Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Результативність наших конференцій і зібрань, уточнення мети спільної діяльності.
[ Викачати з сервера (64.5 Kb) ] 06.06.2022, 12:36

Анатолій Ковальов  -   ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

Результативність наших конференцій і зібрань, уточнення мети спільної діяльності. Про залучення та підбір учасників.

 

МИ ПОБУДУЄМО ПРИНЦИПОВО НОВУ КРАЇНУ! Це наша МЕТА.

Наша діяльність через вливання в суспільство ідеї нової України, повинна сприяти прискоренню Перемоги у теперішній війні.

 Ми зарядимо суспільство ідеєю країни, за яку варто боротися до повної і швидкої Перемоги!

Ми вже цим розпочали займатися, прийнявши резолюцію  про церкву ворожого патріархату – це одна зі складових побудови омріяної країни.

Проект рішення

  1. Спрямувати діяльність громадських організацій України по недопущенню того, щоб після завершення війни, керівництво країною перейшло в руки ставлеників кланів та  непрофесійних управлінців, які не здатні забезпечити розвиток України та зростання добробуту її громадян.

2.     Через спрямування суспільства домогтися, щоб керівництво країною здійснювали компетентні, високопрофесійні керівники, які б захищали інтереси українського народу. Забезпечили вихід України в число найрозвиненіших країн у світі за соціально-економічними показниками, розвитку науки, культури, забезпечили розвиток громадянського суспільства у відповідності до викликів часу.

Україна стане Правовою країною щасливих і вільних українців. Створити найсучасніші ‒ економіку, освіту, медицину, науку, найсучаснішу Армію.

3.     Не чекаючи Перемоги у війні, вже зараз розпочати рух за правову державу вільних українців, через мотивацію та професіоналізм  українців, а це сприятиме прискоренню Перемоги. Такий рух  консолідує громадських діячів та в цілому суспільство України.

4.     Скласти ПЛАН ДІЙ, включити розробку удосконаленої моделі найсучаснішої країни в світі. Така Модель  передбачає, опис механізмів й інструментів з розбудови країни; систему підбору кадрів; набір проектів першочергових Законів; організації виховання молоді і системи якісного росту особистостей; забезпечення зміцнення ЗСУ; захисту як території, так і наших суспільних цінностей.

Основа діяльності - Україна для українців. Разом із цим - налагоджувати прогресивне міжнародне співробітництво та взаємодію. Розвивати співпрацю з іншими дружніми країнами та їхніми народами через лідерів громадських організацій на основі наших пропозицій та розробок.

5.     Створити і розгорнути інформаційну мережу, в першу чергу серед громадських активістів, науковців, зацікавлених осіб, відновити систему просвітницької діяльності в Україні. Розпочати впровадження цих ідей через ютуб-канал, визначитися із назвою ютуб-каналу.

6.     Рішуча Перемога України у війні і дальший розвиток держави можливий на основі народної мобілізації всього національного ресурсу – «Все для Перемоги, все для народу України, Україна для українців!».

7.     Формувати громадський альтернативний керівний склад країни, на основі НАРОДНОЇ ДОВІРИ, який повинен розпочати громадсько-управлінську роботу та допомогу офіційному керівному складу країною. Тільки народ України, титульна нація, в співробітництві з іншими націями України, ‒ повинні формувати завдання для представників публічних інститутів управління, забезпечити повний КОНТРОЛЬ влади народу.

 8.      Для успішної діяльності,  у наш колектив доцільно підібрати кваліфікованих  осіб, які сповідують спільно вироблені нами основні принципи, назвемо їх  – «Декалог принципів». Затвердити

Декалог принципів спільної діяльності.

1)       Земля с/г призначення не товар, а лише можливий ринок   орендних відносин.

2)   В паспорті запроваджується графа «Національність». До ВР обираються представники всіх національностей, що проживають в Україні, а їх кількість у ВР пропорційна кількості у складі населення держави. Таке ж правило підбору кадрів на всі ключові посади в Україні. Ми визнаємо і стверджуємо наявність у нашій державі титульної нації – українців

3)   В державі єдиний банк - Народний банк України, який виконує функцію всіх теперішніх банків, а також виконує функцію Пенсійного фонду, Фіскальної служби та виконує функцію обліку Національного багатства України і розподілу дивідендів від їх використання серед громадян. Керівник Народного банку України обирається (відкликається) виборцями та є підзвітним перед ними.

4)   Ми хочемо змінити життя Українського народу на краще мирним шляхом, тобто - парламентським способом привести патріотів Українського народу до влади та через них створити систему законів прогресивного суспільства. Силовий спосіб допускається лише в крайньому випадку. Ми у воєнний період сприяємо здобуття перемоги Збройними Силами України над ворогом.

5)   Вилка розміру заробітних плат та розміру пенсій не може перевищувати 10 раз.

6)   Судді всіх рівнів – обираються.

7)   Всі засоби масової інформації не можуть бути приватними, а лише державними.

8)   Медицина та освіта - безкоштовні.

9)   Не можна різко впливати на релігійні погляди кожної людини, адже то її особисті  права, але потрібно нам сприяти процесу відновлення  Рідної віри. Взяти за основу на першому етапі роботи працю Є. Романишина «Хто ми українці?».

10) Ми цінуємо думку кожного учасника і аргументовано приходимо до спільних дій. Учасник не лише виражає пропозиції, але також організовує  діяльність локальної команди певного напрямку.

 

 

9.     Розробити регламент конференцій,  етичні норми роботи учасників конференцій. Це для того, щоб конференції мали успіх та проходили організовано.

 

10.   Проекти рішень, а потім кожне прийняте рішення розміщувати на сайті, щоб учасники могли ознайомлюватися і використовувати.

 

11.  Розробимо модель бажаної країни і її суспільства.

 

12.  Скласти план нашої діяльності  для досягнення мети.

 

 

Це рішення дуже важливе тим, що визначатиме нашу наступну спільну діяльність. Воно не може бути остаточним, а постійно удосконалюватиметься. Тому, якщо хтось ще не успів опрацювати і в подальшому запропонує певні зміни та уточнення, то ми їх розглянемо і приймемо.

Розміщено

http://www.seredniy-klas.org/load/rezultativnist_nashikh_konferencij_i_zibran_utochnennja_meti_spilnoji_dijalnosti/1-1-0-2929

 

https://docs.google.com/document/d/1rQjrPUMXjXoHIS6TDcsiiX2d36QpmM5b/edit?usp=sharing&ouid=111362180582545902645&rtpof=true&sd=true

Відеозапис конференції із зазначеного питання, - доповідач Таланчук П.М., співдоповідач Ковальов А.К. https://drive.google.com/file/d/1aEaZc4vRdiglcLte7owdjs3B8-PACbTu/view?usp=sharing

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 56 | Завантажень: 1 | Коментарі: 9 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 9
0
9 Правління   [Материал]
Зауваження,висловлені в процесі  Конференції 09 06
2022

Доповідь  академіка,
ректора Київського Українського університету (бувший ректор Київського політехнічного
інституту) Таланчука П.М.  Співдоповідь
Ковальова А.К.
1.      Патріотичні сили після отримання Україноюнезалежності не були готові  керувати
державою. Л. Українка: «Звільнишся сам, - будеш володарем. Звільнять тебе, -
будеш рабом!». Буде новий «Ньрбергський процес» - хто винен, що все основне
здали. Створити альтернативний уряд на всіх рівнях, - аж до громад. Створити
робочу групу. Спільне існування московської імперії і України не можливе. МП –
як ворожа структура повинен бути заборонений.
2.      Модель – в Україні достатній потенціал. МитрополитАндрій Шептицький «ЯК БУДУВАТИ РІДНУ ХАТУ?»
3.      Хорольський О.І. взяти його працю для розгляду.
4.      Гуменюк О.С. Чи попадали матеріали: ПроектКонституції Нац ідея та ін Де ці матеріали?
5.      Петренко Ірина – Є розумні голови, але миопинилися в стані, що не має чим воювати. Евже не спроможні робити розробки
обороноздатності.
6.      Заболотний А. Про ідею створення альтернативногоуряду і Громада населеного пункту.
7.      Яворський В.М. Верховенство права народу.Створити систему розвитку відповідно мети народу в т.ч. і духовну.  Система діяльності починається із уточнення
цілі. Утвердження свого народного суверенітету. Щоб держава захищала народне
право. Історію знати. Ціль визначає народ
8.      Волковецький Степан: Чи вважаєте за можливимпитання про заборону церкви МП, щоб Московією в нас в Україні іменувати Росію,
9.      Михайло графа національність +
10.  Марущак А.Т. Постійне спілкування із народом,боротьба з невіглаством. Народ братиме участь в управлінні.  Ця модель держави деструктивна і наповнена
злом, і йде до самознищення Від споживацькиї діяльності до гармонії з природою.
11.  Любарець В.О. Система повинна відповідати викликамчасу із ринково-корпоративної форми перейти до природної власності кооперативної.
Природна власність.
12.  Яке суспільство хочемо побудувати? Про якесуспільство мріємо? А звідси – модель держави.
13.  Заболотній А.Г. Хто отримав Декалог, - податизауваження. Змінити назву – Не потрібно принципово ставити питання до
учасників.
14.  Хорольський О.І. Актуально – модель розвитку.
15.  Бугаєць М.Й. Розпочнемо будівництво нової країнизаново. Ви будете очолювати. Формувати нову громадсько-політичну силу
паралельно із проектуванням нової держави. Сьогодні насильно розчищене
політичне поле.
16.  Канторський С. Вхід в інформаційну цифровуеру-  корпоративна народна власність.
Народне господарське корпоративне казначейство. Рахунки по одному кожному
громадянину. Модель – народна корпорація Київська Русь. Презентувати книгу «Канонічне
ф/м знання Всесвіту».
17.  Петренко Ірина. – негайно змінити систему владиі вийти зі складу СРСР. Змінити всі силові структури, та інші. Підняти військових
до рівня. Військових + громадських діячів.

Відеозапис конференції із
зазначеного питання, - доповідач Таланчук П.М., співдоповідач Ковальов А.К.: https://drive.google.com/file....sharing

0
8 Правління   [Материал]

0
7 Правління   [Материал]
ВГО «Українська Народна Рада»:
"9) Не можнарізко впливати на релігійні погляди кожної людини, то її
особисті
права, але потрібно нам сприяти процесу відновлення Рідної
віри. Взяти
за основу на першому етапі роботи працю Є. Романишина
«Хто ми
українці?».???
Які особистіправа  релігійної  людини, сформовані  Сталіним 
в 1945 році у вигляді  примусового  московського пархату (є такий  вислів, який 
дуже підходить)? А тепер  це найбільша  біда – окупант  з хрестом, який  спрямовує, чи 
коректує по волі окупанта діяльність 
як суспільства, так і влади. 
Три  галузі  спрямовувати: українську  очищену освіту від наносного  окупаційного; Очистити суспільство від  пархату 
і  розвиток справжньої  української активності. А в основі  всього 
українська мова  як державна.

Найперше  треба опрацювати, як  вже  вумовах війни  сформувати  справжнє, елементарно  справедливе 
українське  суспільство  через 
коректування  окремих  статей 
Конституції  і нормативно -
правової  бази України і  привести 
все  Українське  суспільство до цих норм. І це треба  робити 
найперше, і вже треба діяти, діяти в процесі  війни. Треба найперше  продумати, як 
забезпечити   очищення  всього суспільства від спеціально  організованого, найперше   московським 
окупантом трьохсотлітнього 
спотворення, нищення, і особливо на лівобережній  частині України.

0
6 Правління   [Материал]
Золота паланка. Замаскували виразом "Україна дляукраїнців!"  марксистські тези.

0
5 Правління   [Материал]
Руслан Добровольський. При всій своїй демократичності - я проти такогоформулювання пунктів:
7)  Всі засоби масової інформації не можуть бути приватними, а лише державними.
8)  Медицина і освіта - безкоштовні.
Сьоме - узурпація ЗМІ правлячою партією (як частиною суспільства).
Вважаю - Має бути відповідальність за достовірність інформації.
Восьме - Медицина і освіта - надто широкі поняття.
Пластична операція - це медицина ?
Бухати - а потім лікувати печінку - безплатно ?
Освіта.
Маскальнота захоче безкоштовну маскальську школу - що? Забезпечувати ?

Як і угорські, молдавські і т.д. школи...
Переконаний !
Без Cвідомого в знанні Базових установчих правил в Державі, хоча би Конституції
і Закону про місцеве самоврядування

Без Cвідомого Своїх Прав, Своїх можливостей в побудові Державипочинаючи з Місцевого рівня
Без Cвідомого Свого Громадянського обов'язку участі в житті Своєїкраїни - нам Прогресивної країни не побудувати.
Повинна бути школа Громадянина !

0
4 Правління   [Материал]
Анатолій Заболотній
2)    Відповідні виборчі списки мають включатинаціональних представників за пропорційним принципом відносно відповідної виборчої
території не лише стосовно парламентських виборів, а й щодо виборів до рад УСІХ
рівнів.
 
3)   
    З виконанням Народним банком Українифункцій ПФ, ФС, і далі за текстом – можна погодитися, але замінити ним
діяльність усіх теперішніх банків явно не бажано, бо це призведе до ряду
негативних наслідків. Також виникає питання, куди подіти всі інші банки. Також
незрозуміло, чи Народний банк України – це абсолютно новий банк (якщо так, то перше
речення цього коментаря я підтверджую), чи це нове найменування Національного
Банку України (якщо так, то йому додавати таких функцій не варто, а краще
дійсно для цього створити Народний банк України).
 
5)       Якщо я непомиляюся, то у цивілізованих країнах ця вилка становить не 10, а 6 разів. Якщо
це й справді так, то маємо орієнтуватися на кращий показник – 6 разів. Але є й
суттєве питання, чи це йдеться про державні структури, чи взагалі про всі.
 
 
7)   Всі засоби масової інформації не можуть бути приватними, а лишедержавними.
     Така вимога є вкрай шкідливою. По-перше, влада будезомбувати народ інформацією, сприяючою її збереженню. По-друге, якість подання
інформаційного матеріалу значно впаде, бо приватний інтерес є одним з основних
рушіїв прогресу.
Щодо радіо і, особливо,
телебачення, то звісно ж, що їх потрібно буде позбавити права займатися політичною
рекламою.
 
 
9)        Відновленням Рідної віри нехай займаються їївіряни. Але нам до цього долучатися дуже небажано, бо ми не повинні сприяти
такому процесу, коли людина заради примарних благ, очіківаних нею від долучення
до Рідної віри, набагато більше втрачає від розлучення з тією вірою, до якої
вона була долучена раніше.
 
     Чи пропонує нам тут автор проекту вважати ці 10пунктів напрямками роботи фахових груп? Якщо так, то команда по кожному
напрямку має бути не локальною, а формуватися з однодумців з будь-яких регіонів
і лише на добровільних засадах.
Якщо розроблені такими групами
документи і технології впровадження ідей будуть схваленими Радою Обласних
штабів, то й впроваджувати їх і будуть Обласні штаби. Так як кожен член групи
водночас буде і членом свого Обласного штабу, то й він не буде позбавленим можливості
діяти на своїй локальній території також.

0
3 Правління   [Материал]
Світлана Орел. Декалог. місцями нагадує програму Компартії. Якви собі уявляєте -- створити єдиний Народний банк? Людина, яка хоч мінімально
розуміється на цьому, скаже, що у нинішніх умовах це маячня.  Інша річ --
як удосконалить банківську систему, аби вона була сприятливіша до простої
людини, щоб була реальна відповідальність за вклади і т. ін. Медицина і освіта
безплатні. Як це зробить? Нема жодної навіть дуже багатої   країни,
яка б могла  б оплачувати усі(!) медичні послуги усім. А післявоєнна Україна?
Але як пом"якшить фінгансовий тягар на людину? Як удосконалить систему?
Тут має бути дуже професійна дискусія. Про ЗМІ я взагалі мовчу. Ми, журналісти,
30 років добивались, щоб держава (а це конкретний чиновник!) не впливала на
ЗМІ...Ніскільки не сумніваюсь, що всі ви любите Україну. Але любить мало. У
кожній сфері має бути дуже професійний і високоекспертний підхід. Інакше це має
вигляд зібрання прекраснодушних  маргінальних мрійників чи корисних
ідіотів.

0
2 Правління   [Материал]
Володимир Яворський.  Модельмайбутньої України. Є дві моделі –ексклюзивна і інклюзивна. Ексклюзивна – коли всім управляєдержава, інклюзивна - коли всімуправляє кожний з нас. Національна модель України – інклюзивний розвиток чиексклюзивний? По якій моделі йдем? Народ має визначити, і ніхто,крім нього. Верховенство права означає –ніхто, крім народу. Щоб досягти цілі нам потрібна якась модель, втілена всистему. Модель– вона найголовніша!
Інституційнаоснова моделі розвитку – це створені на території громад корпораціїрозвитку, кооперативи і ін запропоновані на місцях громадою форми, чи всім і
далі має управляти новостворене державою антиконституційне формування ОТГ?  Як маєздійснюватися система проектування майбутнім в громадах? Вона має проходитив рамках корпорації, де основою має стати капітал громади, чи проектування має
проходити через прийняття на сесіях різних рівнів бюджетів доходів, розходів та
їх подальшого розпилу по кишеням депутатів та можновладців? Хто проектує той і інвестує. Кажуть щоінвестора у нас нема. Все - включаючи систему управління і інвестування – це
наше право! Держава– відпочивай. Хто управляє державою? Сам народ впобудованій ним системі. Щоб ми більше не казали, що плани бюджету маєробити – Кабмін, ВРУ, і ін. Інвестування– це стратегічне управління сталим інклюзивним розвитком. Держави там нема,там є нація, яка береться з народу і вступає у відповідальність за своє
майбутнє, відповідно до ст. 5 Конституції України. Держава – можеш не
переживати і не треба бюджет витрачати на твоє утримання. Немає в тебе,
держава, функції інвестування. Займайся ЖЕКами, дорогами, кордонами і ін. що
дозволить тобі народ
Другие. Це є інвестиційна функція народу, який маєсказати, що Національний банк буде тоді національним, коли він працюватиме на
наповнення національного багатства, і тоді економічний паспорт України: ресурси
землі і т.д. – ось воно багатство того фонду. Вони не належать державі, вони
належать народу. І це  інвестиційний інститут. Звичайно він маємати свою структуру, але найголовніше - не невідомий Кабмін України /бо по
Конституції Україна – є республіка/ буде затверджувати, яким має бути бюджет, а
олігархи і депутати будуть між собою розпилювати. Ми говоримо – не може бути
верховенства права, якщо ти, народе, неконтролюєш ресурси. А ресурси, перетворені в капітал і станутьінвестиціями, без цього не можна розвиватися. І вони не є об’єктом
оподаткування, то гроші нації і всі відрахування належать їй, а не на утримання
чиновників і влади. Тоді розуміємо, що багатство має працювати на розвиток, а
не на кишені тих, кого із-за кордону призначили до влади.
Третє. Хто виконавчий суб’єкт нової архітектури новоїдержави? Найвищий орган – УкраїнськийНаціональний Конгрес Сталого Інклюзивного розвитку. Як на зборах. Збори цевищий орган. Як в ЦК КПРС. Кому був підзвітний Перший Секретар? З’їзду. А Конгрес – то і є з’їзд. З’їзд можебути черговий і поза черговий в будь який момент. Зараз ми не про прізвища говоримо,
а про те, щоб відійти від тої радянської влади, колективної організованої злочинної групіровки, має бутиперсональна відповідальність, і головне, хто відповідає за те, що функції
суверенного народу захищаються? От тоді і буде у нас гарант. Гарант найголовнішого,
що держава, зі своїми силовими структурами має завдання – захищати функцію
народного суверенітету, а не персонально АПУ, ВРУ, КМУ. Ось перша задача – хто персонально за це відповідає? Одна особа –лідер нації, тоді його сила буде в тому, що він лідер нації. І тільки так ми
можемо, і тільки так ми зможемо олігархів здолати, бо вони знову будуть лізти в
президенти. Ця людина має бути гарант народного суверенітету.

0
1 Правління   [Материал]
ВолодимирЯворський.
  Перше.Ми говоримо про верховенство права народу, бо якщо немає у народу права, то
немає верховенства права. В Конституції що написано? Верховенство права. Це
значить що потрібно створити і розбудувати народу систему розвитку на власний
розсуд. Це і є самовизначенняукраїнського народу, починаючи з мети.
Яка мета народу? Бо мета в Декларації про державний суверенітетУкраїни і в Конституції України абсолютно різна. Мета народу – розвиток,
виключно через який лежить шлях будь якої нації в майбутнє. В Декларації він
зафіксований як всебічний розвиток українського народу, а Конституції немає й
близько цього. І там і там про розвиток. Всебічний розвиток – це економічний, науково-технічний,культурний і духовний! А в Конституції тільки економічний ікультурний! Тому, якщо його не визначати і говорити просто про розвиток, то про
який?
Системадіяльності починається з узгодження цілі.Цільовафункція – то і є політична функція. Ми маємо всією нацією узгодитиціль. Яка мета того розвитку? Тому потрібно повернутись до Декларації: цільова функціявсебічного розвитку України  - у спосібчерез утвердження свого народного суверенітету. У народу – право, у держави закон. У народу верховне право – а закон йомупідпорядкований. От відповідно до ст. 5 Конституції ми робимо заяву,що ми прокинулись, що я беру відповідальність і інформую про це державу і її зобов’яжу, щоб вона захищала то моє право.Якщоговорити про всю систему права – то цеприйняття Декларації про народний суверенітет створенням шляхом заяви.                              
         Народний контрольпропонує народну ціль - створення народної системи державного устрою -  УкраїнськийНаціональний Конгрес Сталого Інклюзивного розвитку, який має зборамиформуватися обраними кандидатами від створених на місцях територіальних громад /не від ОТГ/ до районів, з районів дообласті, від області до держави. Тутпочинаємо від села – право громади вищеправа Ради. То буде вищий орган управління цієї народної державної системи.Цільвизначає – народ і ніхто крім нього.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]