Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Рімма Білоцерківська. Масово подайте заяви
[ Викачати з сервера (44.9 Kb) ] 04.12.2010, 23:44

         Чи відповість , держава України, за свою діяльність перед ЛЮДИНОЮ  ???

 

      Конституцією  України, громадянам України  гарантовано право на працю та  законну підприємницьку діяльність .

 Статтею 3 Конституції України передбачено , що  права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави. 

        Для забезпечення такого  обов’язку   перед громадянином , що  взяв на себе  відповідальність  на свій страх і ризик  здійснювати підприємницьку діяльність , державою запроваджено  засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності  з метою недопущення прийняття економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів ( законопроектів) , зменшення втручання держави у діяльність суб'єктів господарювання та усунення перешкод для розвитку господарської діяльності.  

   Кабінет Міністрів України мав би  провести аналіз регуляторного впливу Податкового кодексу України  на  ринкове  середовище України,    забезпечення права та інтересів суб'єктів господарювання , громадян та  держави у цілому .

    У випадку  встановлення   негативних  наслідків  прийняття  Податкового кодексу України Верховною радою  передбачити механізму повної або часткової компенсації можливої шкоди дії  цього акту, я к це передбачено п.7 Постанови КМУ від 11 березня 2004 р. N 308  «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта».

    Що це означає людською мовою , КМУ  мав би  прорахувати негативні  наслідки впливу Податкового кодексу  України на долю  майже шести  мільйонів  українських підприємців  та оприлюднити  інформацію про те ,скільки підприємців втратить  свій бізнес , скільки з них держава забезпечить роботою ,а скільки піде жебракувати  і  які  механізми будуть  компенсувати   втрату  роботи  своїм громадянам.

    Але  до цього часу ніхто в державі не може відповісти на питання : Скільки людей втратить засоби  до існування ? Скільки з них  держава забезпечить роботою ? І які решта отримаю компенсації від держави за шкоду?

    Таку відповідь надає Майдан , тому що кожен підприємець  , що приїхав  на нього  точно знає , що в його місті -НЕМАЄ робочих місць .

   Отже  аналіз регуляторного впливу  у такий незвичний  спосіб не прописаний жодними нормами законодавства України  провели громадяни України , замість  державного органу КМУ.

   І це не єдине порушення закону , що носить ознаки складу злочину встановлених  ст.365 КК України ( перевищення влади або службових повноважень )  та ст.206 КК України  (Протидія законній господарській діяльності )  у діях посадової особи Кабінету Міністрів України  Азарова М.Я)  проти свого  власного народу.

    І  Верховна рада України  також в порушення законодавства без проведення такого аналізу регуляторного впливу  прийняла до реєстрації  та розглянула  Проект податкового кодексу  України.

   Під час розгляду  проекту ПК у Верховній раді України 08.07.2010р.   було в порушення Регламенту ВРУ  прийнято Постанову  «Про всенародне обговорення проекту Податкового кодексу України N 2454-VI від 08.07.2010р.  , що означає  фактичне відхилення цього Проекту ПК і відхилений законопроект знімається з розгляду із відповідним зазначенням про це в базі даних законопроектів електронної комп'ютерної мережі веб-сайту Верховної Ради http://portal.rada.gov.ua/ у відповідності до п.2 ст.107 ЗУ «Про  Регламент Верховної ради України» чого також не було зроблено ВРУ в порушення законодавства.

   І так як відхилений Верховною Радою законопроект або законопроект, що повторює його за суттю, не може бути внесений на поточній та наступній за нею позачерговій сесіях Верховної Ради відповідного скликання тому  неіснуючий Проект Податкового кодексу №7101-1 від  21.09.2010р. вдруге розглядався ВРУ . 

    Крім того , 18.11.2010р.  під час  голосування за ПК    у залі Верховної ради України   не було достатньої  кількість  народних депутатів , а саме  269  , що  би  надало  можливості єдиному законотворчому органу України  , Верховні раді  України , прийняти у цілому   «Проекту Податкового кодексу України» реєстраціфйний  номер №7101-1.

      З метою  приховування  такої  недостатньої кількості присутніх  народних депутатів  18.11.2010р. під час пленарного засідання  у залі Верховної ради України  народний депутат Верховної ради України  Литвин В. М   діючи в суперечь  своїх повноваженнь   наданих йому  до п.2 ст.54 ЗУ «Про Регламент Верховної ради України» , як голові Верховної ради України   відповідно до ч.1 ст.74 п.2 ст.54 ЗУ «Про Регламент Верховної ради України» , як голові Верховної ради України   вчинив , такі дії що носять ознаки складу злочину  , а саме:   здійснив службове підроблення  шляхом внесення до протоколу  пленарного засідання Верховної ради від 18.11.2010р. замість  приблизно 258 присутніх народних депутатів ( ми це бачили по телевізору)  недостовірних відомостей  про кількість присутніх   348  народних депутатів на пленарному засіданні  18.11.2010р. таким чином фактично  склав  підроблений офіційний документ, протокол пленарного засідання Верховної ради від 18.11.2010р., а потім  цей документ  і використав під час здійнення  свої повноваженнь надних йому пп.13 п.1 ст.27 ЗУ «Про Регламент Верховної ради України»  по   оголошенню  результатів голосування по прийняттю у цілому 18.11.2010р.   «Проекту Податкового кодексу України» реєстраціфйний  номер №7101-1.

    Такі злочинні дії   вчинені під час пленарного засідання  у залі Верховної ради України  народний депутат Верховної ради України  Литвин В. М , як головою Верховної ради України  18.11.2010р.  здійсненні з метою   приховування  наявних  18.11.2010р. у пленарному засідінні   Верховної ради України  підстав  встановлених п.3 ст.123 та ст.107 ЗУ «Про Регламент Верховної ради України»  для відхилення   «Проекту Податкового кодексу України» реєстраціфйний  номер №7101-1.

     Податковий кодекс України прийнятий 18.11.2010р.   в результаті злочинних дій депутата  Верховної ради України , Литвина Володимира  Михайловича, який відповідно до ст.74 ЗУ «Про Регламент Верховної ради України   наділений повноваженнями голови Верховної ради України носить ознаки складу злочину  за ст. 366 КК України ( Службове підроблення ) та ст.358 КК України   (  Підроблення документів та їх використання)  .

    Такі ганебні явища у нашій державі існують тільки завдяки відсутності  громадського оосуду зі сторони громадян та громадських організацій , тому ГО «Правовий простір» м.Сєвєродонецька  звертається до всих громадських організацій України та їх обєднаннь , громадян  заставити  відповідати посадових осіб державних органів за свою діяльність перед ЛЮДИНОЮ  , шляхом подачі  заяв про злочин проти  пана АЗАРОВА та пана ЛИТВИНА , а для інших , наших найманих осіб на виконання функцій держави, хай  буде уроком .

   Про всі ці порушення законодавства у тому числі і кримінального характера  підприємці говорили під час зустрічі 29.11.2010р. з Міністром фінансів Ярошенко , як аргумент  який виключає  можливості розгляду будьяких поправок до Податковго кодексу.

    Але органи влади ,що  безсоромно порушують закони держави про закони моралі взагалі нічого не знають і тому  Мінфін після розмови з 127  представниками громадських організацій  підприємців  29.11.2010р. , які відмовились розглядати поправки до ПК, 01.12.2010р. знайшов інших представників підприємницьких кіл , які виявились більш поступливіші ніж  попередні.

Додатки:

1.Заява про злочин  на  АЗАРОВА- 2 аркуші;

2. Заява про злочин  на  ЛИТВИНА- 3 аркушів.

 Білоцерківська Рімма  голова ГО «Правовий простір» м.Сєвєродонецька , Луганської області

     

 Далі  дві  заяви Генеральному прокурору - викачай із сервера, заповни та відправ.  Організуй на це інших громадян

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1258 | Завантажень: 183 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 4.2/5
Всього коментарів: 1
1 Igor  
0
Наше дело правое - мы обязательно победим!!!
Правительству не удасться нас задушить!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]