Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Привітання Координаційної ради Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу України до Дня Конституції України
[ Викачати з сервера (32.0 Kb) ] 27.06.2011, 23:41

 

Привітання Координаційної ради Асамблеї громадських організацій малого і середнього

бізнесу України до Дня Конституції України

 

 

Шановні колеги, співвітчизники!

 

Завтра, 28 червня  день Конституції України.

Не виглядатиме дивним у цей день поява чорної стрічки поряд з національним прапором. Саме так слід, на нашу думку, реагувати на паплюження державними структурами, включно з адміністрацією президента, верховною радою, конституційних прав громадян, інтересів як держави в цілому, так і окремих людей.

 

Після повної монополізації усіх сфер життя українського народу, привласнення купкою олігархів національних природних ресурсів та найбільш прибуткових підприємств, неофіційного поділу народу на привілейованих та не привілейованих громадян сьогодні відбувається непрозорий розпродаж, а точніше неофіційний розподіл останніх ліквідних державних активів.

 

Уряд в догоду інтересам великого капіталу, який не відіграє в Україні роль ефективного власника, продає по клаптях куски території держави, впритул наблизився до здачі газотранспортної системи, атомної енергетики (чим поставив під загрозу життя мільйонів українців), підготувавши собі плацдарм для втечі у затишні куточки ЄС та інші привабливі для життя грошовитих рантьє регіони.

 

На жаль, замість впровадження енергоощадних виробництв уряд займається продовженням життя технологій минулого століття та викачуванням з держави останніх інвестиційних ресурсів. Великі інвестиції з однієї з офшорних зон відбуваються лише, коли місцевому олігарху вдається домовитись про позаконкурсне придбання наступного ласого шматка загальнонаціональної власності та коли за давньоримським сценарієм обуреному народу доречно вчасно підсунути велике видовище. Це шлях в нікуди для держави та шлях для успішної майбутньої втечі її горе-керівників.

 

На злий жарт стала схожою судова система держави, а шоу – телевізійні судилища не викликають жодного здивування у звиклого до неправових відносин пересічного українця. Жертвами незаконних судових переслідувань стають не лише окремі політики, але й рядові громадяни, єдина провина яких – здатність відстоювати право на власну думку, вимагати виконання Конституції України.

 

З чим ми зіткнулися цього і минулого року? Підтасовані звинувачення проти учасників Податкового майдану, як у Києві, так і у Луганську, Хмельницькому, інших містах України, суди над підприємцями на базі анонімних листів «стурбованих» неіснуючих громадян, постійні порушення чинного законодавства та Конституції під час прийняття податкових та інших законів, розпалювання міжрегіональної ворожнечі за участю державних структур.

 

Сталося так, що український суд став не взірцем справедливості та поборником Конституції і Закону, а замовним фарсом та насмішкою над Українським Народом. 

 

Не боротьба з бідністю, а виживання, не право вибору під час виборів, а сам факт виборів, не боротьба з корупцією, а словоблуддя на цю тему – ось наша реальність. Фактично придворна верхівка вправляється у словесних баталіях на шоу Шустера, інтелігенція – на кухні та в Інтернет, а український народ у своїй поголовній бідності та  конституційному безправ’ї, мріях про третьосортний статус заробітчанина у ЄС все більше наближається до рівня донецького бомжа, якому місцеві можновладці поки що на час ЄВРО 2012 вже заготували невеличку резервацію.

 

Єдиний вихід у такій ситуації – не лише повна відмова від співпраці з такими державними структурами та їх фактичний бойкот, а згуртування всіх прогресивних сил на недопущення тоталітаризму, порушення Конституції і Законів України президентом, урядом, представниками  судової системи.

 

Ми звертаємося до лідерів громадських організацій, до всіх громадян. В нас ще є можливість об’єднатися та не допустити  проявів свавілля, поневолення українського народу. В даний час кожному слід забути особисті амбіції, приватні інтереси, а спрямувати свою діяльність на зміцнення держави через ріст економіки, підвищення добробуту людей, сформування справді Вільного простору для праці та особистого життя.

 

Наш найкращий аргумент у такій боротьбі – дотримання Конституції України. Це зробити просто, оскільки майже кожне рішення наявних владних структур суперечить чинній Конституції.  Здійснюймо справжнє народовладдя власноруч, пам'ятаючи, що ми, згідно з Конституцією України – єдине джерело влади, можемо і повинні здійснювати її без посередників.

 

З святом Конституції Вас, шановні співвітчизники!

 

Координаційна рада ГО МСБУ України

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 648 | Завантажень: 58 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Luba  
0
Dyze wazko borotuca z witrakamu

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]