Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

Протокол зустрічі із Нар. депут. Андрієм Стріхарським 21 01 20
[ Викачати з сервера (33.0 Kb) ] 02.02.2020, 20:11

Результат пошуку зображень за запитом фото стріхарського"

Протокол

зустрічі Народного депутата України Стріхарського Андрія Петровича із виборцями

22 січня 2020р.                                                Катеринопіль (смт),   Черкаської області.

 

              Депута́т (от лат. deputatus, «посланий») — особа, обрана громадянами в органи влади.

Наводимо нормативні положення щодо діяльності Народного депутата України із Конституції України, Законів України:

 •  Народний депутат України є обраний відповідно до Закону України "Про вибори народних депутатів України" представник Українського народу у Верховній Раді України і уповноважений ним протягом строку депутатських повноважень здійснювати повноваження, передбачені Конституцією України та законами України.
 • Народний депутат України має право на сесії Верховної Ради України звернутися із запитом до органів Верховної Ради України, до Кабінету Міністрів України, до керівників інших органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також до керівників підприємств, установ і організацій, розташованих на території України, незалежно від їх підпорядкування і форм власності.
 • На пленарних засіданнях депутати періодично інформуються  про
  хід виконання рішень, прийнятих  Радою,  реалізацію  пропозицій  і
  зауважень, внесених депутатами,
  наказів виборців, а також з  інших
  важливих питань діяльності Ради та її органів.
 • Наказ виборців — одна з характеристик імперативного мандата. Сутність її полягає у тому, що депутат зобов'язується волею і дорученнями своїх виборців, несе відповідальність за їх виконання, повинен звітувати про свою роботу і може бути відкликаний, коли виборці вважають, що він не виправдовує їхньої довіри.
 • Народний депутат має право брати участь у розгляді в органах державної влади і органах місцевого самоврядування пропозицій та вимог виборців, інших питань, пов'язаних із здійсненням депутатських повноважень.
 • Народний депутат відповідно до закону розглядає звернення виборців.
 • Народний депутат зобов'язаний: 1) дбати про благо України і добробут Українського народу, захищати інтереси виборців та держави; 11) постійно підтримувати зв'язки з виборцями, вивчати громадську думку, потреби і запити населення.
Керуючись вище наведеними законодавчими нормами вписуємо в Протокол зустрічі наступні НАКАЗИ ВИБОРЦІВ:

 

Наказ 1 Слід завадити згубній політиці щодо ринку землі тому пропозиція і наказ виборців не голосувати за запропонований законопроект №2178-10 "Про обіг земель сільськогосподарського призначення" поки не будуть вписані наступні положення:
1) ТОВАРОМ має бути НЕ ЗЕМЛЯ (сільгосппризначення), а ПРАВО ПРАЦЮВАТИ на ній (тобто, вести сільське господарство);

2) Землекористувач може користуватися лише обмеженою кількістю  земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва – не більше  1000га в одні руки (а може і менше – до 300га, як в сусідніх країнах).  Крім цього цей землекористувач (або його представник) повинен жити  в адмінмежах розташування цієї землі і сам  організовувати виробничий процес. Це стосується і до суборендаря, якщо землекористувачем земля передана в суборенду.

3) заборонити продаж земель державного запасу (резерву), а лише на конкурсній основі надавати їх в оренду, а хто хоче продати свій отриманий раніше земельний пай, то його купити має право лише місцева територіальна громада, або держава.

Такий підхід до проблеми товарності землі забезпечить збереження суверенітету України, адже земельні площі – це територія нашої держави, а також сприятиме збереженню села, зайнятості сільського населення, розвитку фермерства, відбудеться достатнє забезпечення всіх громадян країни органічними продуктами харчування, забезпечить прискорений розвиток економіки та стабільне щорічне  наповнення Державного бюджету.

Наказ 2. Очевидно, що необхідною і достатньою умовою розвитку економіки України, забезпечення добробуту громадян, їх трудової зайнятості, платоздатності, розвитку малого і середнього бізнесу є успішне розширене товарне виробництво. В Україні ж практично відсутнє промислове товарне виробництво як для внутрішнього, так і для зовнішнього ринку.  Лише сільське господарство дає товарний продукт, але на зовнішній ринок направляє переважно лише сировину у вигляді зерна.  Причиною відсутності промислового товарного виробництва є непосильне навантаження у складових елементах  виробничих процесів:  великих податків, високої вартості енергоносіїв та виробничої сировинної, всяких додаткових фінансових навантажень у вигляді непотрібних ліцензій, дозволів, штучних вимог сертифікації, платних послуг програмного забезпечення, приєднань до електромереж, та інші подібні витрати, які збільшують собівартість виробів. Тому ці вироби стають не конкурентоспроможними як на зовнішньому, так і на внутрішньому ринку. Громадські організації Тальнівського району в процесі обговорень проблем розвитку виробництв та зайнятості населення запропонували Тальнівську райдержадміністрацію розробити для випускників шкіл примірні бізнес-плани, щоб ці молоді люди зайнялися якимось товарним виробництвом. Проте таких бізнес-планів працівники РДА не змогли скласти. Після цього ми запропонували Черкаській обласній державній адміністрації розробити кілька примірних бізнес-планів промислового товарно виробництва. Але вже пройшло більше року, а плани не розроблені. Це говорить про те, що  теоретично в Україні не можливе рентабельне товарне виробництво. А всі діючі виробництва вимушено не показують повністю зарплату працівників, використовують офшори та іншими способами уникають навантаження на собівартість, щоб існувати. Див. АНАТОЛІЙ КОВАЛЬОВ. ПОЛЕМІКА ІЗ О.П. ПРОДАН ТА ФОРМУЛА РЕНТАБЕЛЬНОСТІ  http://www.seredniy-klas.org/load/anatolij_kovalov_polemika_iz_o_p_prodan_ta_formula_rentabelnosti/1-1-0-2579

Була спроба при зустрічі із відповідальними працівниками Мінекономіки запропонувати їм розробити критерії або границі оподаткування  для України при податковому перевищенні яких всяке виробництво стає не рентабельним.  Коли в інших країнах, наприклад в Грузії встановили такі критерії, то в Україні чомусь не хочуть цього зробити.  Див Закон Грузії «Акт економічної свободи» http://old.inliberty.ru/library/573-akt-ekonomicheskoy-svobody

Очевидно, що давно в Україні настала необхідність розроблення та прийняття закону, яким виправити Податковий кодекс, щоб понизити податки до оптимального рівня, а також ліквідувати інші умови, які мішають товарному виробництву (або навіть роблять його  неможливим). Тому прийміть наказ виборців:

а) Створіть команду та розробіть закон, яким буде стимулюватися в Україні товарне виробництво;

б) Запропонуйте зміни до Податкового кодексу України з метою усунення податкових перешкод розвитку прискореного товарного виробництва.

б)  Не голосуйте за законопроекти, які не обґрунтовано збільшують навантаження на виробництво та на малий і середній бізнес;

в) Підтримайте законопроекти, якими пропонується скасувати обов’язковість використання касових апаратів окремими групами малого та середнього бізнесу,зокрема законопроекти №2644 та 2645 про скасування норм законів 128-ІХ та 129-ІХ.

Наказ 3.Із 01 січня 2020р. почали поступати населенню по два рахунки для оплати за спожитий газ в побуті (обидва рахунки поступили від двох фірм, що розміщені за однією і тією ж поштовою адресою – м.Черкаси, вул. М.Залізняка, 142  (бувша Громова)):

перша квитанція – «Рахунок на оплату за спожитий природний газ Грудень 2019р.» приватної фірми «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЧЕРКАСИГАЗ ЗБУТ», код ЄДРПОУ 39672471, дата реєстрації 03.03.2015 р., види діяльності: 35.23 Торгівля газом через місцеві (локальні) трубопроводи; 35.22 Розподілення газоподібного палива через місцеві (локальні) трубопроводи;

друга квитанція – «ОПЛАТА ЗА ПОСЛУГИ З РОЗПОДІЛУ  ПРИРОДНОГО ГАЗУ за січень 2020р.» для сплати недержавній фірмі «ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ "ЧЕРКАСИГАЗ", код ЄДРПОУ 03361402, дата заснування 27.12.1991р., засновники: ЄДРПОУ 24370569 – акціонери, вид діяльності 35.22. Розподілення газоподібного палива через місцеві (локальні) трубопроводи.

Отже, споживачі побудували за свій кошт газорозподільні мережі,  безкоштовно передали їх комерційним фірмам для постачання газу, щорічно ці фірми використовували їх, але в цьому році в односторонньому порядку вирішили для приватного збагачення брати в населення додаткову плату ще за якість видумані послуги. Газ населенню слід продавати після лічильника, не брати додаткових коштів за постачання газу, за опосвідчення лічильників, за інші якісь можливі дії із газом. Для оплати за  газ, що надійшов  після лічильника, споживач повинен перераховувати кошти лише одній фірмі. Всі проблеми по доставці газу, ремонту мереж та вузлів обліку залишити за газопостачальною організацією  - так як це було завжди в попередні роки і не допустити збільшення ціни на газ, в тому числі через додаткові рахунки. Парадокс ще і в тому, що приходять рахунки за транспортування газу навіть  тим споживачам, які зараз його не використовують.  Наводимо приклад: споживач Михайленко Надія Григорівна, о/р 310009220, вже три роки не користується газом,   газова мережа перекрита і опломбована аж на основній магістралі, тому  в магістраль, що підходить до будинку газ не може зовсім поступати. Проте, прийшла квитанція оплатити за послугу по транспортуванні газу, за послугу, яка не надається. (Див копії двох квитанцій).

Слід взяти до уваги те, що природний газ – це національне багатство всього Українського народу, тому прибутки від його продажу повинні пропорційно розподілятися між громадянам країни, на цьому не повинні надмірно збагачуватися олігархічні приватні структури.

В зв’язку із цим вимагаємо забезпечити оплату за спожитий газ, що поступає споживачам після лічильника, по цілісній ціні отриманих обсягів газу, а всі питання по суб’єктах господарювання на ринку газу вирішувати із застосуванням алгоритму, крім цього домогтися здешевлення цих цін для населення згідно обіцянок Уряду.

Наказ 4. Вже 29 січня будуть відключені центральні супутникові телевізійні канали  у вільному доступі громадянам України. Щоб їх дивитися, потрібно буде щомісяця вносити абонплату, крім цього придбати недешеве обладнання, щоб приєднатися до користування (тюнери, приставки, антени), а раніше куплене населенням обладнання не можна буде використати.

В той же час понад 20 російських супутникових каналів, білоруські, всі опозиційні будуть по старому вільно транслюватися на території України, при цьому – безкоштовно.  Очевидно, що це не допустимо в період фактичної та інформаційної війни.

Потрібно негайно відмінити блокування всіх супутникових українських телевізійних каналів, з метою вільного доступу громадян України  до державної інформації.

Наказ 5. В Черкаській області продовжується практика  створення штучних перешкод в отриманні учасниками АТО до 2 га  землі сільськогосподарського призначення із державних запасів.

Слід забезпечити безперешкодне надання учасникам АТО земельних ділянок площею до 2га із земель державного запасу.  Усунути всякі штучні перешкоди і зволікання зі сторони Держгеокадастру та інших державних органів,  органів місцевого самоврядування.

Наказ 6. Минулої зустрічі (23 жовтня) була обіцянка  надати посильну допомогу Катеринопільській райлікарні виділенням коштів для комп’ютеризації лікувального процесу. Досі ця допомога не надійшла.

Слід найближчим часом вирішити проблему спрямування коштів Катеринопільській районній лікарні для забезпечення її роботи.

Наказ 7. Вирішити проблему Єрківського кар’єру, попередивши можливість його закриття.

Наказ 8. Допомогти вирішити із ремонтом дитячого садка «Сонечко».

Наказ 9. Допомогти вирішити усунення свавілля в діях лісничого та порушення ним законодавства, а також  виправити незадовільну роботу правоохоронних органів по розслідуванні фактів порушення законодавства.

Наказ 10. Вирішити питання спрямування в Катеринопільський район обіцяних коштів на будівництво стадіону.

Наказ 11. Узаконити взаємовідносини територіальних громад  із районними організаціями.

Наказ 12. Пропонується запровадити - ПДФО сплачувати по місцю проживання отримувачів заробітних плат.

Протокол підписали:

Представник учасників збоку виборців:  _______________________ М.І. Замкованко,

Помічник Народного депутата Стріховського А.П. _________________М.В. Ткаченко.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 301 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]