Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

ПРОДОВЖУЮЧИ ОБГОВОРЕННЯ УТВОРЕННЯ ПАРТІЇ СЕРЕДНЬОГО КЛАСУ
20.11.2010, 22:55

ПРОДОВЖУЮЧИ  ОБГОВОРЕННЯ  УТВОРЕННЯ  ПАРТІЇ  СЕРЕДНЬОГО  КЛАСУ

( назву пропоную обговорити, пропозиції надіслати )

Оглянувши коментарі і зауваження щодо пропозиції про утворення Партії, можу сказати, що це вдалося. Такої дискусії я непередбачав і це є плюс.

Дуже вдячний всім, хто відгукнувся, за вашої підтримки в України всетаки знайдеться сила, нова, могутня, справедлива, яка буде впроваджувати в наше суспільство суть свого існування, переоцінку цінностей нашої нації, шляхи зростання свідомості і благополуччя та життєзабезпечення українського народу.

Це сила яка іде знизу, яка стоїть на землі і є господарем її, на своєму шляху з низу до верху акумулює свою фундаментну міць перетворюючи її на основу нашого життя і забезпечення.

Є вислови з приводу того, що вже це було, що вже це є, що це не потрібно і т.п.

Проте, такого як пропонується, ще не було і не має. Оскільки жодна партія немає такого фундаменту з низу, як є у нас, у середнього класу. Ми той прошарок суспільства, який кожного дня пересікаємося один із одним, інформуємо один одного про новини, політику і її гравців. І в разі необхідності, в минуту можемо зібратися, вплинути на процес нашого життя. Оце нас вирізняє від інших одноосібних партій, які самостійно нічого не вчиняють, окрім наруги над ближнім.

Нам потрібно це використати швидко і в повному обсязі. Я впевнений і вас запевняю, наша Партія, це єдина партія, за формою і за змістом та за конструкцією здатна на

 створення передумов для підняття життєвого рівня українців.

Україно, обєднайся навколо ідеї утворення єдиної політичної сили середнього класу.

Олександр Томасєвич

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 762 | Завантажень: 0 | Коментарі: 4 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 4
4 Сергей  
0
Идея создания партии всегда хороша, когда она "летает" возле нас, залетает в наши головы, бударажит и заводит наш мозг. Много вопросов при создании партии возникает.
1. Кто возглавит партию во всеукраинском масштабе?
2. Цель ее создания? К примеру завести своих "нородных" и "недоторканых" в парламент. Через короткий промежуток времени они трансформируются в недоступных для нас "слуг народа".
3. Регионы до выборов новую партию, особенно НАШУ не допустят, как это было на президентских выборах с партией "ФЗ", правдо потом допустили
А сколько надо финансов для раскрутки партии? Огромные средства. Где брать и кто даст? Потом надо будет отрабатывать. Много вопросов возникает. Партии вообще надо запретить вообще. А "ПР" департировать за пределы вселенной. Всегда с ВАМИ мои друзья.

3 мирон  
0
назва оскільки базовою структурою є Г.О. пропоную ГРОМАДСЬКА ПЛАТФРМА

1 Марія  
0
Ми з вами 100% однодумці.Спілкуючись з великим колом людей і не тільки підприємців-Хельницький -ЗА.Залишаються тільки організаційні моменти.Дайте свої контакти!!

2 Правління  
0
Пишіть aaa77748@mail.ru 0963891937 Анатолій Ковальов
tomas@it-tim.net 093 225 40 22 Олександр Томасєвич

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]