Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Резолюція Акції протесту в Чернігові 09.09.2010р.
[ Викачати з сервера (28.5 Kb) ] 19.09.2010, 20:07

Президенту України

Януковичу В.Ф.

 

 

 

Резолюція учасників акції протесту проти податкового та законодавчого свавілля.

 09.09.2010 року, м.Чернігів

 

 

         Незважаючи на численні звернення представників малого та середнього бізнесу до членів Кабінету міністрів України та до депутатів Верховної ради України з вимогою припинити нищення підприємництва в Україні, прийняття мораторію на зміни в податковому законодавстві до виходу України з кризи, виконання передвиборчіх обіцянок щодо державної підтримки малого та середнього бізнесу, боротьби з корупцією, влада вперто не бажає не те що прислуховуватись до підприємців, а й навіть виконувати законодавство України. Так, після так званого «всенародного обговорення» проекту Податкового кодексу КМУ презентує абсолютно новий документ, який ніхто й в очі не бачив, та замість нового проходження регуляторної процедури, форсує негайне прийняття його Верховною радою України. В сутності, Кодекс є «Декларацією прав податкової служби», розширює права податкової служби і знищує всі демократичні напрацювання. Це найбільш репресивний документ за часів незалежності держави, який суперечить Конституції та Законам України. Підприємці є самодостатніми громадянами, які без допомоги держави створили робочі місця, інвестували зароблені тяжкою працею кошти в економіку України. Малий і середній бізнес ніколи не вимагали любові до себе з боку влади, але підприємництво в Україні вимагає поваги до себе, та виконання владою законодавства України.

         Також, останнім часом можновладці, начебто турбуючись про Євро 2012 розпочали брутальний перерозподіл ринку пасажирських авто та таксоперевезень. В діюче законодавство ініціюють внесення поправок, які знищать дрібних перевізників та протирічать Конституції України та здоровому глузду. Явно простежується бажання деяких членів коаліції монополізувати ринок пасажирських перевезень, задля чого задіяні правоохоронні органи, які мали б опікуватися дотриманням законів.

 

Тому, ми вимагаєио:

 

1.     Поновити  обговорення проекту Податкового Кодексу , та згідно законодавства провести аналіз регуляторного впливу цього документу.

2.     Створити в кожній області і на всеукраїнському рівні робочі групи за участю представників громадськості та бізнесу для опрацювання проекту та вироблення узгоджених пропозицій.

3.     Кожний розділ розглядати та обговорювати окремо .

4.     В проекті Податкового Кодексу прописати відповідальність чиновників за незаконні дії та рішення, та розробити механізм відшкодування матеріальних збитків спричинених платникам податків такими діями та рішеннями.

5.   Негайно переглянути та скасувати регуляторні акти Міністерства траспорту та зв’язку України та Міністерства внутрішніх справ України, які нищать малий бізнес в сфері пасажирських перевезень і таксі, та спрямовані на монополізацію ринку.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 652 | Завантажень: 79 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]