Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

РЕЗОЛЮЦІЯ VII позачергової Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України 09.12.2010р.
[ Викачати з сервера (1.79 Mb) ] 12.12.2010, 01:02

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки створення партії середнього класу"

РЕЗОЛЮЦІЯ

VII позачергової Асамблеї громадських організацій

малого та середнього бізнесу України

"Уроки першого етапу безстрокової акції протесту і наші подальші дії"

 

            Всебічно вивчивши та проаналізувавши свою діяльність у процесі підготовки та проведення безстрокової акції протесту Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України відзначає наступне:

 

А) Результати акції

Акція досягла кількох цілей. Вперше нова влада "згальмувала", сіла за стіл переговорів і пішла на поступки. З податкового кодексу були виключені деякі найбільш неприйнятні для підприємців положення. Вперше у суспільстві й політикумі розпочалася широка дискусія на теми, вперше підняті й озвучені Асамблеєю у вересні 2010 року: перенаправлення фінансових потоків з офшорів в Україну, скорочення кількості міністерств, ліквідація гігантської диспропорції між найбільшою і найменшою пенсією. Причому останні дві теми вже знаходяться у стадії реалізації.

Натомість поки що нам не вдалося домогтися усіх поставлених завдань: повного відсунення ПК і розробки його нового варіанту "з чистого листка" за участю представників об'єднань малого і середнього бізнесу, вчених та експертів, відставки Уряду та виборів до Верховної Ради у 2011 році.

Б) Оцінка діяльності Асамблеї

Позитивними моментами організації та проведення протестної акції були:

а) вірний вибір цілі: повне відхилення ПК через його неприйнятність, відмова від будь-якої участі у його "поліпшенні",

б) принцип позапартійності, який дозволив об’єднати всю Україну,

в) свідоме й ефективне розширення протестної бази за рахунок ветеранів, профспілок та молоді,
г) багатолідерність Асамблеї, що не дало можливості органам влади сконцентрувати репресивні дії на одній особі.

Разом з тим Асамблеї, яка була ініціатором акції, її ідейним джерелом і організатором масової участі в протестах, не вдалося повною мірою нівелювати спроби політичних сил дезорганізувати акцію, дезорієнтувати частину її учасників та дезінформувати суспільство. Ми переконалися, що наша позапартійність невигідна усім політичним силам – як провладним, так і опозиційним.

В) Висновки

Учасники Асамблеї одностайні в оцінці подій: нам вдалося у максимально можливій за наявних умов мірі досягти певних результатів. Разом з тим учасники Асамблеї бачать кілька напрямків діяльності на найближчий та середньостроковий періоди:

1.Подальша координація дій підприємців, допомога їм в організації протестних акцій
2.Участь у стосунках з владними структурами з єдиною метою: доносити до них вимоги Асамблеї
3.Розбудова на базі Асамблеї організацій, груп та окремих активістів широкої мережі захисту спільних інтересів.
Не бажаючи діяти за принципом "або – або" і поважаючи право членів Асамблеї обирати більш прийнятний для кожного шлях досягнення спільної мети, вважаючи, що розмаїття цих шляхів, їх диверсифікація робить нас ще більш потужними, Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України приймає за пріоритети своєї діяльності всі ці три напрямки.

 Ми заявляємо: нас не роз’єднати, нас не залякати, нас не купити. Ми змусили владні структури зупинитися – ми змусимо їх рахуватися з нашою думкою, з нашим правом жити і працювати як вільні люди у вільній країні.

Виходячи з вищевикладеного   пропонується  затвердити план дій Асамблеї на наступний період:

 

1.      Голові Асамблеї Ігорю Гурняку, секретарю Асамблеї Ірині Касьян узагальнити поправки та доповнення та сформувати узагальнений план дій

Термін – 13.12.2010

Члену КР Анатолію Ковальову оприлюднити узагальнений план дій Асамблеї.

Термін – 13.12.2010

2. Члену КР Олександру Томасевичу підготувати оскарження Податкового кодексу в судовому порядку. За необхідності долучити інших юристів Асамблеї.

Термін – грудень 2010 р.

3. Голові ГО «Правовий захист» Римі Білоцерківській розробити та надати для затвердження КР план заходів щодо формування мережі юридичного самозахисту .

Термін – 20 грудня 2010 р.

4. Голові КР Ігорю Гурняку забезпечити затвердження  плану заходів щодо формування мережі юридичного самозахисту .

Термін – 25 грудня 2010 р.

5. Схвалити та направити звернення до Уряду з пропозицією спільного моніторингу дії ПК. Секретарю Асамблеї Ірині Касьян направити лист до Кабінету Міністрів України.

Термін – 13 грудня 2010 р.

6. Учасникам Асамблеї подати секретарю Асамблеї Ірині Касьян кандидатури до складу групи з моніторингу результативності дії Податкового кодексу.

Термін – 13 грудня 2010 р.

7. Секретарю Асамблеї Ірині Касьян сформувати склад групи з моніторингу Податкового кодексу.

Термін – 15 грудня 2010 р.

8. Голові КР Ігорю Гурняку провести переговори з Кабміном стосовно моніторингу Податкового кодексу.

Термін – грудень 2010 р.

9. Схвалити запропоноване формулювання питання всеукраїнського референдуму. Запропонувати учасникам Асамблеї з 13.12.2010 р. розпочати реалізацію покрокового механізму підготовки до референдуму. 

            Члену КР Олександру Томасевичу та заступнку голови правління ГО «Софія» Євгену Зільберту забезпечити методичну підтримку дій учасників Асамблеї з реалізації покрокового механізму підготовки до референдуму.

10. Запропонувати учасникам Асамблеї паралельно із створенням ініціативних груп з

підготовки до всеукраїнського референдуму розпочати  створення мережі громадського руху «Вільний простір».

Члену КР Олександру Супрунюку забезпечити створення  та державну реєстрацію ГР  «Вільний простір» у   терміни згідно затвердженого плану дій Асамблеї.

            11. Передбачити щотижневий випуск друкованого засобу інформації і його розсилку для учасників Асамблеї, преси та партнерів. Утворити прес-центр чи прес-групу Асамблеї.

            12. Організувати пікетування будівлі Вищого адмінсуду 14 грудня 2010 року  під час розгляду справи по доплатах до Пенсійного фонду та у справі позбавлення частот телевізійних каналів ТВі, 5 канал, СТБ.

            13. Утворити виконавчий пункт Асамблеї у м. Києві.

            14. Підписати меморандум між АГО МСБУ та Асоціацією Українських банків.

            15. Сприяти у створенні Всеукраїнської профспілки представників малого та середнього бізнесу.

            Розглядати можливість створення на базі громадських організація, що є учасниками Асамблеї, політичної партії.

16. Запропонувати учасникам Асамблеї здійснювати щомісячну сплату внеску на       організацію роботи Асамблеї в сумі 100 грн.

 

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1294 | Завантажень: 102 | Коментарі: 39 | Рейтинг: 1.3/3
Всього коментарів: 381 2 3 4 »
38 n_hm  
Якщо справа дійде до референдуму.
Мені здається, що варто використати ці напрацювання.
http://vocv.at.ua/
Як на мене там є 2 раціональні зерна:
1 спрощення процедури проведення референдумів в майбутньому з будь-яких питань, які заслуговують на вирішення таким шляхом. і мінімізують вплив влади на цей процес.
2 кожна система спочатку задумується на благо, а потім вона дбає в першу чергу про своє збереження, а потім вже про ті цілі для яких створювалася. Це стосується і влади. в даній програмі є механізм який зменшує ризик в майбутньому ставати на граблі, влада заради влади і заставляє владу більше виконувати свої прямі обовязки - служити народу, який її видумав і їй платить.

37 n_hm  
вже 26.12
це я відносно пункту 1.
куди рухатись далі, що робити для спільної справи?

може десь є реквізити карточок затриманих активістів. закинути грошей для підтримки їхніх сімей. чи це робить централізозвано асамблея і треба зробити внесок на її рахунок?
Ми теревенимо, а Людям не весело.


36 Тетяна Николаев  
Олег (Вчора 09:09)
Петро був правий,з18 грудня по сьогоднішній день ніхто не залишив свого коментаря. А влада працює,Президент призначив Данилюка радником,скоро вони організують провладну підприємницьку партію на кшталт Партії правозахисту і будуть керувати підприємницьким рухом,проводячи в Верховну Радудепутатів,яких будуть контролювати.Що тоді буде робити АСАМБЛЕЯ зі своїм Вільним простором і профспілками?АСАМБЛЕЯ,У-Уууууууууууууу.

Олег, Вы умышленно искажаете факты или по незнанию? Назначенный Данилюк ничего общего с участником майдана не имеет! Это совершенно иной человек. Просто тезка.

А практически отсутствие людей на этом сайте говорит О_О_ЧЕНЬ многое! В этом Вы правы. Я наблюдаю этот сайт, как и многие другие.
Просто люди до тошноты наелись лозунгов. А о том, как вели себя "координаторы" этой ассамблеи на майдане, мне пишут из разных уголков Украины!
И эта ПОМПЕЗНАЯ резолюция с "бравами" "итогам Майдана-2"...Фу- гадость.


35 Олег  
Петро був правий,з18 грудня по сьогоднішній день ніхто не залишив свого коментаря. А влада працює,Президент призначив Данилюка радником,скоро вони організують провладну підприємницьку партію на кшталт Партії правозахисту і будуть керувати підприємницьким рухом,проводячи в Верховну Радудепутатів,яких будуть контролювати.Що тоді буде робити АСАМБЛЕЯ зі своїм Вільним простором і профспілками?АСАМБЛЕЯ,У-Уууууууууууууу.

34 Эдуард  
Суд отложил принятие решения до 18.01.11. На эту же дату планируется продолжение пикетирования.

33 Петро  
Якщо Асамблея і далі так буде працювати,скоро вона перестане цікавити підприємців.

32 Тетяна Николаев  
Предлагаю выслать денег на карточки задержанным! Им и их родным сейчас деньги нужны!!!!

31 Тетяна Николаев  
А как же безлидерность, которая не дала преследовать...???

30 ЧТО БУДЕМ ДЕЛАТЬ? КАК ассамблея поможет людям?  
Репресії проти учасників акцій протесту
Дата публікації 16.12.2010 | Автор admin

Схоже, що влада збирається показово покарати учасників акції протесту, залякати громадян, щоб наступного разу вони не вийшли на захист своїх прав.

Сьогодні, близько 12-ї години дня, на київському ринку “Петрівка”, міліція затримала Козака Сергія Олександовича та Сафанюка Романа Івановича. Їм інкримінують несанкціоноване перекриття дороги (вул.Інституцька, перетин з Хрещатиком), яке за версією міліції відбулося 22 листопада, і за фактом якого відкрито кримінальну справу.

За попередньою інформаіцєю, затриманих відвезли у приміщення Головного управління МВС України у Київській області. Ми закликаємо журналістів та небайдужих громадян подзвонити за телефонами 272-63-33, 278 – 40 -22 (чергові), 272-62-31 (оперативний черговий ) і поцікавитися, де перебувають Сергій Козак та Роман Сафанюк.

Також, за нашою інформацією, Сергію Костакову – іншому затриманому за участь в акціях протесту – 10 грудня без присутності адвокатів та родичів в суді було продовжено строк утримання в Лук”янівському СІЗО на два місяці!
Рішення винесла суддя Шевченківського суду Бужак. Є небезпека, що до нього за цей час будут застосовані тортури.

Нагадаємо, що МВС намагається знайти докази перекриття вулиць для цієї справи у телеканалів. Сьогодні Київська незалежна медіа-профспілка закликала власників телеканалів не перетворювати журналістів на стукачів і не надавати міліції відео протестних акцій на Майдані Незалежності.

Ми звертаємося до журналістів із проханням про солідарність і закликом про допомогу. Ми просимо зв”язатися особисто з Поліщуком Володимиром Петровичем (271-94-25, 271-99-90), керівником служби по зв”язкам з громадськістю і вимагати у нього пояснень, чому серед білого дня учасників мирної акції протестів Сергія Козака та Романа Сафанюка заарештовують як небезпечних злочинців? Можливо, для того щоб залякати весь колектив ринку? Чому місяцями збираються утримувати в СІЗО одного з учасників мирної акції протесту Сергія Костакова?


29 Тетяна Николаев ОКСАНЕ - ХЕРСОН  
Оксана, напишите мне на мою эл. почту!!! Подскажу как легализовать товарные бездокументальные остатки!!!

1-10 11-20 21-30 31-32
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]