Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Проект резолюції Акції-протесту 7 жовтня 2010р. підприємців Тальнівського району
[ Викачати з сервера (36.5 Kb) ] 04.10.2010, 23:35

(Проект)

Резолюція Акції – протесту 7жовтня 2010р. підприємців Тальнівського району Черкаської області.

Підтримуючи рішення Акції, що відбулася 23 вересня цього року в Києві біля стін Верховної Ради,  ми – підприємці Тальнівського району сьогодні 7 жовтня закрили свої магазини, кіоски, торгівельні місця на ринку, закрили виробничі цехи, та вийшли до стін райдержадміністрації, щоб виразити громадський осуд політиці уряду, спрямованій на знищення малого та середнього бізнесу, позбавлення нами (без допомоги держави)  створених робочих місць, цим самим погіршення економічного становища не лише підприємців, а і всього населення.

Запропонований Кабінетом Міністрів проект Податкового кодексу не сприяє розвитку національного виробництва, не захищає нашого виробника, не перекриває можливість здійсненню корупційних схем великим капіталом.  Всі три запропоновані проекти кодексу не пройшли належного обговорення, не враховані зауваження малого та середнього бізнесу, не враховані рекомендації вчених-економістів. Порушено при розгляді проекту законодавство про регуляторну політику. Зовсім не виконуються передвиборні обіцянки  Президента України та Уряду про послаблення податкового тиску та податкові канікули для зміцнення становища підприємництва, а разом із цим і становища всього народу.

Останнім часом, ще не прийнявши Податкового кодексу, органи влади, органи податкових служб здійснюють каральні заходи, що суперечать Конституції України та  Законів України.  Факти стрілянини і поранення беззбройних людей в Бердянську, факт  нічного «наїзду» податкової міліції на  керівника громадської організації в Хмельницькому, факт узурпації проти громадського діяча Херсону, що захищав свій народ, факт утиску свободи слова, факт утиску директора музею і т.п. Таких прикладів дуже багато появляється щоденно, не робиться нічого, щоб попереджувати антиправні дії, а навпаки, проектом Податкового кодексу (всіма трьома варіантами)   стимулюються репресивні і антиконституційні дії.

Тому підтримуємо резолюцію 23 вересня 2010року:

1.       Висловлюємо недовіру урядові та особисто Прем’єр-Міністру  Азарову М.Я. та вимагаємо відставку уряду в повному складі. Причина недовіри - політика Уряду , спрямована на свідоме утискання малого та середнього підприємництва, що проявилася в процесі так званого  всенародного обговорення проекту Податкового кодексу, приховування тексту  Кодексу. Із  запропонованих проектів  витікає відсутність прагнення вирішити основні соціально-економічні проблеми: прискорений розвиток вітчизняної економіки, переваг експорту над імпортом, заслон корумпованості, зменшення різниці між мінімальною та максимальною зарплатами та пенсією, ліквідацією можливостей картельних змов, захист валюти України та перешкоду зберігати кошти в зарубіжних банках, введення контролю по недопущенні фактів переваг річних витрат над надходженнями, грубе порушення закону про засади державної регуляторної  політики , та відсутність будь-якої відповідальності за вчинені  в зв’язку із цим, порушення Законодавства України.

2.       Ставимо вимогу розробити проект Податкового кодексу, використавши вище вказані принципи, залучивши до розробки науковців, представників громадських організацій малого та середнього бізнесу. Перед  розглядом у Верховній Раді провести справжнє всенародне обговорення та врахувати зауваження народу.

3.       Пропонуємо Президенту України ініціювати мораторій на уведення до дії Закону України №6673 «Про внесення змін до законів України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" та "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування",  який ухвалено  08.07.2010р. у порушення п.п.1 та 2 ст.25  ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  та у порушення  п.1 статті 90 ЗУ «Регламент Верховної Ради України».  Як наслідок, із  введенням  цього закону розпочалася вимушена масова здача свідоцтв про підприємницьку діяльність та поповнення армії безробітних. Цим законом не буде вирішено проблеми Пенсійного фонду, погіршиться життєвий рівень народу, знизиться рівень розвитку економіки України. Пропонуємо терміново розпочати назрілу реформу Пенсійного фонду з поступовим відходом від солідарних пенсійних внесків і застосуванням накопичувальних  обов’язкових страхових пенсійних внесків, які будуть власністю лише застрахованої особи.

      Вирішити проблему діючих банківських кредитів, а саме: розподілити валютні ризики між позичальником, банком та державою, зменшити ставки по діючим кредитам до рівня 01.01.2008 року, дозволити позичальникам повністю погашати кредит шляхом передачі банку предмету застави (навіть якщо його вартість менше суми боргу).

4.       Забезпечити  можливість участі громадськості в розробці проектів   законодавчих документів у сфері господарської діяльності .  Склад Ради підприємців  при Кабінеті Міністрів,  колегії Держкомпідприємництва   переглянути та затвердити там осіб, рекомендованих громадськими організаціями підприємців малого та середнього бізнесу, як самої багаточисленної суспільної групи.

5.       Для організації конференцій, з’їздів, семінарів підприємців малого та середнього бізнесу надавати безкоштовно приміщення, розпорядником яких є районні, обласні  державні адміністрації, а для проведення всеукраїнських заходів - зали, підпорядковані  Уряду та Президенту України.  За рахунок бюджету надавати можливість висловлювати проблеми малого та середнього бізнесу на телеканалах та в  інших ЗМІ.

 

Пропонуємо підприємцям та іншим громадянам  підписатися в підписних листах з вимогою відставки уряду України. Причина вимоги – повне нехтування інтересів малого та середнього бізнесу внаслідок суттєвого погіршення умов функціонування бізнесу в Україні та подання урядом втретє у Верховну Раду проекту податкового кодексу, що посилює репресивну функцію, знищує спрощену систему.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 682 | Завантажень: 89 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]