Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Регламент Народної Ради України
26.11.2011, 13:59

 

Регламент Народної Ради України

 

1. Регламент Народної Ради України (далі – НРУ) встановлює порядок проведення засідань НРУ, підготовки та прийняття рішень, визначає інші процедурні питання її діяльності.

 

2. Час, місце, проведення засідань пропонується Координаційним комітетом НРУ та затверджується на засіданні НРУ.

 

3. Голова та секретар Координаційного комітету узагальнюють пропозиції та проекти рішень від членів Координаційного комітету НРУ, делегатів НРУ, комітетів, комісій, робочих груп та формують проект порядку денного засідання НРУ. По кожному пункту порядку денного визначаються доповідачі. Проект порядку денного засідання НРУ та додаткові матеріали попередньо надсилаються всім делегатам НРУ.

 

4. У засіданнях НРУ приймають участь делегати НРУ. За рішенням Координаційного комітету допускається участь у засіданнях інших осіб. Всі учасники засідань реєструються секретарем Координаційного комітету.

 

5. Засідання НРУ є повноважним за умови присутності на ньому більше половини делегатів НРУ.

 

6. Рішення на засіданні НРУ ухвалюються шляхом голосування. Рішення приймаються більшістю від того складу делегатів НРУ, повноваження яких затверджено на момент прийняття рішення.

 

7. Засідання веде голова Координаційного комітету, в разі його відсутності – заступник голови Координаційного комітету, в разі їх відсутності з числа делегатів НРУ обирається головуючий на засіданні.

 

8. Протокол засідання веде Секретар Координаційного комітету. В разі його відсутності з числа делегатів НРУ обирається секретар засідання. Протокол засідання підписується головуючим та секретарем.

 

9. На початку засідання розглядається попередньо узгоджений Координаційним комітетом проект порядку денного. У разі, якщо від делегатів НРУ до проекту порядку денного надходять зауваження або пропозиції, запропонований проект спочатку виноситься на голосування за основу, а після його прийняття за основу окремо голосуються інші пропозиції до проекту порядку денного.

 

10. По кожному пункту порядку денного заслуховуються доповідачі, час для доповіді визначається в межах до 5 хвилин, для обговорення, доповнень – до 3 хвилин. Головуючий за згодою НРУ може збільшити час для розгляду кожного питання порядку денного. У разі, якщо ухвалений ліміт часу вичерпано, головуючий виносить на голосування пропозицію про припинення обговорення.

 

11. Пропозиції про надання слова подаються у письмовому вигляді на ім'я головуючого на засіданні.

 

12. Пропозиції, що надійшли при розгляді питання виносяться на голосування в порядку подання.

 

13. Всі документи та альтернативні редакції документів, що виносяться на розгляд, мають бути до початку засідання роздруковані та роздані всім учасникам засідання. Прийняття будь-яких документів "з голосу" є неприпустимим.

 

14. Вигуки з місця, виступи без надання слова головуючим не допускаються. Після другого попередження головуючим за дії, що суперечать Регламенту учасник засідання зобов’язаний покинути засідання на вимогу головуючого.

 

15. Для роботи за різними напрямками, підготовки проектів рішень НРУ може створювати комітети, комісії та робочі групи.

 

16. З метою інформування громадськості про діяльність Народної Ради України визначені Координаційним комітетом структури та особи надають прес-релізи, організовують прес-конференції, брифінги, оприлюднюють відповідні матеріали в засобах масової інформації.

 

Прийнято на засіданні Народної Ради України 22 листопада 2011року

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 727 | Завантажень: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]