Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Проект резолюції конференції підприємців району та органів влади
[ Викачати з сервера (32.5 Kb) ] 13.02.2011, 16:24

Проект резолюції зустрічі підприємців Тальнівського району та представників райдержадміністрації, районної ради, міської ради, їх  структурних підрозділів 11 лютого 2011р.

 

1.     Активізувати роботу ГО «Спілка підприємців Тальнівщини», залучивши в Спілку бажаючих підприємців та фермерів району, організувавши  захист їх інтересів відповідно статутних норм.

2.     Підприємцям Тальнівщини, фермерам рекомендувати щомісячно вносити на рахунок Спілки членські та благодійні внески в розмірі не менше 20 грн.  для організації роботи Спілки і забезпечення її членів юридичною, консультативно - роз’яснювальною, допомогою, вчасною інформацією про проекти документів, що можуть негативно позначитися на роботі підприємців та фермерів з метою законного громадського впливу на їх формування.

3.     Районній раді постійно виділяти актову залу для періодичного проведення підприємцями зборів, круглих столів, узгодивши дату проведення  за 3-5 днів.

4.     Райдержадміністрації, Районній раді, міській раді при підготовці документів, планів роботи, що стосуються діяльності підприємців та фермерів, в обов’язковому порядку залучати представників правління Спілки, проекти таких документів  узгоджувати із  правлінням Спілки.

5.      При проведенні можливих тендерів, розподілу коштів, що виділяються із бюджету на розвиток підприємництва чи фермерства, завчасно оголошувати умови таких заходів та такий розподіл проводити комісійно за участю представників правління Спілки.

6.     Починаючи із 10 березня ц.р. щомісяця до кожного 10 числа на сайті райдержадміністрації (міськради) опубліковувати дані про використання бюджетних та комунальних коштів по статтях витрат.

7.     Упорядкувати здійснення перевірок членів Спілки структурними підрозділами райдержадміністрації строго дотримуючись чинного законодавства та не перевищуючи владних повноважень.

8.     Відповідно завдань Всеукраїнської мережі самозахисту, створити мережу самозахисту підприємців району, що  діятиме відповідно чинного законодавства по захисту членів Спілки від можливих незаконних впливів на підприємництво.

9.     Запровадити Чорну книгу  для запису фактів здійснення незаконних дій окремими особами щодо членів Спілки.

10.                       Спілці підприємців до 15 березня ц.р. разом із податковою, санстанцією, міліцією, районною службою МНС, міськрадою, райрадою розробити  та підписати домовленість  щодо взаємних дій по забезпеченню виконання законодавства щодо підприємницької діяльності у сферах торгівлі, промислового та сільськогосподарського виробництва  та надання послуг.

11.                      Комунальним службам, дирекції ринків  не підвищувати тарифи та збори без попереднього обговорення та погодження цих питань із громадою міста чи району, в розробку проектів залучати правління  ГО «Спілки підприємців Тальнівщини».

12.                       Підприємцям району спрямувати свою діяльність, а райдержадміністрації і її структурним підрозділам, райраді, міськраді  передбачити в своїх планах і забезпечити сприяння розвитку промислового, сільськогосподарського виробництва та послуг населенню переважно підприємцями, що зареєстровані в районі. Не допускати незаконного завищення плати за орендовані об’єкти, землю при здійсненні виробництва та послуг.

13.                       Для кращого наповнення бюджету району, при торгівлі на ринках, а також при обслуговуванні шкіл, дитсадків, медичних установ, установ культури, при здачі в оренду земельних ділянок  надавати пріоритет підприємцям, зареєстрованим в районі, а не заїжджим.

14.                      Рекомендувати дирекції ринків підприємцям – членам Спілки, виділяти кращі торгові місця, меншу брати орендну плату в порівнянні із підприємцями з інших районів, переміщення торгових місць підприємців узгоджувати із правлінням Спілки.

15.                      Для покращення економічного стану товаровиробника та зміцнення економіки району підприємцям, райдержадміністрації, райраді максимально забезпечити  та сприяти переробці сировини внутрі району, а вивозити із району не сировину, а готову продукцію переробки: не зерно, а крупи і борошно, не зернята, а олію. Максимально забезпечувати та сприяти по забезпеченню населення району не привозними продуктами харчування, а виробленими в районі хлібом, овочами і фруктами, м'ясо, молоком та м’ясо-молочними продуктами. Розвивати для цього заготівельні кооперативи, нові галузі виробництва та послуг.

                        16. При публічних звітах органів влади висвітлювати інформацію про виконання пунктів даної Резолюції.

Разом із Резолюцією див. Доповідь із цього питання:  http://pidpr.com/load/mi_vsi_v_odnomu_sudni_pro_spivpracju_organiv_vladi_ta_pidpriemnictva_v_ekonomichnomu_rozvitku_rajonu/1-1-0-1067
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 934 | Завантажень: 101 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]