Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

Резолюція Мітингу підприємців України. Черкаси 19 09 2019р.
[ Викачати з сервера (20.8 Kb) ] 22.09.2019, 13:10

Результат пошуку зображень за запитом "картинки мітинг підприємців в черкасах"РЕЗОЛЮЦІЯ МІТИНГУ  В М. ЧЕРКАСИ 19.09.2019 ПІДПРИЄМЦІВ – ПРЕДСТАВНИКІВ 16 ОБЛАСТЕЙ УКРАЇНИ

ЩОДО НЕПРИПУСТИМОСТІ УТИСКУ ТА ЗНИЩЕННЯ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ, РОЗВИТОК УКРАЇНСЬКОГО СЕРЕДНЬОГО КЛАСУ ТА  ВІДНОВЛЕННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОТУЖНОСТІ УКРАЇНИ.

 

               Підприємницьке середовище України не на жарт стурбоване ситуацією, що склалась в даний час з малим і середнім бізнесом. Усе підприємницьке середовище жило очікуванням, що після Революції Гідності нарешті пройде очищення влади і будуть зруйновані усі корупційні схеми,створені злочинною владою та нарешті  підприємцям будуть запропоновані нові, прогресивні правила ведення бізнесу європейського зразка, які дали б поштовх для швидкого зростання малого та середнього бізнесу, формування Українського середнього класу і разом із цим зростанню економіки всієї України.  

Проте ряд законодавчих актів, прийнятих останнім часом, свідчать про те, що старі корупційні схеми не тільки не зруйновано, а навпаки – удосконалюються. Складається враження, що влада взагалі не зацікавлена в розвитку малого та середнього бізнесу та намагається його знищити, вижати останні соки.

Не зважаючи на неодноразові звернення до Президента  України, Верховної Ради та Уряду, а також до  органів місцевого самоврядування, ситуація погіршується з дня в день.

Незадовільне економічне становище, безробіття спричинило до того, що дуже впала покупна спроможність. А підвищені тарифи на енергоносії та ріст оподаткування призвів до подорожання товарів загального вжитку. В таких умовах відбувається різкий занепад підприємництва, особливо малого та середнього бізнесу. Вкрай важке становище настало в підприємців, які займаються виробництвом та надають послуги, використовуючи робочу силу. Фактично, рентабельно працювати не можливо! А це приведе до ще гіршого становища в країні, до зменшення наповнення Бюджету України та вимушених зовнішніх шкідливих запозичень, за які готові продати Матінку Землю.

На фоні незадовільного відношення до малого та середнього бізнесу збоку центральних органів влади проявляють беззаконня та свавілля представники місцевих органів.  Створивши собі під виглядом комунального підприємства «Муніципальна гвардія» власний військовий підрозділ, мер міста Дніпра почав захоплювати з його допомогою торгівельні тимчасові споруди, автостоянки, об’єкти рекламного бізнесу, базари та інше. Внаслідок таких дій багато підприємців було травмовано і отруєно сльозогінним газом. Тих, хто дозволяв собі відстоювати свої інтереси і чинити опір, просто викидали на вулицю, а їх об’єкти відверто нищилися. Більш за все обурює той факт, що органи поліції розслідування заяв про злочини відверто саботували. Торгівельні споруди являються приватною власністю підприємця. А той, хто зносить їх - вчиняє злочин пороти приватної власності. Якщо у влади є претензії до власників цих споруд - потрібно або домовлятись з власником пропонуючи йому інше місце для торгівлі, або вирішувати такі питання через суд. Влада часто порушує право власності підприємця - створює прецендент вирішення спірних ситуації поза судом. В цій ситуації підприємцям залишається  об'єднуватись, забезпечити самозахист своєї власності, вимагати від центральної влади примусити порушника виконувати закон.

Приклад рейдерський захват ринку в Харкові, який  відбувався безпосередньо за участю міського голови Геннадія  Кернеса.

Ми не просто так зібралися і в Черкасах. Свавілля місцевої влади не обійшло черкаських підприємців. Міської влада Черкас незаконно відбирає в них землю під торговими точками. У Черкасах посеред білого дня на промисловому підприємстві, що на околиці міста, вирізали та вивезли усе обладнання, а також оргтехніку. Без роботи залишилися три десятки працівників товариства. Не так давно рейдери паралізували потужне підприємство «Дашуківські бентоніти», яке видобуває та переробляє бентонітову глину. Протягом року відбулися кілька спроб рейдерського захвату сільськогосподарських земель.

Не краща ситуація в освіті, культурі, медицині, екології, питній воді та інших питаннях.

Люди вимушені шукати кращої долі за межами України. Бідність населення, часті хвороби спричиняють його швидкому вимиранню.   Це слід припиняти.

Ми, представники малого та середнього бізнесу України, усвідомлюючи свою відповідальність перед прийдешнім поколінням українців і майбутнім нашої держави, рішуче вимагаємо негайно вирішити низку питань, які на сьогоднішній час ставлять взагалі під загрозу існування підприємництва, а як наслідок – існування самої держави України:

           

1. Негайно припинити використання сили у взаємовідносинах органів місцевого самоврядування та підприємців.

2. Категорично вимагаємо продовжити мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення.

3. Розпочати активну діяльність Президента України, Уряду, Верховної Ради по створенню в Україні сприятливих умов для розвитку товарного виробництва.

4. Скасувати рішення про обов’язкове використання касових апаратів платниками податків другої і третьої груп. Спростити систему адміністрування касового обліку для інших категорій. Розробити спрощену систему оформлення договорів оренди земельних ділянок під тимчасові споруди, спростити процедуру землевідведення під капітальні споруди.

5. Дати доручення НКРЕ перевірити законність дій енергопостачальних організацій до споживачів стосовно вимог попередньої оплати за ще не спожиту електроенергію, непомірно великі суми в рахунках навіть не за роботи, а лише за дозволи та документи на прості схеми підключення до мережі нового абонента.

6. Заборонити державним органам вимагати електронні витяги , їх копії, якщо вони містяться в електронних державних реєстрах.

7. На законодавчому рівні ввести норму щодо застосування штрафних санкцій тільки після попередження та роз’яснення правопорушення. Встановити адекватний розмір штрафних санкцій за податкові правопорушення. Наприклад, не більше як подвійний розмір від помилки.

  1. Заборонити використовувати комунальні підприємства та приватні фірми у сфері контролю та підготовки погоджувальної документації, видачі різного роду державних документів: паспортів, сертифікатів, дозволів, програмних продуктів для державної звітності, оціночної діяльності. Всім цим повинна опікуватися лише держава за незначну плату на відшкодування витратних матеріалів.
  2. Встановити ставку єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі 16,4% без додаткових вимог щодо рівня заробітної плати та доходу підприємця.
  3. Скасувати норму закону про віднесення пива до алкогольних напоїв.
  4. Скасувати норми закону щодо встановлення максимальних роздрібних цін на тютюнові вироби та зруйнувати монополізацію оптового тютюнового ринку.
  5. З метою захисту вітчизняного виробника скасувати мито в 5% на ввезення сировину, яка не виробляється в Україні.
  6. Заборонити вносити зміни до Конституції України щодо територіального устрою України та місцевого самоврядування.

14. Центральній владі створити робочі комісії при Президенті України, в Уряді, при Верховній раді, а також при обласних та районних державних адміністраціях  із залученням в їх склад представників підприємницьких активістів з метою швидкого реагування та усунення шкідливих дій, спрямованих проти малого та середнього бізнесу.

  1. З метою захисту дрібного і середнього бізнесу та забезпечення зростання економіки України  вважати необхідне створити або відновити всеукраїнську організацію підприємців.
  2. Запропонувати Верховній Раді на протязі наступних шести місяців провести парламентські слухання з питань оподаткування та дерегуляції підприємницької діяльності.
  3. Україна повинна стати ПРАВОВОЮ ДЕРЖАВОЮ, А ЇЇ ЖИТЕЛІ – ВІЛЬНИМИ І ЩАСЛИВИМИ.  Розпочати рух за розвиток Українського середнього класу:«Україна понад усе!»
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 18 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]