Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Резолюція акції в Черкасах 29.06.10р.
29.06.2010, 23:22

Президенту України

Януковичу В.Ф.

Прем’єр-міністру України

 АЗАРОВУ  М.Я.

Віце-прем’єр-міністру України

з питань економіки

ТІГІПКУ С.Л

Резолюція

Мітингу протесту від 29.06.2010 р. проти прийняття Податкового кодексу № 6509

 

Ми, учасники мітингу протесту вимагаємо:

1.      Негайно відкликати законопроект Податкового Кодексу України за № 6509 з розгляду  Верховною Радою, як такого, що не відповідає чинній Конституції України, Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

2.      Винести  законопроект Податкового Кодексу України на широке обговорення громадськості,  для чого залучити громадські організації, експертів та науковців.

3.      Не допустити розширення повноважень Державної  податкової  служби: обшуків приміщень без рішення суду, безапеляційності  рішень на користь ДПІ,  примусових стягнень, допитів, взяття майна в податкову заставу без рішення суду, блокування рахунків, списання коштів із рахунків своїм рішенням. Не робіть з податківців ворогів народу!

4.      Не допустити збільшення штрафних санкцій за порушення з боку платника податків в 4 рази.

5.      Не оподатковувати наші депозити, бо це призведе до руйнації банківської системи, і як наслідок, економіки України.

6.      Не допустити знищення спрощеної системи оподаткування: єдиний податок повинен включати   всі податки та збори, які впровадилися в життя Указом Президента № 727 від 03.07.1998р.  Сплачувати одним платежем і подавати звіт та розрахунок  в один державний орган.

7.      Не ускладнювати ведення фінансових та господарських операцій в сфері малого підприємництва на основі первинних документів до тих пір, поки держава не знизить вартість та прозорість розмитнення  товарів. В протилежному разі  підприємці змушені будуть закрити свою підприємницьку діяльність.

8.       Не допустити впровадження касових апаратів в сфері малого підприємництва, бо це остаточно знищить дрібних підприємців, особливо на ринках України.

9.         Спростити загальну систему оподаткування.

10.  Негайно приступити до реформування пенсійного законодавства;  не може бути різниця між мінімальною та максимальною пенсією в100 разів.  Ми ніколи не наповнимо пенсійний фонд.

 

Даний законопроект являється шкідливим для суспільства України.  Запровадження  Податкового Кодексу в редакції Уряду  не призведе до розвитку національного виробництва, створення робочих місць, а навпаки – збільшення податкового тиску негайно відіб’ється на створенні національного продукту та зростання ВВП.

 Законопроект не вирішує проблему  подолання корупції  в органах влади, а навпаки.

Законопроект не забезпечує підтримки вітчизняного товаровиробника, вітчизняну грошову одиницю, перевагу експорту над імпортом, недоцільність експортувати сировину.

Законопроект не передбачає зменшення чиновницького апарату, фіскальних органів, а навпаки.

Тому, ми заявляємо, що в разі невиконання наших вимог, ми будемо пікетувати Верховну Раду України і продовжувати масові акції по недопущенню дій, що можуть привести до появи закону, що порушує конституційні права громадян, веде їх до зубожіння, підриває економіку України.

 

Від імені учасників акції протесту:

 

Голова ЧМПО ЧОП «Солідарність»                                                         О.Ф.Ракова

Голова ГО «Актив Черкащини»                                                               Р.С.Зоря

Співголова ГО « Черкаський бізнес – клуб»                               С.П. Каліновський

Співголова ГО «Черкаський бізнес - клуб»                                  П.Й. Копієвський

 

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 652 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]