Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Рейдерське захоплення будівлі ради
24.09.2011, 11:32

В селі Єлизаветівка Петриківського району Дніпропетровської області відбулося рейдерське захоплення будівлі ради та незаконне відсторонення з посади сільського голови Максима Голосного, який користується підтримкою абсолютної більшості селян. Зазначені дії відбуваються з допомогою місцевої міліції та під прямим керівництвом голови Петриківської райдержадміністрації полковника СБУ у відставці Володимира Мухи. 

Причиною подій стала принципова позиція Максима Голосного в питаннях відстоювання інтересів територіальної громади села. Він не побоявся відкрито виступити проти губернатора Дніпропетровської області Олександра Вілкула, коли той наказав закрити в селі лікарню (в результаті стався випадок смерті селянина, коли швидка допомога не приїхала вчасно з райцентру). Голосний захищає інтереси громади і в земельних питаннях, бореться за чисте навколишнє природне середовище, підтримує сільську молодь (пільгове будівництво, дитячий майданчик, ремонт у школі). Спроба незаконно і зухвало зняти з посади максима Голосного форсується тому, що сільський голова намагається у судовому порядку повернути громаді 1,8 млн.грн., які протизаконно у села відібрано за вказівкою губернатора Вілкула. Суд в апеляційній інстанції призначений на кінець жовтня, тому голова Петриківської райдержадміністрації отримав вказівку від губернатора зняти Голосного за допомогою керованих сільських депутатів і районної міліції.
В порушення Конституції України голова Петриківської райдержадміністрації Володимир Муха та керівник районного відділку міліції 23 вересня втрутились в діяльність органів місцевого самоврядування Єлизаветівської громади та організували блокування входу в приміщення  сільської ради, змінивши замки та опечатавши кабінети. Перевищення своїх повноважень міліціянти та районна влада пояснюють наявністю начебто законного рішення сесії сільради, яким депутатами 22 вересня виражено недовіру сільському голові Максиму Голосному. Але той факт, що депутати ухвалили рішення в порушення Закону України "Про місцеве самоврядування в України" (без головуючого та в перерві пленарного засідання) рейдери від влади намагаються приховати від громадськості.
На теперішній час в с. Єлизаветівка фактично заблокована робота легітимно обраних сільського голови та виконавчих органів ради. Цим створена загроза зриву роботи ради і загострення соціально-економічної ситуації. Обурені громадяни готові чинити самосуд на депутатами та керівником райдержадміністрації Мухою. Селяни стверджують, що «скоро на муху найдется хлопалка – была муха и не станет мухи»
За ініціативою мешканців села планується проведення міського референдуму з питання дострокового припинення повноважень сільської ради. Збори щодо обрання ініціативної групи референдуму призначено на 03 жовтня.

За згодою Максима Голосного прошу вас оприлюднити зазначену інформацію.
Депутат Віталій Купрій, тел. 067 632 24 27

Додаткові посилання з відео конфлікту.

http://golosnoy.com.ua/2011/

http://www.litsa.com.ua/news/own/2450/deputaty-elizavetovskogo-selskogo-soveta-ubrali-neugodnogo-golovu-fotoreportazh.htm

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 735 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]