Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

РЕЗОЛЮЦІЯ МІТИНГУ (Проект для використання при проведенні мітингу)
27.02.2011, 23:50

РЕЗОЛЮЦІЯ МІТИНГУ

 

Останні події в Україні в черговий раз безжально висвітлили триваюче загострення фінансово-економічних, соціальних та політичних проблем. Влада демонструє свою неспроможність дати ефективну відповідь на сучасні виклики, разом з цим застосовуючи суто бюрократичні і фіскальні  засоби регулювання економіки. Замість обіцяних реформ суспільство отримало підвищення цін на товари та послуги, подальше процвітання корупції і хабарництва чиновників, свавілля правоохоронних та судових органів.

            Прийняті останнім часом закони, зокрема Податковий кодекс, руйнують систему господарських відносин, призводять до фактичного знищення малого та середнього бізнесу.

Свій головний удар влада спрямовує якраз проти тих людей, які утримують себе власною працею, прийняли на свої плечі величезний тягар кризи, спромоглися в цих нелегких умовах, не звертаючись по допомогу до держави, прогодувати себе і свої родини. Декларуючи майбутній «нечуваний розвиток країни», можновладці забувають, що такий розвиток можливий лише за наявності високих технологій в промисловості. А такі технології передбачають, в свою чергу, кваліфіковану робочу силу, розвинений внутрішній ринок, потужний середній клас. Якщо ж цього немає – доводиться орієнтуватися на експорт низько технологічної продукції та сировини, що передбачає дешеву некваліфіковану робочу силу та нерозвинений внутрішній ринок.

Звісно, що за таких умов незалежний потужний середній клас, основою якого є малий та середній бізнес, органам нашої влади аж ніяк не потрібний. Спроби перетворити підприємця на низькооплачуваного найманого працівника, який буде заглядати в рота своєму роботодавцеві та державному чиновникові, не призведуть ні до чого, крім додаткового навантаження на державний бюджет. А це, в свою чергу, суттєво зачепить статки пенсіонерів, лікарів, вчителів, військових.

            Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України з метою запобігання негативним явищам, пов’язаним із неадекватними діями органів влади, уклала меморандум партнерства з профспілками, громадськими організаціями ветеранів, офіцерів, правозахисників, молодіжними організаціями. Все більше людей, щиро зацікавлених у здісненні справжніх реформ , реальному розвиткові України, приєднуються до дій Асамблеї, спрямованих на врегулювання  суспільних відносин, забезпечення верховенства права в інтересах кожного громадянина.     

            З 1 лютого Асамблеєю оголошена безстрокова акція протесту проти неефективної, стратегічно не мислячої влади та недолугого законодавства, майже феодальних відносин між чиновниками і бізнесом, та зрештою, між владними структурами і народом України.

 

МИ ВИМАГАЄМО:

           

1. Зупинити дію Податкового кодексу, забезпечити за участі представників вітчизняного підприємництва реформування податкової системи, спрямованого на розвиток економіки, а не на її нищення.  Негайно припинити виштовхувати сотні тисяч підприємців – спрощенців у загальну систему оподаткування, на базі якої вони ні формально, ні фактично працювати не зможуть. Зупинити практику застосування фактичних перевірок як інструменту недобросовісної конкуренції та розправи над політичними опонентами.  

            2. Встановити справедливу систему пенсійного забезпечення, зокрема, зробити прозорими витрачання коштів державного пенсійного фонду, надати суб’єктам господарювання право самостійно обирати для себе спосіб власного пенсійного забезпечення. На законодавчому рівні визначити добровільність сплати єдиного соціального внеску.

            3. Розробити та запровадити відповідно до вимог Закону України «Про державну підтримку малого підприємництва» державну програму підтримки малого підприємництва. За будь-яких умов зберегти спрощену систему оподаткування, що передбачає не лише прийнятну ставку оподаткування, але й найпростішу форму адміністрування.

            4. Забезпечити безумовне дотримання принципів та засад державної регуляторної політики при розробці законопроектів та інших нормативних актів. 

            5. Встановити конструктивний системний діалог між представниками влади та підприємницьких кіл на найвищому рівні держави.

            6. Забезпечити правове сприяння здійсненню заходів громадського контролю за рішеннями органів влади та органів місцевого самоврядування всіх рівнів.

            7. Відставки Прем’єр-Міністра України М.Я.Азарова та Віце - Прем’єр-Міністра України С.Л.Тігіпка внаслідок їх неспроможності реалізувати програму реформування економіки країни.

 

            Підприємці чудово усвідомлюють свою соціальну функцію і готові відповідально її виконувати.

Натомість чекаємо від органів влади такої ж відповідальності за результати та якість рішень, які вони приймають.  

 

СПРАВЕДЛИВІСТЬ,  

      ЧЕСНІ ПРАВИЛА ГРИ,

            СПІВПРАЦЯ  УСІХ  СФЕР  СУСПІЛЬСТВА – ОСЬ НАШІ ВИКЛИКИ ВЛАДІ

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 870 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]