Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

РЕГЛАМЕНТ АСАМБЛЕЇ УКРАЇНСЬКОГО СЕРЕДНЬОГО КЛАСУ
[ Викачати з сервера (39.0 Kb) ] 29.12.2019, 17:14

Результат пошуку зображень за запитом "картинки регламент роботи"

РЕГЛАМЕНТ

АСАМБЛЕЇ УКРАЇНСЬКОГО СЕРЕДНЬОГО КЛАСУ

 

СТАТТЯ  1

Асамблея Українського середнього класу (далі – Асамблея) є органом координації спільних дій громадських, профспілкових, політичних організацій та окремих представників Українського середнього класу.

СТАТТЯ  2

Асамблея діє на підставі мети, основних принципів та завдань, спільно задекларованих учасниками у МЕМОРАНДУМІ ПРО ВЗАЄМОДІЮ ТА СПІВРОБІТНИЦТВО В АСАМБЛЕЇ УКРАЇНСЬКОГО СЕРЕДНЬОГО КЛАСУ.

СТАТТЯ  3

Участь у роботі Асамблеї є добровільною. Будь-який учасник, що визнає задекларовані П Р И Н Ц И П И АСАМБЛЕЇ УКРАЇНСЬКОГО СЕРЕДНЬОГО КЛАСУ, може брати участь у роботі Асамблеї на засадах рівноправності.

Наявність письмового обгрунтування щодо неможливості подальшої участі будь-якого із учасників в роботі Асамблеї є підставою щодо розгляду відповідного звернення на засіданні Асамблеї. В цьому випадку рішення приймається загальним голосуванням учасників Асамблеї.

СТАТТЯ  4

Основною формою роботи Асамблеї є її засідання, які проводяться за рішенням учасників, але не рідше ніж 2 рази на рік. Засідання Асамблеї можуть провадитися шляхом опитування. В цьому разі враховуються тільки письмові відповіді учасників опитування, засвідчені в установленому порядку.

СТАТТЯ  5

Роботу з підготовки та проведення засідання Асамблеї провадить . КООРДИНАЦІЙНа РАДа АСАМБЛЕЇ ( Рада ). Рада обирається на засіданні Асамблеї з числа її учасників у складі 27 осіб.  Головує на засіданні Асамблеї голова Ради, який обирається на кожному засіданні Асамблеї із складу Координаційної ради.

Рада відстежує виконання прийнятих рішень, про що звітує на наступному засіданні Асамблеї.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КООРДИНАЦІЙНУ РАДУ АСАМБЛЕЇ затверджується Асамблеєю і є невід’ємною частиною цього Регламенту.

 

 

СТАТТЯ  6

  • представництво конкретного району, чи району міста, які провели об’єднуючі заходи (збори, підписали меморандуми та ін.) мають один голос на засіданнях Асамблеї незалежно від кількості її членів. Рішення приймаються простою більшістю голосів від загального числа учасників Асамблеї, що зареєструвалися в день її проведення.

СТАТТЯ  7

Асамблеєю для реалізації її рішень крім Координаційної ради, можуть створюватися робочі органи (комітети та групи). Такі Комітети (групи) підконтрольні та підзвітні Раді та Асамблеї і представляють Асамблею тільки за дорученням наданих учасниками за рішенням  щодо надання повноважень.

СТАТТЯ  8

Рішення Асамблеї та Ради оформляється протоколами. Оформлення та ведення протоколів, здійснення організаційно-технічних функцій покладається на Координаційну раду. Організаційно – технічні функції можуть бути надані окремим учасникам Асамблеї.

СТАТТЯ  9

Для вирішення проблем, що не мають загальноукраїнського значення, можуть проводитися регіональні Асамблеї. Рішення регіональних Асамблей враховуються при обговоренні та прийнятті рішень Асамблеєю.

СТАТТЯ  10

             Керівництво Асамблеєю здійснює Голова, який обирається на зборах Асамблеї терміном на 6 місяців. Він одночасно являється головою Координаційної ради Асамблеї.

СТАТТЯ  11

             Загальні збори Асамблеї можуть вносити зміни до наступних документів:

П Р И Н Ц И П и       АСАМБЛЕЇ УКРАЇНСЬКОГО СЕРЕДНЬОГО КЛАСУ,

Р Е Г Л А М Е Н Т         АСАМБЛЕЇ УКРАЇНСЬКОГО СЕРЕДНЬОГО КЛАСУ,

МЕМОРАНДУМ ПРО ВЗАЄМОДІЮ ТА СПІВРОБІТНИЦТВО  УКРАЇНСЬКОГО СЕРЕДНЬОГО КЛАСУ.

.

 

 

 

 

 

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 14 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]