Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Про Асамблею ГО малого та середнього бізнесу України. Для журналу "ЧП"
[ Викачати з сервера (35.0 Kb) ] 03.09.2010, 23:30

Про Асамблею громадських організацій малого та середнього бізнесу України

Асамблея – молода організація, вона створена за ініціативою окремих громадських організацій представників малого та середнього бізнесу із багатьох областей України. Ми більше року йшли до такого об’єднання.

Із самого початку було задекларовано:

«Ми, представники громадських організацій, заявляємо про наміри створити громадське об’єднання, яке ґрунтується на таких засадах:

Об’єднання громадських організацій буде незалежним від політичних партій, бізнес-кланових структур чи від будь-якої особи.

Об’єднання має намір об’єднати громадські організації, які захищають законні інтереси громадянина, що усвідомлює свою відповідальність перед суспільством та приносить суспільну користь Українському народу своєю діяльністю.

Об’єднання засновується на принципах: рівності, колегіальності, гласності,  взаємодопомоги та патріотизму.

В своїй діяльності об’єднання повинно керуватися нормами моралі, які є основою  світових релігій, боротися за відновлення в суспільстві законності та правопорядку, ліквідацію корупції та бюрократизму.

Ми заявляємо, що жоден з учасників не має права без погодження з іншими учасниками проводити будь-які дії від імені чи за рахунок  об’єднання, а також використовувати його як засіб для досягнення особистої вигоди…»

Наступними документами були Принципи Асамблеї, Регламент та Положення про Координаційну раду.

Учасники Асамблеї – це громадські та профспілкові організації, головним чином, підприємницького спрямування, вони підписують Меморандум.

Через 2-3 місяці проходить чергова Асамблея ГО малого та середнього бізнесу України. На кожній Асамблеї відбувається ротація керівника. Так Асамблеєю вже керували Василь Кулинич, Олександр Супрунюк, Андрій Панаетов, зараз керівником Асамблеї–4  обрано Ігоря Запрудського.

  Серед наших членів є  висококваліфіковані спеціалісти, які прогнозують ситуації, розробляють програми, напрямки роботи, розробляють проекти законів, постанов уряду, спонукаємо відповідні органи  до їх прийняття, заставляємо дослуховуватися до нас.  Тому зростає чисельність наших рядів, і я впевнений що, прочитавши ці матеріали, багато із вас долучиться до чесної та необхідної суспільству справи.

В даний період основними напрямами роботи є:

1.       Створення мережі колективного самозахисту. Дивись:  http://www.pidprukr.ucoz.ua/load/koncepcija_kolektivnogo_samozakhistu/1-1-0-176

2.       Рух як серед підприємців, так і серед всіх громадян про те, що влада, згідно Конституції належить народові, а чиновник всього лиш наш найманий працівник:   http://pidprukr.ucoz.ua/load/rimma_bilocerkivska_quot_vlada_ce_ja_chinovnik_ce_mij_najmanij_pracivnik_quot/1-1-0-307

3.       Якщо порушуються наші права, то призиваємо всіх не мовчати, а подавати в суд, для цього наші висококваліфіковані  юристи розробляють шаблони позовів, надають безкоштовні консультації: http://pidprukr.ucoz.ua/load/rimma_bilocerkivska_proponuju_podati_zajavu_pro_zlochin/1-1-0-368

4.       Якщо підсувають нам недосконалий законопроект, ми всім скопом виступаємо за скасування: http://pidprukr.ucoz.ua/load/anatolij_kovalov_v_zaproponovanij_redakciji_podatkovij_kodeks_prijmati_ne_mozhna/1-1-0-360

5.       Ми готуємо свої варіанти проектів законів: http://www.pidprukr.ucoz.ua/load/ruslan_zorja_zakonodavchi_iniciativi/1-1-0-239

6.       Ми не байдужі до інших проявів беззаконня. Виступали в підтримку окремих осіб, яких незаконно пресували, останнє – це захист 5-го каналу та проти свавілля суддів: http://pidprukr.ucoz.ua/load/pidtrimuemo_akciju_quot_stop_cenzuri_quot/1-1-0-374

7.       Розпочинаємо рух за виборність суддів http://pidprukr.ucoz.ua/load/propozicija_rozpochati_rukh_za_vibornist_suddiv_doluchajtesja/1-1-0-387

А також багато іншого. Читайте додатково на сайті  http://www.pidprukr.ucoz.ua

Звичайно, не все ще досконало, ми в процесі розвитку. Надіємося, що знаходитимемо все більше і більше зацікавлених осіб, які будуть радити, приєднуватися до нас  та брати безпосередню участь в цьому рухові.

Хто щось хоче запропонувати, або регулярно отримувати свіжу інформацію  напишіть свою електронну адресу  і  вишліть  на адресу aaa77748@mail.ru  тел. 096-3891937.

Ми не відступимося. З кожним наступним днем  все впевненіше будемо будувати  досконаліші  суспільні відносини.

Ваш, -  Анатолій Ковальов. Голова інформаційного комітету Асамблеї 

03.09.2010р.

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 748 | Завантажень: 93 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]