Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Резолюція мітингу Львів, 1 лютого 2011 року, Майдан біля Шевченка
[ Викачати з сервера (33.0 Kb) ] 02.02.2011, 00:29

 

Резолюція мітингу

Львів, 1 лютого 2011 року, Майдан біля Шевченка

 

Ми, що тут зібрались: підприємці, робітники, студенти, пенсіонери

ВВАЖАЄМО:

 

            Країна вже не в стані витримувати надзвичайний ціновий, податковий та моральний тиск зі сторони псевдо реформ, що руйнують українське суспільство.

 

Країна не бажає повернення темряви тоталітаризму. Країна не віддасть своїх громадян у лапи політичних репресій!

 

У грудні 2010 року був прийнятий Податковий кодекс. Прийнятий шляхом обману, порушень законодавства, усіх моральних норм. Дякуючи йому, на вулиці опиняються не «мінімізатори», а працівники реальних діючих малих промислових, транспортних та інших підприємств.

 

Кабінет Міністрів України не робить навіть спроб організувати відстеження результативності прийнятого Податкового кодексу.

 

Державна податкова служба та інші контролюючі та правоохоронні органи застосовують процедури перевірок, які суперечать не тільки діючому законодавству, а й взагалі здоровому глузду. 

 

            Складається враження, що розробники податкових, житлових, містобудівних, пенсійних  кодексів мають за мету максимально зменшити населення України,  створивши нестерпні умови для існування пересічного українця. Постає питання, чи розуміє уряд країни, у яку прірву її вкидає? А може він просто не здатний це зрозуміти і затримався аж надто довго на вітчизняному державницькому олімпі!!!

           

Владні структури намагаються вирішити наболілі питання виключно фіскальними та силовими методами за рахунок найменш захищених верств населення.   В той самий час, обминаючи увагою статки олігархічної верхівки, представленої у більшості вітчизняних партій, заховані в офшорних зонах: на «улюбленому»  Кіпрі та в десятку інших острівних куточках світу.

    

            Така позиція влади змушує нас повернутися до конституційних методів громадського впливу. Ми, разом з нашими однодумцями та партнерами, розпочинаємо з 1 лютого поточного року безстрокові акції протесту  по всій території України. Реалізуючи наші конституційні права, ми вимагаємо:

-          припинити репресії проти учасників підприємницького Майдану 2010 року (перелік додається);

-          переглянути Податковий кодекс відповідно до вимог законодавства у сфері державної регуляторної політики;

-          вилучити з розгляду проекти Трудового та Житлового кодексу;

-          розробити проект зрозумілої прийнятної для населення пенсійної реформи;

-          припинити руйнування системи вищої освіти за рахунок блюзнірського законопроекту Табачника «Про вищу освіту»,

-          долучити до законотворчої роботи представників громадськості, вчених, експертів, фахівців відповідних напрямків;

-          законодавчо встановити відповідальність працівників органів влади за прийняття недосконалих непрофесійних управлінських рішень і забезпечити неухильний контроль за притягненням таких працівників до згаданої відповідальності;

-          відправити у відставку склад  Кабінету Міністрів України з метою призначення на відповідальні посади фахівців, які будуть займатися насамперед розвитком виробництва, нових технологій, покращенням бізнес – середовища, розвитком основи всього попереднього – громадянського суспільства.

           

Якщо ж наших лідерів та побратимів хапатимуть у тюрми, наших доходів буде недостатньо навіть щоб розрахуватись за «дешевий» газ та «ще дешевший» бензин, країна стане острівком феодалізму у Європі, ми готові нагадати цілому світові, що ми – єдине джерело влади у державі Україна. 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 879 | Завантажень: 73 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 mastermag  
0
Кто писал эту чушь ? За всё отвечает "гарант" ! Рубите голову этой гадине !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]