Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Проти переможців ректорських виборів ДонНУ розпочали репресії
16.12.2010, 22:24

Проти переможців ректорських виборів ДонНУ розпочали репресії

 

 

15 грудня 2010 року  пройшли обшуки одночасно у  колишніх проректорів Донецького національного університету Лев Тетяни Олексіївни та  Бондаренка Віктора Степановича   ( їх звільнив з посад в.о. ректора Петро Єгоров), та ще працюючого проректора Іваніцина Миколи Петровича.

У Лев та Бондаренка обшукали квартири, а у Іваніцина службовий кабінет.

Як стало відомо з протоколу обшуку, 9 грудня 2010 року було порушено кримінальну справу проти посадових осіб Донецького національного університету за фактом завданої університету шкоди  в розмірі 250066 гривень, які вони перерахували в серпні-грудні 2009 року  ТОВ Київбуд за капітальний ремонт плавального басейну.

14 грудня 2010 року суддя Ворошиловського райсуду м. Донецька Князьков В.В. розглянувши подання старшого помічника прокурора м. Донецька Ольмезова О., радника юстиції Веліканова О.В. по кримінальній справі № 67-10-01-120,   постановив надати дозвіл на проведення обшуку  з метою знайти та вилучити документи, що мають значення для розслідування кримінальної справи.

         В результаті обшуків ні у кого нічого не виявлено і нічого не вилучено.

 

 Тетяна Лев дуже здивувалася,коли взнала про порушену кримінальну справу,  адже  мова йде про події минулого року, бо  навесні  університет  перевіряло КРУ і ніяких недоліків  не виявили, потім не раз перевіряли податкова, прокуратура і той же ВБЕЗ. Серйозних зауважень не було, і ось тепер відкрилися  якісь  порушення.  Наскільки я зрозуміла,- сказала Лев-,  є претензія до оплати ремонтних послуг фірми «Київбуд». «У нас проводився тендер, «Київбуд» виграла його, вона здійснювала і ремонт басейну, і ремонт гуртожитку № 2. І не ми їм переплатили (або незаконно заплатили, тобто,  розтратили), а навпаки - маємо борг 2,5 млн. за проведені роботи - це ми винні підрядчикові, а не вони нам!»

 

Тетяна Лев - дружина переможця ректорських виборів член-кореспондента НАН Ураїни, доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри "економічна кібернетика"  Юрія Лисенка, за обрання якого проголосував в п'ятницю колектив ДонНУ. Крім того, в. о.  ректора ДОННУ Петро Єгоров, який 10 грудня програв вибори Юрію Григоровичу Лисенку,  звільнив 14 грудня 2010 року завідувача кафедри економічної кібернетики Юрія Лисенка за прогул. Раніше той же Єгоров, який є учнем  Петра Лисенка,  звільнив з посади головного бухгалтера Тетяну Лев, і хоча вона відновлена судом, до роботи не повернулася.

  Ставленик Табачника і його заступника Євгена Сулими  Петро Єгоров  ще й звернувся до суду з позовом про  оскарження  результатів виборів ректора університету. Робота в університеті практично повністю паралізована.

Марія Олійник,  Донецьк

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 586 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]