Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Резолюція спільного мітингу 16.11.2010р (Проект)
[ Викачати з сервера (32.5 Kb) ] 14.11.2010, 23:24

Резолюція спільного мітингу

 

Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України, Конфедерації незалежних профспілок України та Громадянського руху «Відсіч», широкого спектру інших громадських рухів та організацій, підприємництва та профспілок

що зібрались на Майдані Незалежності, 16 листопада п. р.

 

Ми, учасники мітингу,  вважаємо, що

прийняття Податкового та Трудового кодексів України, ряду інших непродуманих, нашвидкуруч підготованих законопроектів – неприпустиме, тому що позбавляє мільйони громадян можливості чесно й легально заробляти собі на життя, ставить під загрозу свободу підприємницької діяльності, призводить до знищення середнього класу, як основи незалежної, демократичної держави, руйнує конституційне право на працю.

Ми наголошуємо, що жодного аналізу регуляторного впливу на економіку цих законопроектів урядом не було здійснено.

Єдиним виходом з критичної ситуації, в яку заганяють країну непрофесійні дії політиків та урядовців, є зняття з розгляду Верховною Радою існуючих проектів Податкового і Трудового кодексів та напрацювання нових за участю громадських об’єднань малого і середнього бізнесу, організацій роботодавців, наукових закладів та профспілок.

Ми вимагаємо зняття додаткових платежів в пенсійний фонд та обмеження розриву між мінімальною та максимальною пенсією щонайменше на рівні 4-5 разів, реальної пенсійної реформи за кращими європейськими зразками.

Ми вимагаємо відхилення Генеральної угоди між роботодавцями, профспілками та урядом, урядового проекту Закону України «Про соціальне партнерство» в існуючому на сьогодні вигляді, оскільки в разі їх застосування профспілки України позбуваються можливості адекватно впливати на процеси взаємодії уряду, роботодавців та працівників.

 

Некомпетентна влада, яка не в стані змінити на краще ситуацію в економіці країни, вирішила залатати свої прорахунки кредитами Міжнародного валютного фонду, загнавши у боргову кабалу нас і наших нащадків, а кошти для віддачі кредитів віднайти за рахунок пограбування підприємців, що в перспективі призведе до знищення вітчизняного бізнесу, зменшення конкуренції, підвищення цін та зростання безробіття, не наповнення, а спустошення бюджету. Ми звертаємося до Міжнародного валютного фонду — організації, яка за своєю місією має стояти на сторожі розвитку вільного підприємництва — з наполяганням не давати кредитів уряду, який це підприємництво нищить.

 

Ми наголошуємо, що у уряду наявні на сьогодні більш адекватні джерела для латання дір бюджету, окрім напівпорожніх кишень малого бізнесу, виснажених кризою, поборами контролюючих органів, хаотичним законодавством. Ми вимагаємо переглянути структуру державного бюджету в частині істотного скорочення видатків на утримання державних установ. Ми вважаємо за доцільне доопрацювати стратегію уряду в питаннях розвитку економіки України  і  провести її всенародне обговорення   

Ми наголошуємо, що лише захищений та впевнений у завтрашньому дні працівник підприємства здатний створювати якісний та конкурентоздатний товар чи послугу.

Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу, Конфедерація незалежних профспілок та Громадянський рух «Відсіч» вважають неприпустимим прийняття законодавства, яке ставить на коліна український народ.

У випадку, якщо наші вимоги будуть знехтувані, ми готові розпочати активний громадський вплив на Президента України шляхом організації страйків, інших заходів з вимогою не підписувати ці документи, а також розпочати серед всього населення України широку роз’яснювальну кампанію щодо політики тих, хто проголосує за зазначені законопроекти.

Ми просимо окремих журналістів та засоби медіа виконати свій професійний обов’язок та адекватно відобразити сьогоднішню нашу акцію.

Ми готові взяти на себе відповідальність за розробку та впровадження нормативно-правових документів, про які йдеться, виконання яких дозволить суттєво покращити стан економіки країни, зокрема призвести до реального наповнення державного бюджету.

 

Асамблея громадських організацій малого і середнього бізнесу, Конфедерація незалежних профспілок України, Громадянський рух «Відсіч»


Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1116 | Завантажень: 104 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Андрей  
0
Необходимо повсеместно - от Киева до Луганска, от Харькова до Севастополя организовать забастовки предпринимателей. Не должно работать ни одно предприятие - все киоски, рынки, такси, автобусные маршруты (маршрутки). Только в этом случае власть может обратить на нас внимание. Только забастовками мы сможем повлиять на них. Например, в субботу и воскресенье не будут работать вещевые,продуктовые рынки и торговые центры, где работают предприниматели. Я думаю, что резонанс по стране будет больше чем от сегодняшнего митинга.Каждый из нас потеряет в эти дни не так много (в деньгах, хотя не в деньгах счастье), но все граждане поймут, без нас нельзя.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]