Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Проект Рішення народного Віче в місті Запоріжжя
05.05.2011, 22:20

Проект

Рішення

народного Віче в місті Запоріжжя з приводу невиконання Урядом ультиматуму Всеукраїнської Асамблеєї малого та середнього бізнесу


м. Запоріжжя 12 травня 2011 року


Ми, учасники народного Віче з приводу невиконання ультиматуму Всеукраїнської Асамблеєї малого та середнього бізнесу констатуємо, що частково виконані лише деякі наші вимоги.

Прийнято закон про боротьбу з корупцією, завдяки реалізації якого нам стало відомо про рівень доходів високо посадовців, та призупинено розгляд проектів Трудового й Житлового кодексів України, а також законопроекта «Про внутрішню торгівлю».

Однак законопроект – «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва», який розроблений на основі Концепції спрощеної системи оподаткування, узгоджений Асамблеєю малого та середнього бізнесу й пройшов обговорення у всіх регіонах України та внесений на розгляд Верховної Ради України народним депутатом Королевською Н.Ю., навіть не був включений до порядку денного.

Однак, це не єдина вада діяльності Верховної Ради України.

Народні депутати України здійснюють голосування не тільки особисто, а й за інших народних депутатів, що є порушенням ч. 3 ст. 84 Конституції України, згідно якої: "Голосування на засіданнях Верховної Ради України здійснюється народним депутатом України особисто». У такий спосіб прийняті усі правові акти, у тому числі Податковий кодекс України та змін до пенсійний законів.

Так як народні депутати і Верховна Рада України приймають законодавчі акти з порушенням Конституції України, то такі акти Верховної Ради України є нелегальними. Крім цього, зазначені акти законодавства є неправильними, невиправданими в представленнях населення, тобто є нелегітимними.

Єдиним позитивним досягненням нинішнього Уряду є те, що статки олігархів в Україні, за незалежною оцінкою журналу Форбс, значно збільшились. Зростання багатства кучки олігархів відбувається на фоні зубожіння більшості населення України, зниження рівня соціальних гарантій та погіршення бізнес-клімату.

Свою неспроможність виконувати покладені на нього функції та втілити в життя передвиборну програму кандидата на пост Президента України Януковича В.Ф. «Україна для людей», Уряд підтвердив відсутністю програми діяльності Уряду, настанням негативних наслідків у всіх сферах суспільного буття та різних галузях економіки.

Кардинальні дії щодо поліпшення бізнес-клімату, Уряд замінює політичною метушнею та гучними заявами про свої досягнення.

За великі досягнення з поліпшення бізнес-клімату, нинішні урядовці видають:

- відміну дозволів на виготовлення печаток, які не повинні видаватись ще з 06.10.2006, після набрання чинності частиною 1 статті 4 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»;

- скасування використання печатки для юридичних осіб приватного права, яке економить дві секунди, що витрачає підприємець для прикладення печатки до свого підпису в той час, коли підприємець витрачає значний час та несе додаткові фінансові навантаження на виконання регулювань, які знаходяться поза полем зору Уряду;

- перегляд регуляторних актів органів місцевого самоврядування згідно Закону України «Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування» замість здійснення контролю та нагляду, у тому числі органами прокуратури, за дотриманням вимог закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» щодо формування та здійснення регуляторними органами, у тому числі Кабінетом Міністрів України, регуляторної політики;

- введення «модельних статутів» для суб’єктів господарської діяльності, що не вирішує жодної проблеми підприємців, так як у друкованих виданнях та в мережі Інтернет достатня кількість різноманітних типових статутів;

- створення посади Урядовий уповноважений з питань дерегулювання, замість того щоб кошти, що витрачаються на утримання одного високопосадовця, спрямувати на фінансування багатьох посадових осіб найнижчої ланки, які безпосередньо надають адміністративні послуги підприємцям.

Непрофесіоналізм урядовців проявився в ігноруванні Закону України «Про систему оподаткування», так як проект Податкового кодексу України набрав чинності з 01.01.2011, а не з 01.01.2012.

Урядовці дискредитують сутність адміністративної реформи та проявляють зневагу до Президента України, протиправно розширюючи коло високо посадовців шляхом запровадження нової посади «Урядовий уповноважений з питань дерегулювання».

Факт протиправної бездіяльності Кабінету Міністрів України встановлений у судовому порядку згідно Постанови Окружного адміністративного суду міста Києва від 18.01.2011 за справою № 2а-14832/10/2670.

Однак, жоден із посадовців не був притягнутий до відповідальності.

Наші пропозиції за підсумками автопробігу 22.03.2011 були направлені Запорізькою облдержадміністрацією листом від 15.03.2011 № 08-50/0687 Президенту України, а згідно листа від 21.03.2011 № 08-21/0752 до Міністерства економічного розвитку та торгівлі України. Кабінет Міністрів України дорученням від 31.03.2011 № 16406/1/1-11 направив наші вимоги для розгляду …(місце для матюка)… Державній податковій адміністрації, яка є ініціатором регулювань, проти яких ми виступаємо та Держкомпідприємництва, яке знаходиться у процесі ліквідації.

Незважаючи на закінчення місячного терміну, відведеного згідно Закону України «Про звернення громадян», остаточна відповідь нами не отримана, що свідчить про ігнорування Урядом наших вимог.

На підставі зазначеного вище

ВИРІШИЛИ:

1. З огляду на те, що всі акти законодавства Верховної Ради України прийняті з порушенням Конституції України, керуючись принципом верховенства права, проголошуємо про своє право не виконувати зазначені правові акти.

2. З метою забезпечення правопорядку в Україні вимагаємо розпуску Верховної Ради України та формування нового депутатського корпусу, який буде усвідомлювати відповідальність перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішнім та прийдешніми поколіннями.

3. Вважати нинішній Уряд нелегітимним.

4. Вимагати дострокового припинення повноважень Кабінету Міністрів України.

5. Громадянам України, внесеним журналом Форбс до списку найбагатших людей світу:

5.1 прийняти до виконання пропозицію протягом трьох місяців з дня проведення Віче надати письмове пояснення джерел формування своїх статків для розміщення на офіційному сайті Асамблеї малого та середнього бізнесу http://pidpr.com;

5.2 взяти до уваги, що у разі невиконання пропозиції, зазначеної в п. 5.1 будемо вважати усе майно таким, що набуто шляхом експропріації народу України, а власників такого майна – експропріаторами;

5.3 особливу увагу звернути на те, що усі експропріатори будуть експропрійовані народом України, як єдиним  джерелом  влади  в  Україні.

6. Створити регіональний комітет громадського контролю на базі МСП «Ніка» - члена Всеукраїнської Асамблеєї малого та середнього бізнесу.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 543 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]