Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Про надходження та використання коштів Асамблеї
[ Викачати з сервера (492.0 Kb) ] 12.11.2010, 03:00

.

Дивіться, викачавши із сервера,  звіт про рух коштів по Асамблеї ГО МСБ України із травня 2010р по 31 грудня  2010р.

.

Кожен, хто на сайті зайде в "Оголошення та повідомлення" завжди побачить які кошти ми маємо та як їх використовуємо.

Разом із цим нагадуємо, що Ви маєте змогу заплатити внески, чи благодійну допомогу від організації, а також від індивідуальної особи, які будуть використані для розвитку Асамблеї ГО МСБ України, а через неї для всеукраїнської підтримки підприємництва та обєднання  суспільства.

Попередня діяльність Асамблеї відбувалася за власні кошти її організаторів та активу. Для активізації діяльності, виготовлення друкованої продукції, прапорів, емблем, іншої атрибутики, замовлення приміщень для проведення масових заходів, використання ефірного часу  потрібні будуть кошти, тому прохання допомогати. Кошти направляйте на рахунок (який використовується для Асамблеї):

Кому  ГО «Спілка підприємців Тальнівщини»

Код ЗКПОУ: 36429755

Р/р  26004060706437 в Тальнівському відділенні

ЧГРУ Приват Банк, МФО 354347

Сума _______________________

Призначення платежу: Членські внески Асамблеї (благодійна допомога),( для інформаційного забезпечення громадянського руху в рамках Асамблеї ГО МСБ), (Для мережі самозахисту)  та ін. формулювання.

 

Щоб знайти розрахунковий рахунок, якщо ви його забудете, досить  у віконце «Пошук» ввести слова «збір коштів» і кликнути, - висвітлиться перелік, потрібне відкрийте.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 2704 | Завантажень: 352 | Коментарі: 4 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 4
4 Prudy  
0
Begun, the great inetrent education has.

3 MTL  
0
відповідь Сергію.
Якщо в громадянина із Луганська, Криму, чи Карпат є в шкарпетці пару гривень які він добровільно хоче внести на розвиток організації, підкажіть, яким чином це найпростіше зробити?
як на мене, то переказати через банк. тому й вказали банківські реквізити.

відповідь Віталію.
Спротив відбиранню у народу засобів до існування (я вже не кажу для життя) спільна справа ВСІХ нас. І як на мене не варто робити якийсь поділ. Влада (в т.ч. і світова) так і керує роздіяє на куски і душить по одинці.
В ЄДНОСТІ СИЛА НАРОДУ. БОЖЕ НАМ ЄДНІСТЬ ПОДАЙ!!!


2 виталий  
0
ответ Серёге. Вообщето предприниматели просят деньги у предпринимателей, а не у "обычных граждан". хотя вы зря думаете что вас это никак не касается. если предпринимателям будет плохо, то вам обычным гражданам вообще трындец.

1 серега  
0
уважаемые предприниматели малого и среднего бизнеса, у Вас осталось хоть немного совести, чтобы не просить деньги у обычных граждан. Я думаю - в чулках остались запасы? С Уважением Серега!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]