Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

РЕЗОЛЮЦІЯ VIIІ Асамблеї ГО малого та середнього бізнесу України 25 січня 2011р
25.01.2011, 16:23

РЕЗОЛЮЦІЯ

VIIІ Асамблеї громадських організацій

малого та середнього бізнесу України

"Формування спільного ресурсу"

 

 

Проаналізувавши підсумки роботи Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України, результати виконання плану дій за період вересень – грудень 2010 р., результати виконання плану дій, затвердженого VII позачерговою Асамблеєю 9.12.2010 та обмінявшись думками, VIIІ Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України відзначає наступне:

1. Асамблея поступово розбудовує механізми співпраці своїх учасників; постійно відбувається діалог з метою узагальнення напрацювань та пропозицій. Найбільш перспективними напрямками видаються формування мережі громадського руху «Вільний простір» та утворення профспілкових організацій.

Проведена інвентаризація членства у Асамблеї показала необхідність поширення діяльності на Івано-Франківську, Житомирську, Закарпатську області.

2. Робота Асамблеї є недостатньо ефективною внаслідок вкрай повільного формування спільного ресурсу, недостатньої поінформованості окремих членів Асамблеї, недостатньої координованості спільних дій. 

3. Затверджений VII позачерговою Асамблеєю план дій виконаний лише частково і потребує доопрацювання з урахуванням зміни зовнішніх чинників.

4. Попередня робота показала, що у взаємодії з органами влади найбільшу ефективність мають заходи і механізми громадського впливу.

5. Розпочата активна взаємодія Асамблеї:

·            з Радою підприємців при Верховній Раді України, до якої делеговані декілька представників Асамблеї. За рахунок такої взаємодії стає можливою законотворча ініціатива Асамблеї;

·            з Асоціацією банків України. За рахунок такої взаємодії стає можливим підвищення ефективності фінансово-кредитної підтримки малого та середнього бізнесу;

·            з незалежними профспілками. За рахунок такої взаємодії стає можливим підвищення ефективності дій із захисту законних прав та інтересів підприємців.

6. Здійснюється формування механізмів правового захисту членів Асамблеї, визначена доцільність створення єдиного ресурсного центру фінансової підтримки окремих членів Асамблеї, що постраждали від неправомірних дій органів влади          

7. Необхідно систематичне оперативне коригування тактичних кроків Асамблеї відповідно до затвердженої стратегії її дій.       

 

Виходячи з вищевикладеного пропонується:

Продовжити роботу з реалізації плану дій, затвердженого VII позачерговою Асамблеєю 9.12.2010, визначивши терміновими поточними завданнями:

 

1. Розбудова структури громадських організацій та органів підтримки спільної

діяльності учасників Асамблеї

1.1. Рекомендувати всім учасникам Асамблеї створити на базі власних громадських організацій структури громадського руху «Вільний простір», про що повідомити секретаріат Асамблеї не пізніше 10 лютого поточного року. 

1.2. Знов обраному голові Координаційної ради вжити заходів щодо залучення громадських організацій Івано-Франківської, Житомирської, Закарпатської областей до роботи у Асамблеї.   

1.3. Продовжити роботу із створення профспілкових організацій, маючи на меті утворення обласних рад профспілок підприємців та підприємницьких структур протягом І кварталу 2011 р.

1.4. Утворити до 10 лютого об’єднане юридичне бюро Асамблеї та протягом І кварталу утворити мережу юридичної підтримки учасників Асамблеї і забезпечити її скоординовані дії з мережею «Вільного простору».

 

2. Формування співпраці із сторонніми організаціями

2.1. Затвердити меморандум про співпрацю з Асоціацією банків України.

2.2. Доручити Координаційній раді підготувати та підписати від імені Асамблеї меморандум про співпрацю з Конфедерацією незалежних профспілок.

2.3. Активізувати роботу у Раді підприємців при Верховній раді України, роблячи наголос щодо розробки та прийняття нормативно-правових актів з покращення підприємницького середовища.

 

3.  Заходи громадського впливу.

3.1. Оголосити початок акцій громадської непокори, що матимуть на меті забезпечення дотримання законних прав та інтересів підприємців, з 01 лютого поточного року у всіх містах України.  З цією метою:

Координаційній раді до 30.01.2011 оприлюднити основні гасла акцій та методологію взаємодії з органами влади у акціях громадської непокори. Взяти за основу гасла Асамблеї, представлені на майдані 2010 року;

учасникам Асамблеї до 30.01.2011 надати до секретаріату плани проведення акцій громадської непокори,

провести переговори з іншими організаціями – учасниками Майдану щодо формування легітимного координаційного центру підприємницького спротиву («генеральному координатору» пану Олександру Данилюку прохання не турбуватися). Перелік таких організацій на базі досвіду подій вересня – січня 2010 – 2011 рр. доручити визначити Координаційній раді Асамблеї.

3.2. Оскаржити до 01.02.2011 р. у встановленому порядку неправомірні вимоги щодо додаткових стягнень до Пенсійного фонду України у 2010 р.

3.3. Затвердити проект законотворчих ініціатив. Вважати нагальною потребою запобігання будь-яким можливостям щодо проведення планових перевірок суб’єктів господарювання без попередження. Підготувати заходи щодо нейтралізації негативної дії вимог Податкового кодексу України в частині проведення фактичних перевірок.

Доручити представникам Асамблеї у Раді підприємців при Верховній Раді України ініціювати відстеження результативності дії Податкового кодексу з метою його наступного перегляду.

Підтримати проект закону про спрощену систему в редакції Ради підприємців при Верховній Раді.

3.4 Сформувати чорний список чиновників, винних у порушенні прав підприємництва, та постійно опубліковувати його поточну версію на сайті.

3.5 Підтримати протести студентів та науковців з вимогою відхилення законопроекту «Про вищу освіту» та ряду міністерських ініціатив, що загрожують автономії вузів, поглиблюють корупцію, позбавляють вітчизняну освіту перспектив, а отже позбавляють бізнес кваліфікованих кадрів.

 

4. Формування спільного ресурсу.

4.1. Всім учасникам Асамблеї до 01 лютого 2011 р. надати до секретаріату пропозиції щодо власного внеску у спільний ресурс Асамблеї. Секретарю Асамблеї узагальнити ці пропозиції і надати узагальнені пропозиції Координаційній раді для прийняття подальших рішень.

4.2. Доручити Координаційній раді не пізніше 01.03.2011 утворити фонд взаємодопомоги учасникам Асамблеї, яким нанесено шкоду неправомірними діями органів влади і правоохоронними органами.

4.3 Доручити Координаційній раді Асамблеї вирішити питання формування офісу Асамблеї у Києві до 01.03.2011.     

 

Координаційній раді з урахуванням рішень  VIIІ Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України скоригувати план дій Асамблеї на наступний період

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1745 | Завантажень: 0 | Коментарі: 15 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 141 2 »
14 МГО "Патріот"  
0
Підтримуємо руками і ногами Асамблею, готові йти до кінця разом з підприємцями. Слава Україні.

13 Віктор  
0
Мені цікаво, якщо пан Дорош є креатурою Януковича

http://pidpr.com/load/rezoljucija_viii_asambleji_go_malogo_ta_serednogo_biznesu_ukrajini_25_sychnja_201 1r/1-1-0-980

то як він може вимагати відставку Азарова?


12 Валя  
0
А у вас все как всегда: два украинца - три гетьмана.
На фик нам ваши распри, кто вы такие, чтобы тут рассказывать кому турбуватися, а кому нет?
Как дадим под зад, так и улетите.Командиры!
Молча объединились, свое мнение себе в задницу засуньте и защищайте наши права,а то они тут пиарятся.
Мы,тетки с рынка "Троещина", вам мозги быстро вправим.Позовем и 7 км, и Барабашова, и Хмельницкий,и Черновцы - мы друг друга знаем.
Повылазили тут!Всем объединиться и делать общее дело.

11 Цыклон  
0
Да, гласная из вас получится ещё одна госструктура. У кукловодов ниточек на всех хватит.

7 Мирон  
0
Цікавою є реакція суспільства на заяву асамблеї. щойно переглянув статю в Ліга Новини про майдани 3 та акції дужу багато людей підтримають нас готові приєднатись та вивести з собою людей розносити листівки в кожну квартиру.Це показує що Асамблея іде правильним шляхом.http://news.liga.net/news/N1102504.html

6 Іван  
0
Доброго дня! Не хочу залишатись осторонь в такий важкий час для підприємців. Сам фізична особа - підприємець. Хотів би долучитись до роботи Асамблеї

5 Алексей  
0
Что такое гражданское неповиновение в данном случае? Что не нужно делать? Не платить налоги, закрыть магазины или что?

8 Правління  
0
Долучайтеся.Організовуйте навколо себе людей.

4 Андрей Панаэтов  
0
Олегу. Если есть желание присоединяйтесь к работе Совета. мой тел. 0937674400

3 Олег  
0
Є підозра,що ті предствники від Асамблеї , які знаходяться в Раді підприємців при Верховній раді не проаналізували глибоко проект закону "Про спрощену систему оподаткування,обліку та звітності субєктів малого підприємництва". В цьому законопроекті пропонується граничний обсяг виручки від реалізації продікції за рік прийняти в розмірі 1000000 гривень.Чому? Чому не 2000000 гривень. Н.а момент виходу Указу Президента про спрощену систему оподаткування ціни на товар були в 3-4 рази нижчі , ніж сьогодні, торгові надцінки були в 2 рази вищі, а мінімальна зарплата становила 70 гривень.Шановні,наші права знову звужують,а згідно Конституції цього робити не можна. Є ідея,як поповнити ресурс Асамблеї. На головній сторінці надруку й.те рахунок, а всі підприємці перерахують,хто скільки зможе . Зкожного по нитці і буде сорочка.

10 Правління  
0
На сайті є рахунок http://pidpr.com/load....1-0-698

2 Андрій  
0
Запізно, але прошу прийняти до уваги:
Потрібно було б: 1.2. Знов обраному голові Координаційної ради вжити заходів щодо інформування громадських організацій Івано-Франківської, Житомирської, Закарпатської областей з метою їзх залучення до роботи у Асамблеї.
(там де починаються спроби цільового "залучення" - закінчується власна ініціатива)

1-10 11-11
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]