Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Рімма Білоцерківська. Доповнення положення про самозахист
[ Викачати з сервера (41.0 Kb) ] 09.06.2010, 14:58

Рімма Білоцерківська. Доповнення положення про самозахист

 

Мої пропозиції, щодо доповнення положеннь самозахисту, а саме:

1.Прибрати із концепції слова "боротися" замість них вживати слова " захищати свої права" так ,Як ми збираємося все робити в рамках діючого законодавства України це було би логічно ,бо виборювати необхідно те ,що тобі не належить ,а нам Конституцією та законами надано право і все що необхідно нам , це вчитися іх захищати.

2.Одним з пунктів ,я би вважала за доцільне ,виписати зобовязання для члена самозахисту  знати свої Конституційні та законні  права  а також  законодавство яким ми захищені від свавілля. Лише  людина ,яка має знання та переконана у тому , що вона нічого не порушуючи може  захиститися здатна переконати іншу у тому що це єдиний шлях створити демократичне , цивілізоване суспільстводля своїх дітей.

3.визначти мету створеннягромадськими організаціями  по всій Україні таких " мобільних груп самозахисту" , як "для захисту  власних прав та інтересів а також власної безпеки у з аконний спосіб і законними засобами ,та для збору інформації громадськими організаціями , які є субєктами забезпечення національної безпеки про масові порушення  прав громадян України ,поширення корупції, хабарництва в органах державної влади, зрощення бізнесу і політики, організованої злочинної діяльності;

порушення з боку органів державної влади та органів місцевого самоврядування Конституції і законів України, прав і свобод людини і громадянина, прояви моральної та духовної деградації суспільства , які є обєктами національної безпеки для того ,щоби

 привернути увагу суспільних і державних інститутів до небезпечних явищ і процесів у різних сферах життєдіяльності країни"

 З напрацьованими порушеннями у масштабі країни відповідно до закону "Про основи національної безпеки України»  ми можемо піднімати питання про розгляд всих цих ганебних явищ на засіданням СРНБО.

Трошички законодавства , його треба прочитати уважно іусвідомити ,Які серьозні повноваження у громадських оранізацій по забезпеченню національної безпеки та випрацювати концепцію їх використання.

Частина звернення ГО "Правовий простір до СРНБО.

громадська організація «Правовий простір» , як суб’єкт  забезпечення національної безпеки , у відповідності до норм статті 4 ЗУ «Про основи національної безпеки України»  та своїх повноважень для діяльності громадських організацій визначених ст. 9 ЗУ «Про основи національної безпеки України»  звертається за захистом національної безпеки України  ,  до  інших суб’єктів забезпечення національної безпеки визначених статтею 4  ЗУ «Про основи національної безпеки України»  до органів державної влади  , які відповідно до статті 6 ЗУ «Про Раду національної безпеки і оборони України» входять до складу Ради національної безпеки України  , а саме: Президента України, як гаранта додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина відповідно до ст..102 Конституції України  і як голови  Ради національної безпеки і оборони України відповідно до п.18 ст.106 Конституції України ,  Прем'єр-міністра України відповідно до  повноважень по боротьбі зі злочинністю та протидію корупції наданих пп.7 п.1 ст.2 та пп.3 п.1 ст.20 ЗУ «Про Кабінет Міністрів України» , Голови Служби безпеки України відповідно до пп.2 п.1 стю.25 ЗУ «Про  Службу безпеки України» подавати органам державної влади, органам місцевого самоврядування, …  обов'язкові для розгляду пропозиції з питань національної безпеки та Міністра внутрішніх справ відповідно до основних завдань на  захист їх прав і свобод, законних інтересів громадян встановлених ст.2 ЗУ «Про міліцію»  .

                    Законом України статтею 1 «Про основи національної безпеки України» визначено, що загрози національній безпеці  це наявні та потенційно можливі явища і чинники, що створюють небезпеку життєво важливим національним інтересам України.

    Статтею 3     цього закону визначені об’єкти національної безпеки  , а саме:

«людина і громадянин - їхні конституційні права і свободи;

суспільство - його духовні, морально-етичні, культурні, історичні, інтелектуальні та матеріальні цінності, інформаційне і навколишнє природне середовище і природні ресурси».

    Та статтею  5. ЗУ « Про основи національної безпеки України»  визначені  основні принципи  забезпечення національної безпеки , а саме:

пріоритет прав і свобод людини і громадянина;

верховенство права;

… своєчасність і адекватність заходів захисту національних інтересів реальним і потенційним загрозам;…

   Вибір конкретних засобів і шляхів забезпечення національної безпеки України обумовлюється необхідністю своєчасного вжиття заходів, адекватних характеру і масштабам загроз національним інтересам».

     Загрози національним інтересам і національній безпеці України визначені ст.7 ЗУ                  « Про основи національної безпеки України»

На сучасному етапі основними реальними та потенційними загрозами національній безпеці України, стабільності в суспільстві є:

…у сфері державної безпеки:

поширення корупції, хабарництва в органах державної влади, зрощення бізнесу і політики, організованої злочинної діяльності;

порушення з боку органів державної влади та органів місцевого самоврядування Конституції і законів України, прав і свобод людини і громадянина,

… прояви моральної та духовної деградації суспільства».

Статтею  8.  ЗУ « Про основи національної безпеки України»  встановлені  основні напрями державної політики з питань національної безпеки

у сфері державної безпеки:

…боротьба з організованими злочинними угрупованнями

у внутрішньополітичній сфері:

забезпечення неухильного додержання конституційних прав і свобод людини і громадянина…, духовних та моральних підвалин суспільства; підвищення ефективності функціонування політичних інститутів влади;

створення дійових, у тому числі судових, механізмів захисту конституційних прав людини і основних свобод».

    Статтею  9. ЗУ « Про основи національної безпеки України»   надані  повноваження суб'єктів забезпечення національної безпеки

«Відповідно до Конституції і законів України:

Президент України як глава держави, гарант … додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина …  і Голова Ради національної безпеки … України здійснює загальне керівництво у сферах національної безпеки та оборони України; …

Рада національної безпеки і оборони України координує та контролює діяльність органів виконавчої влади у сферах національної безпеки…;

Кабінет Міністрів України як вищий орган у системі органів виконавчої влади  …вживає заходів щодо забезпечення прав і свобод людини і громадянина…, національної безпеки України, громадського порядку і боротьби із злочинністю;

правоохоронні органи ведуть боротьбу із злочинністю…;

суди загальної юрисдикції здійснюють судочинство у справах про злочини, що завдають шкоди національній безпеці України;

прокуратура України здійснює повноваження у сфері національної безпеки України відповідно до Конституції України та Закону України "Про прокуратуру України";

громадяни України … через об'єднання громадян привертають увагу суспільних і державних інститутів до небезпечних явищ і процесів у різних сферах життєдіяльності країни; у законний спосіб і законними засобами захищають власні права та інтереси, а також власну безпеку».

     А також   громадяни України  звертаємось  до кожного депутата Верховної ради України  для створення тимчасової слідчої  комісії по ситуації , що склалася у м.Сєвєродонецьку   на виконання їх обов’язку  встановленого п.1  ст.24 ЗУ «Про статус народного депутата України»  «дбати про благо України і добробут Українського народу, захищати інтереси виборців та держави»  та відповідно до прав наданих  п.12. ст.11 ЗУ «Про статус народного депутата України»  «порушувати питання про перевірку діяльності …  установ…  розташованих на території України і щодо яких є дані про порушення ними законодавства України, про створення з цією метою тимчасових слідчих комісій» відповідно до повноважень  наданих  пунктом 33 статті  85 Конституції України  та ст.11 ЗУ «Про основи національної безпеки України»   для  здійсненню парламентського контролю у межах, визначених Конституцією та законами України.

Давайте порадимося та зясуємо наші можливості.

Голова ГО "Павовий простір "Рімма Білоцерківська

 

9.06.10р.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1167 | Завантажень: 158 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Микола Дмитренко  
0
Рімма!
Пропоную опозиційне бачення подальших дій.
Спроба окреслення шляху.

Так склалось моє життя, досить давно до мене прийшло розуміння ситуації куди нас завели «…лукавії люди..».
Зрозумівши почав шукати шляхи виходу.
Активно займаюсь самозахистом порушених прав. Маю вже досить солідний досвід. Але результати майже нульові.
Моя практична правозахисна діяльність виявила серйозну проблему, про яку ще багато громадян не задумуються, сподіваючись що якось минеться. А такого не буває.
Формувнню такого світогляду сприяє і «наш» гімн. Зокрема , «…згинуть наші вороженьки, як роса на сонці…» та інше.
На мою думку в основі цієї проблеми закладена «бомба» - тотальна ідеологія брехні, фальсифікації, словоблудства на державному рівні, яка направлена на виправдання забаганок олігархів. Їх «мораль» очевидна і до добра не приведе.
Трагедія суспільства закладена в самій системі державної радянської влади, яка була закладена у 1917 році – колективної безвідповідальності.
Для реалізації цієї мети кукловоди створили існуючу систему самознищення народу і підібрала надійних виконавців- роботів.
Стрижнем діяльності прокуратури, судів, міліції, виконавчих органів, юстиції, державних службовців являється тотальна Брехня та Фальсифікація і направлена на виконання забаганок владу тримаючих кукловодів та їх опричників - олігархів.
Базою для цього являється страх та продажність народу( за 1кг гречки!!!), який наступає на ті ж самі граблі.
Злочинність і корупція - це друга сторона «медалі» чинної влади.
Суспільство на побутовому рівні поборює моральних людей та доброчинну діяльність.
Щодо Конституції.
Нагадаю, що майже найкращою Конституцією у світі була сталінська. Що з того вийшло знаємо.
Очевидно, що діяльність громадських організації по покращенню законів та Конституції України - це або самообман, або лукавство.
Споконвічне питання. Що робити?
Моє бачення виходу.
Щоб щось мати – треба захотіти…,
щоб захотіти – треба зрозуміти….,
щоб зрозуміти – треба порозумітись…,
щоб порозумітись – треба визначитись із спільною метою – Програмою спільних дій та назвою організації , в якій панує одна Думка в поглядах на минуле, оцінки сьогодення та планів на майбутнє..
Хто таку схему підтримує - пішли разом.
Правило подальших дій таке:
Зацікалений надсилає своє бачення подальших дій. На одній сторінці.
У відповідь я надішлю свої пропозиції.

З повагою, Микола Дмитренко
конт.тел. (044) 332 56 15
(063) 433 39 59


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]