Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

Пропозиції до Програми АПУ. Анатолій Ковальов.
[ Викачати з сервера (49.5 Kb) ] 09.02.2015, 12:36

Початок.

http://www.seredniy-klas.org/news/peredumovi_i_zasadi_pobudovi_politichnoji_partiji_serednogo_klasu_v_ukrajini/2014-12-21-245

Аграрна партія України – партія середнього класу, селян та інтелігенції.

Україна – аграрна країна. Основні статки в економіці країни становлять вкладення аграріїв, тобто середнього класу і селян. Свій вагомий вклад в економічну та соціальну політику вносить сільська інтелігенція, наука, міська інтелігенція, інженерні працівники,військові,  підприємці малого та середнього бізнесу.  Це по чисельності – переважна більшість у структурі населення країни і становить біля 80%.

Логічно було б, щоб ця більшість і керувала країною з метою забезпечення себе достатніми для життя і розширеного розвитку  соціальними та  матеріальними благами. Ця більшість також здатна буде забезпечити захист території України,  мир та злагоду в суспільстві.    

Представники цих верств населення мають все – науковий потенціал, трудові ресурси, здатність виробництва, здатність управління країною та внутрішніми виробничими та соціальними процесами.

Досить дурити та наживатися купці покидьків за рахунок нас.  Події на Майдані, події на Сході по захисту Батьківщини показали, що визріло нове суспільство, яке хоче порядку і справедливості в Україні. Це суспільство має дух свободи і незалежності, стремління та уміння їх відстоювати. Це суспільство покликане само собі створити всі необхідні людські умови для існування.

Аграрна партія України бере на себе сміливість і відповідальність у справі об’єднання  кращих представників суспільства для розширення прогресивних зачинань в Україні.

Плани партії:

Забезпечити, щоб всіма процесами в політичному та економічному життя України керували кращі представники суспільства, обрані в процесі прозорих процедур із середнього класу, військових, селян, інтелігенції з метою значного поліпшення життя суспільства.

Для цього слід пройти через наступні кроки, які здійснювати на підставі Декларації  про державний суверенітет України,         Європейської хартії місцевого самоврядування,          Акту проголошення незалежності України, який затверджений Всеукраїнським референдумом 01 грудня  1991 року   та    КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ.

 1. Масово оголосити Програму АПУ, запросити в партію кращих представників суспільства. На керівні партійні посади районної та вищої ланок вибирати лише тих активістів, які були членами не більше як трьох різних партій.
 2. Будуть скасовані грошові застави у виборчому процесі. Запропонувати та домогтися впровадження електронної процедури виборів різних рівнів. Для цього використати досвід інших країн. Як правило витрати на такий виборчий процес на порядок нижчий. Одним із прикладів може бути http://www.seredniy-klas.org/load/jurko_koljuchka_prjama_demokratija_ta_metod_pidrakhunku_golosiv_vibori_golosuvannja/1-1-0-1455   

Або :  

Або:

 1. Повсюдно запропонувати створення територіальних громад як юридичних осіб публічного права як власників своєї території. Див. ТЕРИТОРІАЛЬНІ ГРОМАДИ , а також - ТЕРИТОРІАЛЬНІ ГРОМАДИ. ВАРІАНТ СТАТУТУ.  Керувати Україною повинен український народ.. Лише територіальна громада найбільш справедливо може сама вирішити як розпорядитися землею даної території, вибрати своїх керівників, створити оптимальні умови життя та праці своїх громадян. Відповідні територіальні громади повинні вибирати своїх дільничних міліціонерів для  захисту прав та дотримання законності  на території, вибирати суддів, депутатів та легко відкликати їх при потребі. Лише територіальна громада може налагодити справжній дієвий контроль за проявами корупції та несправедливого відношення до членів даної громади.
 2. Право розпоряджатися землею сільськогосподарського призначення (резерву, запасів) надати Територіальним громадам, забравши його в Держземагентства.
 3. АПУ ніколи не буде підтримувати введення можливості продажі земель сільськогосподарського призначення.
 4. Партія спрямовуватиме свою діяльність на стимулювання товарного виробництва, створення переваги об’єму  експорту над імпортом. Пропонуватиме умовно підприємців поділити на три категорії: 1) товаровиробників, 2) надавачів послуг,  3) тих, які займаються реалізацією товарів. Відповідно податкове навантаження на товаровиробників повинно бути найменшим, а на реалізаторів – найбільшим.  Будуть податки науково обґрунтованими. Див. ПРОПОЗИЦІЇ ПО РЕФОРМУВАННІ ПОДАТКОВОЇ СИСТЕМИ
 5. Буде законодавчо заборонено приватним структурам брати участь у виготовленні державних документів: паспортів громадянина, свідоцтв, сертифікатів, документів обміру та оцінки земельних ділянок, будівель, сертифікаційних електронних ключів, та ін. Цим повинні займатися державні спеціалізовані підприємства, а плата за виготовлення будь-якого виготовленого документу або не повинна братися, або його вартість не повинна в жодному разі перевищувати одну мінімальну заробітну плату.

8.     Чинну Конституцію не варто найближчих 10років змінювати, її слід дотримуватися. 9Особливо не допустити зміни, що занижують права територіальних громад). Всі закони будуть приведені у відповідність із чинною Конституцією. Кожен новий закон буде прийматися після обговорення його серед громадськості через офіційні засоби масової інформації на протязі не менше як 45 днів. В Україні не діють положення про державний суверенітет, що прийняті в 1990році Верховною Радою та затверджені Всенародним референдумом 1 грудня 1991 року, цим самим не встановлений конституційний лад. Виникає необхідність найближчим часом відновити конституційний лад в Україні на основі прийнятої народом Декларації про державний  суверенітет України. В майбутньому Конституція та СТРУКТУРА ДЕРЖАВИ (ДО ПРОЕКТУ КОНСТИТУЦІЇ)  буде удосконалена.

 1. Буде пропозиція «Ощадний банк» перейменувати в «Державний». Всі приватні банки будуть зобов’язані повністю розрахуватися із Національним банком по укладених кредитних договорах. Будуть поставлені самі жорсткі умови по  досконалому банківському обслуговуванні населення та організацій.
 2. Значного розвитку набуде будівництво, військова промисловість, а це дасть змогу значно збільшити кількість працюючих та зменшити безробіття.
 3. Відновлено буде в Україні тваринництво, переробна промисловість. Досягти того, щоб не зерно вивозилося на експорт, а продукти його глибокої  переробки.
 4. Селянин, що виростив та реалізував  власне вирощену продукцію буде цим самим заробляти пенсію.
 5. Значно скоротити зовнішні запозичення.
 6. Будуть об’єднані ряд служб, наприклад, соцстрах від нещасних випадків та фонд страхування від тимчасової втрати працездатності; пенсійний фонд із фондом соціального забезпечення, а  також на випадок  безробіття.
 7. Буде запроваджено самий суворий контроль за якістю продуктів харчування та медикаментів, що поступають в торгову мережу. Останнім часом спостерігається зростання  екологічної небезпеки, а український народ катастрофічно різними способами знищується. Тому основним напрямком роботи буде захист українського народу від фізичного та морального знищення. Слід припинити  ввезення в Україну небезпечних отрутохімікатів, неякісних продуктів харчування, повсюдно забезпечити екологічно доцільне та збалансоване використання мінеральних добрив та засобів захисту.  Запровадити сувору відповідальність державних службовців за якістю продуктів  харчування, якістю медикаментів, що через будь-які торгівельні пункти попадають до людей. Заборонити та запровадити сувору відповідальність за поширення через засоби масової інформації реклам спиртного та цигарок, пропаганду насилля та розпусти. Не допустити, щоб  через телебачення, мобільний та Інтернет - зв'язок були впроваджені психотропні технології, не допустити чІпізаціЇ  населення.
 8. Необхідно сприяти розвитку титульної нації в Україні – у Верховній Раді, у всіх державних інституціях, засобах масової інформації повинні бути пропорційно представлені представники народностей, що населяють Україну. А оскільки переважна більшість Україну заселяють українці, то їх пропорційно більше повинно бути у Верховній раді, у ЗМІ,  керівниками державних установ, керівниками банків, енергетичних компаній, засобів зв’язку  та ін. Державною мовою повинна бути українська мова. Інші народності повинні мати такий же захист як і українці.
 9. Буде заборонено використовувати офшорні зони та інші способи «відмивання чорних грошей».
 10.  

 

 

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 662 | Завантажень: 23 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]