Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Рімма Білоцерківська. Нам треба навчитися все називати своїми іменами
[ Викачати з сервера (12.9 Kb) ] 24.10.2010, 20:26

Нам  всім треба навчитись не соромитись називати  речі своїми іменами, злочин - злочином , узурпацію влади – узурпацією влади.  Ми маємо це робити, як єдине джерело влади, а компетентні органи  зобов’язані кваліфікувати  такі дії відповідно до ст.2  КПК України, виконуючи  завдання кримінального судочинства  по  охороні прав та законних інтересів фізичних і юридичних осіб, а також швидке і повне розкриття злочинів, викриття винних та забезпечення правильного застосування Закону з тим, щоб кожний, хто вчинив злочин, був притягнутий до відповідальності  і жоден невинний не був покараний.

   Тому хай,   компетентні державні органи, кваліфіковано перевіряють наші  бачення того, що ДІЙСНО  відбувається у ВРУ, КМУ  та Адміністрації Президента, я підкреслюю,  ДІЙСНО, бо ми нічого не придумали:  вони порушують Конституцію, Закони, а головне - наші Конституційні права, роблячи з нас  "ідеальних рабів", які навіть не мають права наважитись зафіксувати їх кримінальні діяння. Я проти того, щоби малодушничати.  А то може віддамо  "хліб", "картоплю" і  "квасолю",  та  будемо  чекати поки почнемо  "їсти" власних дітей, як у 33 році .

   Я до такого не готова, бо  це все  відбувалось у 33-му   в  моєму рідному селі,  де я народилась і мені про це з дитинства відомо від  моєї  бабусі.

І тому я  закликаю  не віддавати їм нічого, ні Конституції, ні законів,  ні наших прав  - це єдиний вихід.

   Все, що я отримую по Вільному простору, я із всім згодна.

  Єдине пропоную , що цей Вільний простір треба започатковувати з пенсійних внесків.

Прийняти рішення  координаційною радою, що цією мережею  ми відслідковуємо  по всій території  України злочинні дії  Пенсійного фонду України, якщо почне складати ВИМОГИ по відношенню до підприємців (не залежно від того ,чи подали вони заяви в Пенсійний чи ні).

Нам  же відомо,  що їх  силоміць  заставляють платити добровільні внески , тим самим просто грабують серед білого  дня.

 Потім  всю цю інформацію об’єднати  через громадські організації і звернутися  до СРНБО ,  комітет з прав людини Ради Європи  та ОБСЄ, надавати інформацію у ЗМІ  та    подати від всіх підприємців України адміністративний позов до Президента, як гаранта Конституційних прав.

  Рімма Білоцерківська

24 10 2010р.

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 913 | Завантажень: 134 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 1
1 Елизавета  
0
Рима!
Согласна с Вами на все 100%. Спасибо за всю информационную помощь! Я тоже считаю, что поджав уши, начало можно пересидеть, и да, при наличии золотого запаса, единицы смогут покупать хлеб, как в 33 году. Но остальные вымрут! Я не мамонт! И это не форс-мажор!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]