Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

РЕЗОЛЮЦІЯ УЧАСНИКІВ МІТИНГУ ПРЕДСТАВНИКІВ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД СОСНІВСЬКОГО ТА ПРИДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНІВ МІСТА ЧЕРКАСИ
[ Викачати з сервера (58.0 Kb) ] 09.03.2011, 20:23

РЕЗОЛЮЦІЯ УЧАСНИКІВ МІТИНГУ ПРЕДСТАВНИКІВ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ

ГРОМАД СОСНІВСЬКОГО ТА ПРИДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНІВ МІСТА ЧЕРКАСИ

       

    09 березня 2011 року                                                                                                           м. Черкаси

                                                                                          

    Обговоривши проблеми соціально – економічного життя громади, учасники мітингу змушені констатувати наявність серйозної кризи в державі та м. Черкаси:

-          ухвалення Урядом та Верховною Радою суверенної Республіки України змін та проектів змін до Конституції суверенної Республіки України, Законів та Кодексів суверенної Республіки України, які значно погіршують конституційні права громадян, що заборонено ст. 22 Конституції суверенної Республіки України,

-          свідомо сплановане владою знищення основи конституційного ладу держави – органів самоорганізації населення у м. Черкаси,

-          застосування репресій до осіб та засобів інформації, які мають незалежну від влади  

думку: газети «АНТЕНА», телеканал «АНТЕНА – плюс» та інші,

-          свідоме та систематичне порушення ст84. Конституції України депутатами Верховної Ради  України шляхом голосування чужими картками, що свідчить про нелегітимність всіх рішень Верховної Ради суверенної Республіки України, прийнятих с порушенням ст.84 Основного Закону держави, а їхні дії носять ознаки кримінального злочину, передбачені ч3ст.365 та ч2. та ст.366 Кримінального кодексу суверенної Республіки України, 

-          стрімке та безпідставне  зростання вартості тарифів,

-          стрімке зростання цін на продукти харчування та предмети першої необхідності через непрофесійну діяльність Уряду суверенної Республіки України,

-          стрімке зростання корупції у всіх органах державної влади та представницьких органах місцевого самоврядування,

-          ріст безробіття через бездіяльність влади та масову корупцію, що відлякує інвесторів,

-          знищення української мови та шкіл з викладанням предметів на українській мові,

-          знищення основи конституційного ладу держави – органів самоорганізації  

      населення у м. Черкаси та районні ради,

-          очевидне зростання правоохоронних органів з криміналітетом та корупціонерами,

-          безкарність корупціонерів та розкрадачів державного і місцевого бюджету та комунальної власності,

-          свідоме ігнорування на беззаперечні задокументовані докази про розкрадання державного та місцевого бюджету, комунальних земель та іншої комунальної власності керівниками Черкаської обласної державної адміністрації, міської влади, керівниками правоохоронних та інших державних контролюючих органів, більшістю депутатів,

-          постійне порушення головою Черкаської обласної державної адміністрації, міським головою та депутатами обласної, міської та районних рад діючого законодавства, невиконання ними своїх передвиборчих обіцянок, обман громади, прийняття рішень з негативними для громади наслідками, серйозні порушення при кадрових призначеннях,

-          постійне ігнорування головою Черкаської обласної державної адміністрації Тулубом.С.Б. та міським головою Одаричем С.О. звернень громадян про порушення їхніх прав на інформацію про складові тарифів.

-           постійне невиконання міським головою С. Одаричем приписів прокуратури, постанови судів, ігнорування негативних висновків юридичної служби міськвиконкому, систематичне  ініціювання рішення міськвиконкому та міської ради, які суперечать чинному законодавству.

-          очевидна бездіяльність голови черкаської обласної державної адміністрації С.Тулуба, який з допомогою депутатів –однопартійців  фактично став на підтримку всіх антиконституційних дій міського голови, направлених на розкрадання державного та місцевого бюджету, земель комунальної власності, знищення комунальних закладів охорони здоров»я, культури, освіти, фізкультури та спорту, дошкільних навчальних закладів, знищення основи конституційного ладу держави – органів самоорганізації населення.

 

   Таке постійне ігнорування інтересів черкащан та інших громадян суверенної Республіки України, невиконання своїх обіцянок громадянам держави Президентом суверенної Республіки України В.Януковичем та Прем»єр-міністром М.Азаровим, систематичне свідоме порушення Конституції суверенної Республіки України депутатами Верховної Ради суверенної Республіки України, головою Черкаської обласної державної адміністрації С.Б.Тулубом, міським головою С.Одаричем та депутатами міської ради не задовольняє жителів міста Черкаси!

ТАК ДАЛІ ЖИТИ НЕ МОЖНА!

Враховуючи вищевикладене, учасники мітингу УХВАЛИЛИ:

1.      Звернутись до Президента В.Ф.Януковича, як гаранта Конституції суверенної Республіки України, голови Верховної Ради суверенної Республіки України В.М. Литвина з вимогою забезпечити легітимність рішень Верховної Ради суверенної Республіки України згідно положення п.5.ст.84 Основного Закону держави.

2.      Звернутись до Президента В.Ф.Януковича з вимогою відправити у відставку Голову Уряду М.Я. Азарова за нездатність організувати фахове управління підпорядкованими йому міністерствами, що веде до стрімкої втрати керованості народним господарством, масового знедолення українців та несе безпеку соціально-економічній безпеці державі.

3.      Звернутись до Президента В.Ф.Януковича, як гаранта Конституції суверенної Республіки України, з вимогою зупинити розпочату міським головою С. Одаричем за підтримки голови ОДА С.Тулуба компанію по ліквідації комунальних підприємств, органів самоорганізації населення.

4.      Звернутися до Презитента  В.Ф. Януковича, Верховної Ради суверенної Республіки України з вимогою заборонити розгляд у Верховній Раді суверенної Республіки України  проекту пенсійної реформи за критеріями західноєвропейських держав до забезпечення громадян України робочими місцями, заробітною платою та системою страхової медицини на рівні західноєвропейських держав.

5.      Звернутися до Голови Верховної Ради суверенної Республіки України В.Литвина, Президента суверенної Республіки України В.Ф . Януковича з вимогою зупинити розпочате міським головою С.Одаричем за підтримки голови Черкаської ОДА С. Тулуба знищення Соснівської та Придніпровської районних рад.

6.      Звернутися до Верховної Ради суверенної Республіки України, Президента суверенної Республіки України В.Ф . Януковича з вимогою внести зміни до Закону суверенної Республіки України «Про загальнообов»язкове державне пенсійне страхування » про обов»язкову норму  ОДИНАКОВОГО коефіцієнту при нарахуванні пенсії для всіх громадян суверенної Республіки України.

7.      Звернутися до Президента суверенної Республіки України В.Ф . Януковича з вимогою звільнити з посади начальника УМВС в Черкаській області Дернового В. та начальника СБУ в Черкаській області Плетньова за бездіяльність в питаннях боротьби з корупцією, розкрадання державного і місцевого бюджетів та комунальної власності, знищення основи конституційного ладу держави - органів самоорганізації населення.

8.      Звернутися до Верховної Ради та Президента суверенної Республіки України В.Ф . Януковича з вимогою невідкладно накласти мораторій на підвищення тарифів на газ та електроенергію для населення,  комунальні тарифи до забезпечення українців робочими місцями, а також забезпечення громадян суверенної Республіки України заробітною платою та пенсіями на рівні західноєвропейських держав.

9.      Звернутися до Верховної Ради та Президента суверенної Республіки України В.Ф . Януковича з вимогою терміново відмінити пеню на неоплачені комунальні тарифи.

10.  Звернутись до Президента суверенної Республіки України В.Ф.Януковича з вимогою звільнити із займаної посади голову Черкаської обласної державної адміністрації С. Тулуба за бездіяльність та обман черкащан,  постійне ігнорування думки жителів обласного центру, підтримку корупційних схем та розкрадання державного та місцевого бюджетів, комунальної власності міським головою м. Черкаси С. Одаричем.

11.  Звернутись до Президента суверенної Республіки України В.Ф.Януковича з вимогою звільнити із займаної посади Віце-прем»єр міністра С.Л. Тігіпка за антисоціальні проекти податкової та пенсійної реформи, які носять ознаки спланованого геноциду українського народу та привели до різкого погіршення економічного стану держави та зростання антиурядових настроїв у населення, що є загрозою національній безпеці державі.

12.  Звернутись до Президента суверенної Республіки України В.Ф.Януковича з вимогою звільнити  із займаної посади прокурора Черкаської області М. Лісового за бездіяльність та свідоме систематичне ігнорування беззаперечних документальних доказів про розкрадання державного та місцевого бюджету, земель та іншої комунальної власності міським головою м. Черкаси с. Одаричем та іншими посадовими особами міської та обласної влади, знищення органів самоорганізації населення.

13.  Звернутись до Президента суверенної Республіки України В.Ф.Януковича, як гаранта Конституції суверенної Республіки України, з вимогою забезпечити конституційне право черкащан на отримання інформації про складові тарифів. Наші звернення систематично ігноруються головою Черкаської ОДА С. Тулубом, міським головою м. Черкаси с. Одаричем, прокурором Черкаської області М. Лісовим.

14.  Звернутись до Президента суверенної Республіки України з вимогою створити тимчасову слідчу комісію по перевірці постійних порушень чинного законодавства міським головою та депутатами міської ради, які несуть небезпеку для черкащан та національної безпеки держави.

15.  Звернутись до генпрокуратури суверенної Республіки України, СБУ та МВС суверенної Республіки України з вимогою перевірити земельні, кредитні, тендерні та інші угоди та рішення, прийняті міською владою на відповідність чинному законодавству.

16.  Визнати роботу міського голови та «більшість» депутатів міської ради за відпрацьований період незадовільною.

17.  Депутатам міської ради та міському голові с. Одаричу заборонити передачу в оренду чи концесію КП "Черкаситеплокомуненерго” та КП „Черкасиводоканал”, інших комунальних підприємств. Заборонити продаж комунального майна без згоди територіальних громад районів міста.

18.  Звернутися до Президента та Верховної Ради суверенної Республіки України з вимогою внести зміни до виборчого законодавства про повернення до мажоритарної системи виборів депутатів  рад .

18. Зобов”язати депутатів міської та районних рад при розгляді земельних питань та питань по                                                                                                                                                  

      відчудженню комунальної власності голосувати лише в поіменному режимі.

19.  Депутатам міської ради в термін до 30.03.11. скасувати антисоціальні, антиконституційні             

рішення, прийняті без згоди громади:

                             - Про ліквідацію РЕУ

                             - Про ліквідацію органів самоорганізації населення.

                             - Про неутворення районних у м.Черкаси рад.

19. Міському голові в  термін до 30.03.2011р.відмінити рішення міськвиконкому, які не                                                                                                                                                

      погоджені юридичною службою Черкаського міськвиконкому, а також виконати всі приписи

      прокурора міста,  постанови судів.

20.  Звернутись до лідерів політичних партій з вимогою надати оцінку діям депутатам міської та

         районних рад – представникам відповідних політичних партій, які підтримують антисоціальні

         рішення міського голови С.Одарича.

21.  Звернутись до голови ОДА С.Тулуба та міського голови С.Одарича з вимогою припинити знищення незалежних ЗМІ – газету «АНТЕНА»  та телеканал «АНТЕНА-плюс».

22.  Ми попереджаємо, що наше терпіння не безмежне!

         У випадку ігнорування наших вимог ми, громадяни суверенної Республіки суверенної

         Республіки України,  залишаємо   за собою право  вдатися до масових акцій громадської

         непокори, та, відповідно до ст.5   Конституції суверенної Республіки України, безпосередньо

         взяти владу в свої руки.

23.  Резолюцію мітингу довести  до міжнародних засобів інформації та посольств іноземних держав.

24.  З метою захисту конституційних прав всіх українців, з метою захисту незалежності та суверенної Республіки України, уповноважуємо, використовуючи ст.5 Конституції суверенної Республіки України, оргкомітету мітингу створити НАДЗВИЧАЙНІ КОМІТЕТИ НАРОДНОЇ ВЛАДИ

         Голосували :  «ЗА» - одноголосно.  УТРИМАЛИСЬ» - немає.    «ПРОТИ» - немає.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 696 | Завантажень: 152 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]