Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Рімма Білоцерківська. Як не платити єдиний соціальний внесок.
19.02.2011, 02:36

Рімма Білоцерківська. Як не платити єдиний соціальний внесок.

То для того ,щоби змусити державні органи , а саме податкову визнати право у 2011р. платників єдиного податку користуватися всіма нормами Указу Президента України N 727/98 від 3 липня 1998 року «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва» без виключення користуючись тим ,що це Указ пийнятий на підставі  перехідних положень Конституції України, має силу закону і діє до вступу в силу закону з цих питань , тобто закону про спрощену систему оподаткування ( а якщо його приймуть у цьому році , то він почне діяти з 2012р) тому  починаючи з 01.01.2011р. і до 01.01.2012р. ми маємо право жити по Указу та необхідно заповнювати платіжні документи про сплату єдиного податку в вказівкою про складові єдиного податку визначені у абз.7 п.2 Указу Президента України N 727/98 від 3 липня 1998 року , а саме : « єдиний податок у сумі____ грн. для перерахування Відділенням Державного казначейства України наступного дня після надходження коштів до місцевого бюджету- 43 відсотки; до Пенсійного фонду України - 42 відсотки; на обов'язкове соціальне страхування - 15 відсотків (у тому числі до Державного фонду сприяння зайнятості населення - 4 відсотки) для відшкодування витрат, які здійснюються відповідно до законодавства у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності.

  Ми  до 20.01.2011р. склали таку платіжку і заплатили по старому за Указом, правда  Ощадбанк не прийняв , прийняв –УкрСиббанк .

    І ,доречи підприємці ,які мають знайомих у Держказначействі та податковій говорять , що Держказначейство працює за Указом та  розділяє та перераховує і 43 відсотки до  місцевого  бюджету і 42 відсотки до ПФУ і 15 до соцфондів ,а ті ,хто  з підприємців проплатив по ПК у тих у податковій недоїмка. З цього висновок у Держказначействі сидять люди ,Які розуміють ,що ПК не може змінити Указ і тому вони зобов’язані діяти виключно по Указу , бо може спіткати участь , аля Тимошенко та Луценко і іже з ними.

    Додаткові відрахування до ПФУ платити не треба з 01.01.2011р. бо ЗУ про єдиний соціальний ЗУ №1058  про пенсійні внески скасований , тому  на цьому все з пенсійними внесками.

   Тому беріт і користуйтесь, а не жальтесь на судьбу.

 Єдиний соціальний   я особисто платити не буду, ( до речі перший платіж треба зробити до 20.03.2011р. за лютий , за січень ми проплатили у грудні у складі єдиного ,а порядку донарахувань  єдиного соціального до сплати єдиного  НЕМАЄ ) , бо  дійсно треба розібратися з рахунками соцфондів та ПФУ (на виконання функцій Пенсійного фонду , просто органу ( невідомо тільки чого )) за ЗУ №1058 , чому вони нікому не підзвітні та не підконтрольні , такі собі ЧОРНІ ДІРИ .

Кримінальна відповідальність  за несплату єдиного соціального починається з 470 000 гривень , щоби мені з моїми 10 робітниками заборгувати таку суму до  ПФ треба 18 років за цей час ми їх посадимо до тюрьми за ці художества, або викинемо з держави ,як у ТУНІСІ.

    Знаєте ,можна бути жертвою і просто сидіти і нити ,а можна  бути ВЛАДОЮ у цій країні  та взяти законодавство і ним захиститись. І повірьте  завжди - ВИХІД є.

 

Рімма Білоцерківська, голова ГО «Правовий простір» , м.Сєвєродонецьк Луганської області

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 4552 | Завантажень: 0 | Коментарі: 10 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 9
9 ОК  
0
Интересно, у Вас Римма хоть юридическое образование есть(не липовое оно) а то чего- то такой каламбур пишете. СМЕШНО, когда читаешь, или специально, или по не знанию законов.

8 Володимир  
0
Де в Законі 1058 написано про скасування пенсійних внесків? Яка стаття, пункт? Бо Закон № 1058 діючий, і висить на сайті Верховної Ради України як діючий! Самому важко розібратись, бо він дуже об"ємний!

7 greenmilky  
0
Цитата Риммы: Додаткові відрахування до ПФУ платити не треба з 01.01.2011р. бо ЗУ про єдиний соціальний ЗУ №1058 про пенсійні внески скасований , тому на цьому все з пенсійними внесками.
Я конечно тожн против этих платежей, но надо же реально смотреть на вещи. Особенно когда другим даешь советы. Видно Римма Белоцерковская забыла разъяснить, что в новом законе "О едином социальном взносе", о взносах частных предпринимателей единщиков сказано следующее:
3) для платників, зазначених у пункті 4 частини першої статті
4 цього Закону, які обрали спрощену систему оподаткування, - на
суми, що визначаються такими платниками самостійно для себе та
членів сім'ї, які беруть участь у провадженні ними підприємницької
діяльності, але не більше максимальної величини бази нарахування
єдиного внеску, встановленої цим Законом. При цьому сума єдиного
внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового
внеску за кожну особу;
А из этого следует что платить все-таки нужно, а если не платить то взыщут через суд. Да и и никто не забыл про частных предпринимателей-единщиков.

6 Александр  
0
Интересно, многие опробовали? Прецеденты есть?

5 007  
0
Всё правильно . Открывайте указ Президента , смотрите , что он не в статусе НЕ ДІЮЧОГО , а значит от действующий . Читайте его и Выполняйте . Ведь ничего сложного . В этом законе пункты протеворечат друг другу . Но статью о конфликте интересов отменили - вывод ни один судья не сможет на законных основаниях Вас осудить . Ещё. То что Рима проплатила на старый расчётный счёт то вот тут ошибочка. Деньги будут там висеть и не вернутся обратно до запроса по Вашему письму. Проверить эту версию элементарно. Идёте в налоговую и проверяете свой счёт если денег там нет то пишите письмо в банк и возвращайте свои деньги. Так что оплачивайте на новый расчётный счёт казначейства , мы не обязаны знать распределительный он или нет. Да , Оплачивайте прежнюю сумму полностью.
Да здравствует великое объединение Украины России и Беларуссии. Иначе нам смерть.
Зайдите на опросник -http://vocv.at.ua/blog

4 лилия  
0
не очень понятен абзац: Додаткові відрахування до ПФУ платити не треба з 01.01.2011р. бо ЗУ про єдиний соціальний ЗУ №1058 про пенсійні внески скасований , тому на цьому все з пенсійними внесками. Прошу разяснения для особо одаренных.По закону №1058 все понятно,а вот по ЗУ про єдиний соціальний не очень ().

3 Віталій Лаврик  
0
Самовпевненість це ненайкраще, що можна запропонувати підприємцю. В моїй країні діє принцип:Прав той, у кого більше прав. Податкова Вас затягає по судам , а які суди у нас ті хто не знає може тільки здогадуватись. А ВЛАДОЮ у нашій країні можна стати тільки у сні. Тому приймаючи рішення, яке пропонується . потрібно підійти до нього зважено, а то можна попасти у хорошу халепу.

2 lexa  
0
Несогласен

1 LeprekON  
0
Ви Рімма, як завжди, праві. Але, чи приймуть таку платіжку інші банки? УкрСиббанку на моїй території, на жаль не має, але потрібно спробувати.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]