Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Про відміну листа ДПА та додаткових граф в журналі обліку ф.10
[ Викачати з сервера (29.5 Kb) ] 23.05.2010, 12:05

Про відміну листа ДПА та додаткових граф у журналі Ф.10

Підприємництво України, в тому числі члени Асамблеї  звернулися 5 травня цього року до голови Держкомпідприємництва Бродського М.Ю із вимогою про необхідність відкликання листа ДПА України від 25 грудня 2009 року №28923/1/23-7017/1485, що передбачав збільшення податкового тиску на підприємництво, введення додаткових граф в журнал ф.10, який ведуть підприємці за спрощеною системою оподаткування та обліку. Відповідно цього листа податкова  почала зобов’язувати  із 1 січня вести облік товарів та запасів. На основі цього по Україні проведено перевірки та нараховані і утримані штрафи що в сумарній  величині перевищують десятки млн.  гривень. Облік повинні за цим вести всі, хто отримує та продає товар, вчасно записувати товар в книгу. Незалежно, чи це магазин, чи працівник ринку, якщо запису такого немає, або кількість товару не відповідає запису в книзі – сплачується штраф в десятикратному розмірі від вартості невписаного товару. Перевірки та нарахування почали шокувати підприємців.

Громадські організації підприємців організували шквал  звернень в ДПА, Мінфін, Кабмін,   в Раду підприємців при КМ України. На підставі цих звернень  Оксана Продан 14 травня написала листа Віце-прем’єру КМ Тигіпку С.Л про незаконність вимог та дій податкової адміністрації.

Лист ДПА України від 25 грудня 2009 року №28923/1/23-7017/1485 було скасовано.

Члени Асамблеї ГО МСБ України 21 травня брали участь в роботі Ради підприємництва при КМ України, 2 особи виступали по захисту прав підприємців, вручено С.Тигіпко два листи: Про мораторій на зміну спрощеної системи оподаткування (http://www.pidprukr.ucoz.ua/load/pozicija_asamblej_shhodo_sproshhenoji_sistemi_opodatkuvannja_list_tigipku_s_l/1-1-0-196 ) та Про сприяння сільськогосподарському товаровиробнику в реалізації вирощеної продукції (http://pidprukr.ucoz.ua/load/a_kovalov_pro_sprijannja_silskogospodarskomu_tovarovirobniku_v_realizaciji_zerna/1-1-0-127 )

    Віце-прем’єр-міністр України С.Тігіпко повідомив усім присутнім, що зробить все для забезпечення дотримання прав суб’єктів підприємницької діяльності та роботи органів податкової служби виключно в правовому полі.

     Додаток: лист Міністерства юстиції Українищодо листа ДПАУ від 25.12.2009 р.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 856 | Завантажень: 150 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]