,  яку прошу  розглянути  у  порядку, встановленному п.3 ч.2 ст.97 КПК,  долучив  до цієї  скарги  матеріали  ЖРЗСП    2992 від 29.03.2007 р.

 

                                          Скарга 

                            (потерпілого  у  порядку ст. 27 КПК України) 

   про  притягнення до кримінальної  відповідальності  гр-н:  Гребениченко Ю.М., Гребениченко С.І.   за вчинення злочину,  передбаченого статтею 356  (Самоправство)  Кримінального  кодексу України щодо дій, якими заподіяно шкоду моїм  конституційним  правам  і охоронюваним законом інтересам

 

 

Я, гр. Орлов Геннадій Іванович, приватній підприємець, з квітня  2006 р. здійснюю законну  підприємніцьку діяльність (рознічна торгівля) на відкритої частини території ДП "Центральний  ринок   м.Сєвєродонецька” Луганської облспоживспілки (далі-ринок). Це  підтверджується Свідоцтвом Сер. ВОО № 023521 про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця. (додаток до скарги - арк 1).

 

Адміністрація ринку надала мені для здійснення торгівли торгівельне місце у металевої     споруди, розташованої  на ТП (торг.площадка) 10, БР ряд №  3, место № 4, модуль  без номеру. За користування металевим модулім я сплачувал адміністрації ринку щомісячно


(Весь матеріал викачайте із сервера)

 

 

 

 

 

 


Поки готовився матеріал, прийшло повідомлення:

 

«Станом на 14 год.30хв. 10.06.2010р. після подачі підприємцями  дільничному інспектору ринку"Луганський базар"  заяви про злочин за т.206 КК України , незаконне перешкоджання законній підприємницькій діяльності та за ст.356 КК України ( самоуправство) представником   ринку "Луганський базар" - слесарем було власноручно звільнено металеві модулі підприємців від металевих заготовок ,якими булу  заварені у незаконний спосіб модулі 10.06.2010р.

Голова ГО "Правовий простір" Рімма Білоцерківська , м. Сєвєродонецьк ,Луганської області»

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1152 | Завантажень: 323 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]