Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

Резолюція Форуму МСБ України Черкаси 19.09.2019р.
[ Викачати з сервера (15.8 Kb) ] 22.09.2019, 13:33

Резолюція Форуму підприємців України 19.09 2019р. Черкаси

 1. Затвердити відкритий лист Президенту, Голові ВР та Прем’єр Міністру. Доручити передати листа через голову Черкаської ОДА, та по пошті – Леоніду Запорожцю.
 2. Передати Резолюцію мітингу через голову Черкаської  ОДА, та по пошті Президенту, Голові ВР, Прем’єр Міністру – Леоніду Запорожцю.
 3. Створити Всеукраїнську систему самозахисту підприємництва на базі існуючої в Дніпрі. Очолити керівництво Віктору Боровінському,  створити обласні структури, а через них і районні.
 4. Відновити роботу Асамблеї ГО МСБ.
 5. Керівництво  Асамблеї ГО МСБ  доручити Борису Емельдешу (Одеса) – на 6 місяців.
 6. Голові Асамблеї МСБ підготовити пропозиції щодо створення Комітетів управління Асамблеєю. Затвердити на черговому форумі підприємців.  Борису Емельдешу організувати управлінську структуру – роботу офіс-менеджера по управлінню Асамблеєю.
 7. Провести наступний форум підприємців у листопаді 2019р.
 8. Запропонувати із активних громадських діячів МСБ представників для рекомендації їх участі в підприємницьких комітетах: 1)при Президенті України; 2)при ВР; 3)при КМ; 4)при кожній обласній ОДА; 5)в кожному районі – Асамблея ГО МСБ – до 01.11.2019р. (організовує Борис Емельдеш).
 9. Рекомендувати всім підприємницьким структурам України під час виборів до місцевих рад пропонувати своїх кращих представників в депутати сільських, міських, районних, обласних рад, а також претендентів на мери міст, голів сільських рад, голів районних та обласних рад з метою лобіювання на всіх рівнях інтересів МСБ. В офісі Асамблеї збирати інформацію по прізвищах рекомендованих по всіх областях.
 10. Через Асамблею МСБ організувати тісні контакти із профспілками, громадськими організаціями вчителів, лікарів, …. для формування спільноти – Українського середнього класу та вирішувати з ними питання спільної зацікавленості.  Готовитися до створення політичної організації (руху) Українського середнього класу «Україна понад усе!» - доручити Анатолію Ковальову.
 11. В Україні відбувається катастрофічне знищення ресурсів: знищення лісів, лісосмуг, зникає питна вода, екологічні злочини, які стимулюють смертність населення та інші негативні моменти. На громадських засадах підприємці опікуються збереженням цінностей, що створила природа та людина, благоустроїм, допомогою фронту, допомогою освітнім, медичним  та культурним закладам, допомогою інвалідам. Підприємці, як правило, не стоять осторонь від вирішення цих проблем. Тому дану тему слід пропагувати, обліковувати та висвітлювати в ЗМІ цим популяризувати значимість підприємця. В офісі Асамблеї накопичувати та поширювати інформацію.
 12. На базі Самозахисту підприємців створити Групу негайного реагування, яка буде зобов’язана моментально вирішувати всі випадки «наїзду» на конкретних підприємців. При цьому, по команді, із кожної області, кожного району можна направляти телеграми Генпрокурору, нач. обласної поліції, керівникам міст, адміністрації та ін., виїзд представників різних областей на місце події. Організувати телефон гарячої лінії, розіслати інформацію про це в кожний район. Створити відповідний офіс - відповідає Віктор Боровінський.
 13. Організувати оперативну юридичну допомогу в системі самозахисту – Віктор Боровінський.
 14. Асамблеї ГО МСБ та Самозахисту скласти календарний план діяльності.

Прийнято на Форумі підприємців. Черкаси, 19 вересня 2019р.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 14 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]