Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Про законність та дійсність існування інституцій. В. Миколенко
30.01.2011, 22:34

                                                           

Про законність та дійсність існування інституцій. В. Миколенко

Шановні Українці!

   В зв’язку з прийняттям та підготовкою до голосування у Верховній Раді цілого ряду законів та Кодексів, які містять антиконституційні, антисоціальні норми, що є загрозою національній безпеці України, геноцидом громадян України, свідомо спланованим групою національних меншин, які захопили та узурпували владу в державі, пропоную активізувати захист України та УКРАЇНЦІВ одним із методів оскарження рішень влади в конституційний спосіб – через суди.

   З метою забезпечення для судових позовів доказів, які не потребують доведення, рекомендую отримати в письмовій формі відповіді на наступні запити:

1.      Від Президента та голови Верховної Ради України :

1.1.            «Прошу надати завірену відповідним чином копію документа про створення Верховної Ради України з датою створення та підписом посадової особи під цим документом».

1.2.            «Прошу надати копію документа, завірену належним чином, про створення унітарної Республіки Україна відповідно до ч.2 ст.2 та ч.1ст.5 Конституції України як юридичної особи публічного права з посиланням на відповідний розпорядчий Акт Президента України згідно ч.3п.2.ст.81 ЦК України.  

1.3.            «Прошу надати копію документа, завірену належним чином, в якому прийнято рішення органу, який має на це відповідне повноваження, що держава Україна є правонаступником УРСР».

1.4.              «Прошу надати копію документа, завірену належним чином, в якому прийнято рішення органу, який має на це відповідне повноваження, що держава Україна  має право на певну частку активів СРСР».

2.         Рекомендую до всіх(або, на ваш вибір, до окремих) державних органів влади на вашій території направити письмові запити такого змісту:

2.1.            «Прошу офіційно підтвердити наступне:

2.1.1.         Законність та дійсність існування вашого (наприклад :Управління пенсійного фонду, чи ДПІ ), а саме як юридичної особи приватного права (пояснення: згідно ст.80 ЦКУ) унітарної Республіки України надати (пояснення: згідно розділу 2ст.2 та розділу 1ст. 5 Конституції України).

    У випадку відсутності у вашому Управлінні вищевказаних доказів , встановлених положеннями п.3ст.90, п.4ст 91 та розділу 2п1ст.92 ЦК України – відповідних установчих положень юридичної особи приватного права унітарної Республіки України та відсутність доказів їх державної реєстрації відповідними органами державної влади унітарної Республіки України, цей факт офіційно підтвердити в мою адресу: _________________».

 

Враховуючи той факт, що Ви не отримаєте підтвердження наявності документів ні на одне із вище перелічених запитань, це дасть Вам беззаперечні докази для оскарження любого рішення будь-якого органу державної влади, які носять ознаки порушень конституційних прав УКРАЇНЦІВ.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 695 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]