Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Про незаконні дії Пенсіного та Виконавчої служби. Рімма Білоцерківська
31.01.2011, 10:00
Пунктом 1  статті  58   ЗУ «Про загальнообовязкове  державне пенсійне  страхування» ( далі Закон ) визначено , що «Пенсійний фонд є органом, який здійснює …» і таким чином Пенсійний фонд відповідно до п.1 ст.58 ЗУ «Про загальнообовязкове  державне пенсійне  страхування» тне є органом державної  влади .  
   Відповідно до абз.2 п.3  ст.106   ЗУ «Про загальнообовязкове  державне пенсійне  страхування»
«3. Територіальні органи Пенсійного фонду за формою і у строки, визначені правлінням Пенсійного фонду, надсилають страхувальникам, які мають недоїмку, вимогу про її сплату. 
Вимога про сплату недоїмки є виконавчим документом»
    Таким чином такого державного органу ,як Пенсійний фонд не існує відпорвідно до п.1 ст.58 Закону , документ який складає Пенсійний фонд ,що є виконавчим документом називається Вимога про сплату недоїмки абз.2 п.3 ст.106 Закону ,  і так як до державної виконачої служби подано не вимогу про сплату боргу ,а інший документ вимога  про сплату боргу  , якого немає ні у переліку п. 9 ст. 3 Закону України  «Про виконавче провадження»  ні у абз.2 п.3 ст.106 Закону. 
  Тому і підстави для відкриття виконавчого провадження за вимогою УПФУ не існувало і  заступник начальника Тазієв Д.Р. відкривши виконавче провадження  за Вмогою про сплату боргу №_________________ від _____________  проти мене скоїв злочин , що носить ознаки складу злочину, передбаченого ст. 190 ( Шахрайство) ; ст.206 Стаття 206. ( Протидія законній господарській діяльності); ст.365 (Перевищення влади або службових повноважень)   та  статті 370. (Провокація хабара )  КК України та  під час перевірки  Ю.А. Коноп  приховав це злочин ,чим скоїв злочин ,що носить ознаки складу злочину  передбаченого ст. 396 ( приховування злочину )  . 
Рімма Білоцерківська
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1366 | Завантажень: 1 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 3.3/3
Всього коментарів: 2
2 LeprekON  
0
Але, пробачте, недоїмка і борг, це синоніми і означають одне і те ж.
Щось не можу зрозуміти з цієї статті нічого.

1 LeprekON  
0
Браво, Римма, дай Бог Вам и нам победы на всех фронтах!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]