Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Проект концепції колективного самозахисту
[ Викачати з сервера (31.0 Kb) ] 23.10.2010, 04:06

Проект концепції колективного самозахисту

 

Система колективного самозахисту передбачає обєднання зусиль  активних людей для захисту своїх прав шляхом координації дій   з однодумцями. В основі лежить принцип взаємодопомоги та  захист виключно законних прав громадян України.

Система  колективного самозахисту ґрунтується на принципах позапартійності, рівності всіх учасників, колегіальності  та добровільності.

Учасники не мають права використовувати в особистих корисливих цілях систему колективного самозахисту, а саме для лобіювання бізнес –проектів, передвиборній агітації чи інших дій, що дискредитують даний рух  колективного самозахисту. Учасники беруть на себе обов’язок дотримуватись законів України та особисто приймати участь в колективному самозахисті, а саме за вимогою іншого учасника, чиї права порушені, надати всіма наявними способами необхідну допомогу. Необґрунтована відмова в наданні такої допомоги є підставою до відмови інших учасників в співпраці з таким учасником.

Учасники накладають мораторій на всі спірні питання, щодо проблем, які направлені на розкол суспільства, чи системи колективного самозахисту, та зосереджують свої зусилля на відстоюванні виключно конституційних прав та свобод громадян України.

Першим етапом є обєднання в єдиний інформаційний простір. Обмін інформацією, оприлюднення інформації про конфлікти з владою, обмін досвідом, пошук партнерів.

Другим етапом є взаємодопомога в вигляді інформаційної підтримки, громадський вплив на владу. – направлення листів та звернень на підтримку потерпілого, проведення акцій на підтримку партнерів через оприлюднення інформації в інших регіонах паралельно з власними проблемами.

Третім етапом є створення опорних місцевих та регіональних пунктів взаємодопомоги на основі реально діючих громадських організацій та неформальних об’єднань громадян, створення мобільних груп та уніфікація їх дій. Створення єдиного всеукраїнського простору колективного самозахисту, що передбачає захист законних прав громадян  - учасників  даного проекту на всій території України. Проведення скоординованих акцій, направлених на громадський вплив на владу та ефективний контроль виконання законів України місцевими та центральними органами влади.

 

 

 Заходи щодо організації колективного самозахисту проводяться на принципі самофінансування та волонтерства.

 

Для координації дій по розбудові системи  колективного самозахисту створюється при асамблеї малого та середнього бізнесу України відповідні комітети за напрямками.

 

Для інформаційної підтримки створюється єдиний сайт, де передбачається розміщення інформації про учасників, мережу,  новини та оголошення про необхідність реагування.

За бажанням ЗМІ, створюють власний інформаційний комітет чи координуючий орган для оперативного обміну інформацією та вчасного реагування.

ГО- учасники системи колективного самозахисту, усвідомлюючи важливість функціонування незалежних ЗМІ, беруть на себе зобов’язання всіма способами захищати права та інтереси журналістів, що є партнерами даного проекту.

 

Для розбудови та функціонування мережі колективного самозахисту створюється комітет прямих дій, за потреби на його базі створюється страйковий комітет.

 

Кожен член колективного самозахисту використовує в першу чергу власні ресурси та можливості  для самозахисту. При  неможливості захистити свої законні інтереси звертається до інших учасників, первинного осередку чи неформальної групи, в яку він входить, або до іншого найближчого осередку чи учасника. В разі необхідності, первинний осередок чи учасник має право звернутись до інших учасників чи регіональних та всеукраїнських об’єднань за допомогою.

 

Для   юридичного оформлення та для можливості функціонування єдиної мережі колективного самозахисту передбачається створення Всеукраїнського обєднання громадських організацій «Самозахист»

Для ідентифікації всі учасники мають єдиний логотип, атрибутику та символіку.

Для фінансування окремих проектів  (створенню мережі первинних громадських формувань, єдиного інформаційного простору, проведення навчання та масових акцій ) створюється фонд «Самозахист». Кошти витрачаються виключно для адресної підтримки конкретного проекту за бажанням вкладника (спонсора)  фінансові операції проводяться максимально відкрито та за умови суворої звітності перед спонсорами та учасниками. Для контролю за використанням створюється наглядова рада.

  

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1962 | Завантажень: 153 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 4.8/5
Всього коментарів: 1
1 КОЗАК ЕНЕЙ  
0
ДОБРОГО РАНКУ ВСІМ НЕБАЙДУЖИМ!!!! А БАЙДУЖИМ, - ПРОКИНЬТЕСЬ!!!! ДОСИТЬ СПАТИ !!! "ВСТАНОВЛЕННЯ ВЛАДИ НАРОДУ У СВОЇЙ ДЕРЖАВІ" ВЖЕ НАБИРАЄ ПОВНОТИ ЧАСУ !!!! ВСЕ ТАЄМНЕ СТАЄ ЯВНИМ!!!! ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ НЕБАЙДУЖИХ!!!! НА "МАЙДАНІ В СТОЛИЦІ УКРАЇНИ" ВЖЕ ДРУГИЙ РІК ТРИВАЄ ВСЕСВІТНЯ КАМПАНІЯ "ПРОКИНЬСЯ!ДОСИТЬ!",- ініціатор ініціативи щоденної акції на "МАЙДАНІ" і виконавець за власним станом Душі та покликом Серця,- Сергій Чікуров..... Кожного дня він виходить на "МАЙДАН" з 11 по 18-00 ..... "ШУКАТИ 1000 (Одну тисячу Однодумців виключно навколо "ВСТАНОВЛЕННЯ ВЛАДИ НАРОДУ У СВОЇЙ ДЕРЖАВІ", пропонуючи кожному з них "НАПИСАТИ ВЛАСНУ ГРОМАДЯНСЬКУ ПОЗИЦІЮ". Всі, хто написав Свою і надіслав на електронку Вже мають доступ до "Громадянських позицій" Інших небайдужих (мають доступ до електронного ящика "kolo9911@ukr.net", де знаходяться "Громадянські позиції" інших зі всіма контактами).......

НАБИВАТИ БАЗИ ДАНИХ КОМУСЬ І НЕ ЗРОЗУМІЛО ДЛЯ ЧОГОСЬ Я ОСОБИСТО НЕ БУДУ!!!!!!!

ДАВАЙТЕ "ПОЧНЕМО СПІЛЬНУ ДІЮ" КРОК ЗА КРОКОМ, ЩОБ ЗРОЗУМІТИ, - ХТО ЧОГО ВАРТИЙ !!!!

КРОК ПЕРШИЙ :

КОЖЕН, ХТО ГОТОВИЙ ЗРОБИТИ ВСТУПНИЙ ВНЕСОК 30 ГРИВЕНЬ ТА ЩОМІСЯЦЯ ДОКИ НЕ БУДЕ В АКТИВІ НЕ МЕНШ ЯК ТРИ МІЛЛІОНИ ГРИВЕНЬ ,- ТОЙ НЕХАЙ НАДСИЛАЄ ДО 1 ЧЕРВНЯ 2011 РОКУ СВОЮ "ГРОМАДЯНСЬКУ ПОЗИЦІЮ",- ЧАС НАДСИЛАННЯ "ГРОМАДЯНСЬКОЇ ПОЗИЦІЇ",- ЦЕ ЧАС ВЛАСНИХ ЗАБОВЯЗАНЬ ПЕРЕД ІНШИМИ....... ГРОШІ ПОЧНЕМО ЗДАВАТИ ЛИШЕ ТОДІ, КОЛИ В АКТИВІ (НА РУКАХ У ЛЮДЕЙ) БУДЕ ЦЯ СУММА,- 3000000 !!!!!

БЕРУ НА СЕБЕ МОДЕРАЦІЮ ЦЬОГО ПРОЦЕСУ ТА ЩОТИЖНЯ ПІД ЦІЄЮ СТАТТЕЮ ГОТОВИЙ ВИВІШУВАТИ РЕЗУЛЬТАТИ (НАЯВНІСТЬ ЗАГАЛЬНИХ ЗОБОВЯЗАНЬ)...

З ПОВАГОЮ, ЗАВЖДИ ВАШ, ВОЛОДИМИР ШЕМЧУК

Це моя адреса eney911@ukr.net

ЦЕ АДРЕСА, ЗА ЯКОЮ НАДСИЛАЙТЕ СВОЇ "ГРОМАДЯНСЬКІ ПОЗИЦІЇ",- kolo9911@ukr.net

МОЖЕТЕ ДО ГРОМАДЯНСЬКИХ ПОЗИЦІЙ ДОБАВИТИ ВЛАСНІ ЧІТКО СФОРМУЛЬОВАНІ ІНІЦІАТИВИ (ТІЛЬКИ ТРИ) ВИКЛЮЧНО "ВО БЛАГО УКРАЇНИ"-"ВСІМ ДЛЯ ВСІХ"


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]