Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Публікаці Галини Руденко. Також інформація про розробки Ігоря Гурчика
[ Викачати з сервера (1.29 Mb) ] 15.09.2011, 21:11
Україна знову пробуджується!

На початку червня цього року я відвідала Україну — не як традиційно щорічно, а після півторарічної перерви. Дуже хотілося зустрітися зі старими друзями-однодумцями.
І хоч сучасні засоби комунікацій дозволяють бути в курсі всіх подій у всьому світі, проте живого й теплого спілкування нічим не замінити. Хотілося не лише почути, а й побачити на власні очі, що принесло Україні володарювання нової бюрократії під керівництвом її «гаранта».
Із всього побаченого в черговий раз переконалася, що владу негідників треба міняти і то — чим скоріше тим краще, бо знищать Україну як державу. Тим більше, що багатьма мислячими авторитетними правниками в Україні та в інших країнах доведено, що ця антиукраїнська влада нелігітимна, бо невідомо, за якою статею і з якої з конституцій їх «гарант» забезпечить чергові ляпаси своєї виконавчої, законодавчої чи судочинної діяльності, перетворюючи Україну як і Межигір’я у свою вотчину. Адже, створюючи вертикаль «сильної влади», Янукович досить необачливо «прихватизував» всі три гілки влади під себе, встановлюючи автократію.
Отже, українському народу нічого іншого не лишається, як відновити свої права згідно всіх конституцій, встановити справжнє народовладдя, тобто відновити демократичні принципи в управлінні державою.
Оскільки я в цій поїздці представляла ВУБЕФ (Всеукраїнський Бізнесовий Економічний Фонд) як менеджер по зв’язкам, то й почала шукати ці зв’язки серед партій, ГО, профспілок з метою об’єднання зусиль у роботі.
В цих пошуках мені пощастило зустрітися з координатором ГО «Наша земля», «Співзахист» п. Гурчиком Ігорем Миколайовичем — справжнім патріотом України, непересічною особою, глибоко мислячою людиною. А саме головне — автором нового «Законопроекту про вибори депутатів». Ще з 2006 року він ґрунтовно проаналізував переваги й недоліки шести видів виборчих систем і прийшов до висновку, що пропорційно-рейтингова система голосування (скорочена назва — ПРЕС) найбільше придатна для наступних виборів у ВР, яка встановлює справжнє народовладдя, контроль за роботою обраних народом за відкритими списками достойників і можливість напряму відкликати відданий виборцем голос з метою дострокового припинення повноважень депутата, якщо він не відповідає народним вимогам (не ходить на засідання ВР, голосує по вказівці й за законопроекти проти народу, не виявляє законотворчої ініціативи тощо).
Цей Законопроект, що відповідає всім демократичним нормам і не протирічить жодній Конституції за 5 років без результату побував у руках деяких депутатів (п. Каськіва, п. Ключковського), законодавчих комісій. Не протирічить він і вимогам Венеціанської Комісії, яка, до речі, у вересні цього року має приїхати в Україну. Проте, зрозуміло, що непрофесійні і ледачі депутати (а таких більшість у ВР) його бояться. Адже згідно цього Закону вся депутатська робота проходить під контролем виборця і тільки він може вирішити — перебувати депутату в Парламенті й надалі, чи бути заміненим слідуючим за рейтингом у списку цієї ж партії.
Дуже вдало продуманий у цьому законопроекті й механізм відклику негідного депутата. Виборцю під час голосування видається на руки «Контрольний талон №2» із шифром на зворотній стороні, який виборець може пізніше надіслати до ЦВК з метою відкликати його голос. А оскільки такий же шифр стоїть і на бюлетені, то технічно це швидко обробляється, підраховується скільки прийшло «відкликних талонів» на певного депутата. І якщо набирається критична кількість протестних голосів, цей депутат автоматично припиняє свої повноваження. Таємність забезпечена.
Цей Законопроект та народна люстрація, як лакмусовий папір перевіряє кожного кандидата на професійну і  людську придатність до виконання депутатських обов’язків. Тому й лідерам партій в процесі цієї роботи прийдеться шукати до списків кандидатів професійно підготовлених фахівців з різних галузей, з яких, крім депутатів, у майбутньому формувати й уряд. Отже, такі горе-кандидати як ківалови, чечетови, януковичі, ахметови та інші купити собі комфортне броньоване недоторканістю крісло вже не зможуть. І ВР очиститься від них. 
Враховуючи, що добровільно ця ВР не прийме такий Закон, вирішено об’єднати зусилля всіх демократичних опозиційних партій в парламенті і поза ним під гаслом «За врятування України!» з метою прийняття нового Закону про вибори «Владу під ПРЕС», встановлення справжнього народовладдя. Щоб заручитися підтримкою чесних незаплямованих корупцією демократичних депутатів, ми з п. Гурчиком вели перемови більше як з 10-ма депутатами (В. Ар’єв, О. Доній, В. Кириленко, 
А. Гриценко, А. Павловський, Ю. Гнаткевич, Ю. Костенко, К. Ляпіна, 
Н. Королевська та інші). Всі вони сприйняли цей Закон позитивно і пообіцяли, що об’єднавши зусилля, будуть ставити його в Раді на голосування. Гурчик І. М. з активом продовжують цю роботу й далі.
Нам же треба широко розгорнути агітаційно-роз’яснювальну роботу серед населення про переваги цього законопроекту, розповсюджувати агітаційний матеріал, залучити ЗМІ для пропаганди, а в разі необхідності під час голосування за цей проект скликати під ВР всенародну підтримку. 
Робота набирає все ширших обертів. Все більше депутатів і лідерів партій демократичного спрямування приєднуються до боротьби за цей Законопроект (А. Яценюк, А. Шкіль, Ю. Кармазін, В. Наливайченко та інші). Отже, як бачимо, «ще не вмерла Україна і не вмре ніколи», а пробуджується для нових демократичних звершень.
Слава Україні!

Галина Руденко,
Координатор ВУБЕФ.
М. Київ

Підписи до ілюстрацій:

IMG_1282.JPG — «Гурчик І. М. і Руденко Т. Ф. біля наметів „За правосуддя".
    Хрещатик 24 серпня, 2011 р. Київ.
Image 1 — «Листівка-звернення до народу»
Image 2 — «Питання для проведення люстрації»
Image 3 — «Зразок бюлетеня для голосування»
Image 4 — «Шифр на зворотній стороні бюлтеня»
Image 5 — «Агітаційний вірш „Нардепам України"»
Викачайте із сервера
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 933 | Завантажень: 108 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]