Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Професійна Спілка таксистів України проводить чергове засідання Ради в місті Луганську
14.06.2011, 21:05
ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА ТАКСИСТІВ УКРАЇНИ

01015 м. Київ, тел./ф (044) 594 94 95 вул. Московська, 39 е-mailpstu@ukr.net web:http://www.pstu.org.ua

17 червня 2011 року

ПРЕС-РЕЛІЗ

Численні звернення членів профспілки та підприємців з Луганщини про порушення прав підприємців з боку правоохоронних органів, втручання ними в підприємницьку діяльність та перешкоджання веденню бізнесу змусили Раду Професійної Спілки таксистів України провести чергове засідання Ради в місті Луганську, яке почнеться об 11-00 17.06.2011 в малому конференцзалі Федерації профспілок України у Луганській області по вулиці Коцюбинського, 13 міста Луганська.

На вказаному засіданні Ради ПСТУ будуть присутні голови регіональних відділень ПСТУ зі всіх областей України. Загальна численність членів ПСТУ сягає 30000 осіб. Крім того, на відкрите засідання Ради ПСТУ запрошені представники органів державної влади та місцевого самоврядування як центрального, так і регіонального рівня: представники Президента України, Генерального Прокурора України, Міністра інфраструктури України, Міністра внутрішніх справ України, а також Голова Луганської облдержадміністрації Пристюк В.М., прокурор Луганської області Бескишкий М.Г., прокурор міста Луганська Рєдін І.А., начальник УМВСУ в Луганській області Польськой Є.М., начальник Головаавтотрансінспекції у Луганській області Лапочкин О.В., Луганський міський голова Кравченко С.І. Крім того, у відкритому засіданні приймуть участь представники громадських правозахисних об'єднань підприємців Луганської і Донецької областей.

Відкрите засідання Ради ПСТУ планується провести у формі відкритого прямого спілкування підприємців з представниками органів державної влади в рамках якого будуть озвучені основні проблеми підприємців та запропоновані шляхи їх подолання.

Основною метою вказаного заходу Професійна спілка таксистів України бачить негайне припинення свавілля та беззаконня з боку правоохоронців Луганщини по відношенню до підприємців, відновлення порушених прав, розробка дієвих механізмів недопущення у майбутньому протизаконних дій представників правоохоронних органів Луганщини і налагодження плідної співпраці правозахисних об'єднань підприємців Луганщини з органами державної влади та місцевого самоврядування.

Запрошуємо прийняти участь у вказаному заході і прес-конференції (початок заходу об 11-00, орієнтовний початок прес-конференції о 14-00).

 

Голова ПСТУ В. І. Попик.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 616 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 sovka  
0
Ще не втомилися домовлятися з цією владою?

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]