Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Рімма Білоцерківська. Чи відповість держава Україна за свою діяльність перед ЛЮДИНОЮ???
[ Викачати з сервера (22.5 Kb) ] 04.12.2010, 23:01

Чи відповість держава Україна

за свою діяльність перед ЛЮДИНОЮ???

 

Конституцією України громадянам України гарантовано право на працю та законну підприємницьку діяльність.

Статтею 3 Конституції України передбачено, що права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави.

Для забезпечення такого обов’язку перед громадянином, що взяв на себе відповідальність на свій страх і ризик здійснювати підприємницьку діяльність, державою запроваджено засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності з метою недопущення прийняття економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів (законопроектів), зменшення втручання держави у діяльність суб'єктів господарювання та усунення перешкод для розвитку господарської діяльності. 

Кабінет Міністрів України мав би провести аналіз регуляторного впливу Податкового кодексу України на ринкове середовище України, забезпечення права та інтересів суб'єктів господарювання, громадян та держави в цілому.

А у випадку встановлення негативних наслідків прийняття Податкового кодексу України Верховною радою – мав би передбачити механізми повної або часткової компенсації можливої шкоди дії цього акту, як це передбачено п.7 Постанови КМУ від 11 березня 2004 р. №308 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта».

Що це означає людською мовою? КМУ мав би прорахувати негативні наслідки впливу Податкового кодексу України на долю майже шести мільйонів українських підприємців та оприлюднити інформацію про те, скільки підприємців втратять свій бізнес, скільки з них держава забезпечить роботою, а скільки піде жебракувати і які механізми будуть компенсувати втрату роботи своїм громадянам.

Але до цього часу ніхто в державі не може відповісти на питання: «Скільки людей втратить засоби до існування? Скільки з них держава забезпечить роботою? І які решта отримає компенсації від держави за шкоду?

Таку відповідь надає Майдан, тому що кожен підприємець, що приїхав на нього, точно знає, що в його місті НЕМАЄ вільних робочих місць.

Отже аналіз регуляторного впливу замість державного органу КМУ у такий незвичний спосіб, не прописаний жодними нормами законодавства України, провели громадяни України.

І це не єдине порушення закону, що носить ознаки складу злочину, встановлених ст. 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень) та ст. 206 КК України (Протидія законній господарській діяльності) у діях посадової особи Кабінету Міністрів України (Азарова М.Я) проти свого власного народу.

Також в порушення законодавства, без проведення аналізу регуляторного впливу, прийняла до реєстрації та розглянула проект Податкового кодексу України і Верховна рада України.

Під час розгляду проекту ПК у Верховній раді України 08.07.2010р. було, в порушення Регламенту ВРУ, прийнято Постанову «Про всенародне обговорення проекту Податкового кодексу України №2454-VI  від 08.07.2010р., що означає фактичне відхилення цього Проекту ПК, після чого, у відповідності до п.2 ст.107 ЗУ «Про Регламент Верховної ради України», відхилений законопроект знімається з розгляду із відповідним зазначенням про це в базі даних законопроектів електронної комп'ютерної мережі веб-сайту Верховної Ради http://portal.rada.gov.ua/, чого також не було зроблено ВРУ в порушення законодавства.

І ще два порушення законодавства: проект Податкового кодексу №7101-1 від  21.09.2010р. не повинен був вдруге розглядатися ВРУ, по-перше, як неіснуючий, а по-друге, не може бути внесений на поточній та наступній за нею позачерговій сесіях Верховної Ради відповідного скликання новий законопроект або законопроект, що повторює відхилений Верховною Радою за суттю. 

Крім того, 18.11.2010р. під час голосування за ПК у залі Верховної ради України не було достатньої кількості  народних депутатів, а саме 269, що би надало  можливості єдиному законотворчому органу України – Верховні раді  України – прийняти у цілому «Проект Податкового кодексу України» реєстраціфйний  номер №7101-1.

З метою приховування такої недостатньої кількості присутніх народних депутатів 18.11.2010р. під час пленарного засідання у залі Верховної ради України народний депутат Верховної ради України Литвин В. М., діючи всупереч своїх повноважень, наданих йому відповідно до ч.1 ст.74, п.2 ст.54 ЗУ «Про Регламент Верховної ради України», як голові Верховної ради України, вчинив такі дії, що носять ознаки складу злочину, а саме: здійснив службове підроблення шляхом внесення до протоколу пленарного засідання Верховної ради від 18.11.2010р. недостовірних відомостей про кількість присутніх на пленарному засіданні народних депутатів – замість 258 (двохсот п’ятидесяти восьми) присутніх депутатів (як це можна порахувати по відеоматерілам трансляції пленарного засідання 18.11.2010р.) – записав 348 (триста сорок вісім) депутатів.

Таким чином голова Верховної ради України Литвин В. М. фактично склав  підроблений офіційний документ – «Протокол пленарного засідання Верховної ради від 18.11.2010р.», а потім цей документ і використав під час здійнення своїх повноважень, наданих йому пп.13 п.1 ст.27 ЗУ «Про Регламент Верховної ради України» по оголошенню результатів голосування по прийняттю у цілому 18.11.2010р. «Проекту Податкового кодексу України» реєстраційний номер №7101-1.

Такі злочинні дії, вчинені 18.11.2010р. під час пленарного засідання у залі Верховної ради України народним депутатом Верховної ради України Литвином В. М. як головою Верховної ради України, здійснені з метою приховування наявних у пленарному засіданні Верховної ради України  підстав, встановлених п.3 ст.123 та ст.107 ЗУ «Про Регламент Верховної ради України», для відхилення «Проекту Податкового кодексу України» реєстраціфйний  номер №7101-1.

Тому Податковий кодекс України, прийнятий 18.11.2010р. в результаті злочинних дій депутата Верховної ради України Литвина Володимира Михайловича, який відповідно до ст.74 ЗУ «Про Регламент Верховної ради України» наділений повноваженнями голови Верховної ради України, що носять ознаки складу злочину за ст. 366 КК України (Службове підроблення ) та ст.358 КК України (Підроблення документів та їх використання), не має законної сили.

Такі ганебні явища у нашій державі існують тільки завдяки відсутності  громадського осуду зі сторони громадян та громадських організацій , тому ГО «Правовий простір» м.Сєвєродонецька звертається до всіх громадських організацій України та їх обєднаннь, до всіх громадян України примусити  відповідати посадових осіб державних органів за свою діяльність перед ЛЮДИНОЮ шляхом подачі заяв про злочин проти пана АЗАРОВА М.Я. та пана ЛИТВИНА В.М., а для інших наших найманих осіб на виконання функцій держави хай буде уроком.

Про всі ці порушення законодавства, у тому числі і кримінального характера, підприємці говорили під час зустрічі 29.11.2010р. з Міністром фінансів Ярошенко як аргументи, які виключають можливості розгляду будь-яких поправок до Податковго кодексу.

Але органи влади, що безсоромно порушують закони держави, про закони моралі взагалі нічого не знають, і тому Мінфін після розмови з 127  представниками громадських організацій підприємців 29.11.2010р., які відмовились розглядати поправки до ПК, 01.12.2010р. знайшов інших представників підприємницьких кіл, які виявились більш поступливішими, ніж  попередні.

Додатки:

1. Заява про злочин на АЗАРОВА М.Я. – 3 аркуші;

2. Заява про злочин на ЛИТВИНА В.М. – 3 аркуші.

Білоцерківська Рімма,

голова ГО «Правовий простір»

м.Сєвєродонецьк Луганської області

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 738 | Завантажень: 104 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]