Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

ПРИПИНІТЬ ЕТНІЧНУ РОЗПРАВУ НАД СЕРГІЄМ КИРИЧЕНКО!
09.01.2011, 23:23

ПРИПИНІТЬ ЕТНІЧНУ РОЗПРАВУ НАД СЕРГІЄМ КИРИЧЕНКО!

 

Сьогодні саме такий лозунг є актуальним в регіоні південного Таврійського краю щодо долі відомого не тільки в Україні, але й поза її межами громадського діяча та правозахисника.

Сергій Кириченко відомий, як народний депутат Херсонської міської ради І-го скликання (1990-1994 рр.), народний депутат України ІІ-го та ІІІ-го скликань (1994-1998-2002 рр.) та депутат Херсонської міської ради V-го скликання від створеного під його керівництвом Блоку Сергія Кириченка «Громадський контроль».

Сергій Олександрович, як фахівець права, Заслужений юрист України, вчений (кандидат юридичних наук), завжди був в центрі суспільних процесів, як свого південного регіону, так і на всеукраїнському рівні. Його характеризує безкомпромісність щодо порушників законів і прав людей. Зробивши з самого початку своєї діяльності (1990 р.) духовний вибір між можливістю слугувати людям та спокусою багатіти, він ніколи не займався питаннями бізнесу. Натомість відкрив громадську приймальню, чого (ні раніше, а ні зараз) не робив жоден з місцевих обранців. Саме там, С.Кириченко за 15 років безперервної роботи, як юрист,  прийняв і надав допомогу тисячам людей та колективам підприємств, установ, будинків і місцевих громад. Результатом такої безкомпромісної та відданої роботи по захисту людей стали індивідуальні, а пізніше і корпоративно-кланові конфлікти з боку тих, від кого С.Кириченко захищав своїх виборців і захищає своїх земляків та всю націю від наруги та сваволі.

Спочатку опір народному депутату стали чинити високопосадові чиновники правоохоронних органів та органів влади, які були зняті з посад та позбавлені кар’єри внаслідок викривань їхніх правопорушень народним депутатом С.Кириченко. А це генерали міліції, СБУ, органів прокуратури, судді, чиновники держадміністрацій та органів місцевого самоврядування. Потім до тиску на невгодного народного депутата підключилися представники корумпованих кланів місцевої та центральної влади. Саме вони до виборів 2002 року, коли С.Кириченко втретє балотувався на виборах народних депутатів, вирішили змінити правила виборчих перегонів. Так, буквально за декілька тижнів до дати голосування, було вирішено питання зі зміни виборчого округу (точніше його половини: Голопристанського р-ну), який раніше був закріплений за С.Кириченко, і де він, як справжній народний обранець, плідно працював 4 роки, за що і отримував повагу та підтримку з боку виборців. Голопристанський р-он зненацька замінили на Білозерський р-он. А натомість в бюлетенях з’явились відомі прізвища багатіїв країни.

Однак, навіть не будучи впродовж чотирьох років (2002-2006 рр.) депутатом, С.Кириченко не сидів склавши руки, а продовжував захищати людей через очолювані ним громадські організації та створену за його участі профспілку «Народний контроль». Він викладав право у вищих учбових закладах та  безкомпромісно викривав високопосадових порушників законів через створені ним ЗМІ (газету та Херсонське міське проводове радіо «ВІК»). Через них же С.Кириченко навчав людей, як ефективно захищатися від порушень їхніх прав з боку держави, місцевої влади та її слуг. І чим більше та детальніше С.Кириченко займався захистом інтересів громадян, а значить і викриттям злочинів та порушень посадових осіб влади… Тим більше прояснювалася цільна картина того, хто саме і яким способом гнобить людей, краде бюджетні гроші та чинить різні форми сваволі і злочинів в Україні. Не в останнє спрацював міжнаціональний та релігійний фактор, коли стало загальновідомим, що саме владні представники єврейської меншини та їх релігійні ватажки взяли у свої руки місто Херсон, в якому, порушуючи законодавство, чинять правопорушення, навіть не цураючись утисками прав того народу, який прийняв їх на своїй землі.

Навесні 2006 року С.Кириченко разом зі своєю командою, Блоком Сергія Кириченка «Громадський контроль», стає депутатом та керівником фракції Блоку Херсонської міської ради 5 скликання. За ці 4 роки  він неодноразово на практиці і фактах довів, що мер міста, окремі депутати та бізнесмени єврейського походження безкарно продовжують чинити кримінально карані правопорушення. Також, застосував усі можливі правові та громадські протестні заходи щодо забезпечення конституційних прав херсонців на безкоштовне і безперешкодне користування пляжем «Лілея», припинення розкрадання найвищими чиновниками бюджетних коштів міста, дотримання житлових прав мешканців багатоквартирних будинків, припинення кримінального захоплення земель міста для здійснення бізнесової діяльності та незаконного будівництва в районах ущільненої забудови зі старими комунікаціями.

Але розклад сил в м.Херсоні змінився таким чином, що організовані сили на чолі із мером міста Херсона, етнічним євреєм, почали методичну розправу із найактивнішим депутатом обласного центру, який є українцем і вимагає справедливості. За ініціативи та заяв міського голови В.Сальдо у 2008 році проти С.Кириченка було порушено дві кримінальні справи за протестні акції, а саме за статтею 296 ч.1 КК («Хуліганство») та ст. 293 КК («Групове порушення громадського порядку»). Метою такого кримінального переслідування була явна мета мера Херсона та його команди не допустити С.Кириченка до участі у місцевих виборах 2010 року, так як у 2006 році він зайняв друге місце на виборах міського голови, маючи реальні шанси змінити на посаді людину, яка втратила довіру більшості жителів.

Надія більшості херсонців щодо зміни місцевої влади була на місцеві вибори 2010 року. Та тільки правляча верхівка зі столиці і цього разу також зненацька змінює правила виборчих перегонів. На цей раз, змінами до закону про місцеві  вибори встановлюється заборона місцевих виборчих блоків, аналогічних Блоку Сергія Кириченка, а це означає, що, буквально за кілька тижнів до дня голосування виборцям потрібно ознайомитись з висуванцями більш як півтори сотнями політичних партій. І знову розтягнення голосів, знов фальсифікація, та прихід до влади перевірених центральною владою Києва, тих, хто збирає податі та данину з простолюду шляхом корупції та вимагання.

Усю виборчу кампанію, з 10.09.2010 р. по 22.11.2010 р. Сергієві Кириченку довелося перебувати у підпіллі, щоб реалізувати своє виборче право на обрання Херсонським міським головою та депутатом Херсонської міської ради на чолі списку від Республіканської Християнської партії. Це стало наслідком запланованого правлячим режимом швидкого засудження його до дня виборів та недопущення до участі у виборах внаслідок створеної йому судимості. Але і в ситуації фактичної участі С.Кириченка та його команди у місцевих виборах 31.10.2010 року, місцева влада м.Херсона організувала такий підрахунок результатів голосування, коли технологією «каруселі», переписувань протоколів було спотворено результаті дійсного волевиявлення виборців, а найактивнішого і найвідомішого депутата не допущено до повторного проходу у склад депутатів Херсонської міськради VI-го скликання.

Не зважаючи на будь-який тиск та залякування, С.Кириченко не припинив здійснення відкритих та публічних форм захисту прав членів територіальної громади. Як журналіст, С.Кириченко у своїх виступах та публікаціях відверто називав прізвища та посади порушників законів, прав людей, вимагав притягнення їх до відповідальності. Докази цього є на сайті www.grkontrol.org

Невдовзі, на початку 2009 року зазначені дві кримінальні справи були закриті судом з підстав застосованої до С.Кириченка амністії відповідним законом.

Однак, місцевий депутат та лідер ряду громадських організацій - С.Кириченко, вже не дає спокою місцевим чиновникам вільно і безпроблемно розкрадати добро місцевої громади. Саме його занадто активні дії по безкорисному захисту прав  простолюду і дають поштовх до нових переслідувань відомої людини, яка користується повагою і підтримкою людей.

Під виглядом порушення кримінальної справи по факту, 17.08.2009 року прокуратурою Херсонської області було порушено фактично проти  особисто С.Кириченка кримінальну справу за ст. 161 ч.1 КК України («Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або релігійних переконань»). Це було здійснено для того, щоб в порушення статті 98-2 КПК України не вручати та не направляти йому копії постанови про порушення кримінальної справи. Це призвело до того, що С.Кириченко більше року не знав, що проти нього відбувається слідство, а також зробило неможливим використання ним прав, наданих обвинувачуваному по справі статтею 142 КПК України.

За період з 17.08.2009 року по 22.11.2010 року, коли йому було вручено постанову про притягнення як обвинуваченого, десятки працівників правоохоронних органів та фахівців різних відомств здійснювали дії по досудовому слідству, фактично його завершивши і не давши С.Кириченку можливості подавати докази, заявляти  клопотання  про  допит  свідків,  про проведення очної  ставки,  про  проведення  експертиз,  про  витребування  і приєднання  до справи доказів,  а також заявляти клопотання з усіх інших питань, які мають значення для встановлення істини в справі, заявляти відвід слідчому, прокуророві, експертові, спеціалістові, бути присутнім при виконанні окремих слідчих дій, подавати скарги на дії та рішення слідчого і прокурора (ст.142 КПК). Цим самим було незаконно обмежено його право на захист.

Поки і місцева Феміда також діє узгоджено із прокуратурою не задовольняючи аргументовані скарги С.Кириченка на оскарження постанови прокурора області про порушення проти нього 07.09.10 р. кримінальної справи за ст.161 ч.1 КК України та закриття провадження кримінальної справи. Комсомольський районний суд Херсона 22.11.10 р. безпідставно відмовив в цьому С.Кириченку, а апеляційний суд області 17.12.10 р. залишив незаконне рішення в силі.

В ході ознайомлення з матеріалами кримінальної справи прокурор міста Херсона та старший слідчий по справі відмовляють С.Кириченку у задоволенні усіх його клопотань щодо закриття безпідставно порушеної справи та здійснення додаткових слідчих дій, експертиз, допитів, очних ставок, які також виявлять безпідставність та необґрунтованість звинувачень.

Характерним є те, що ініціаторами порушення кримінальної справи є, в першу чергу, громадянин Ізраїлю рабин м.Херсона та Херсонської області Іцхак Вольф (іудейська релігійна громада «ХАБАД»), а також фінансово від нього залежні директор Херсонської єврейської школи «ХАБАД» Віталій Бронштейн і директор Херсонського єврейського благодійного фонду «Хесед Шмуель» Олександр Вайнер. Усі вони мають тісні стосунки із міським головою В.Сальдо, відстоюючи його інтереси.

Таким чином, ця, так звана «кримінальна справа» проти С.Кириченка має усі ознаки політичного замовлення на переслідування та обмеження прав і дій невгодної правлячому режиму людини.

На сьогодні, після завершення ознайомлення в прокуратурі м.Херсона з матеріалами кримінальної справи, С.Кириченко очікує повістки із суду Комсомольського району м.Херсона, щоб вже в якості підсудного довести, як свою невинуватість у своїх правомірних діях, як депутата, так і надати суду і громадськості міста неспростовні докази про протиправну, злочинну а також антисуспільну діяльність тих, хто організував на нього кримінальне гоніння заради своїх корисливих політичних цілей. У захисті С.Кириченка, під час розгляду справи в суді, приймуть участь колишні мери міст, діючі політики, громадські і профспілкові діячі, а також представники єврейської нації, які поділяють правдиві погляди на сучасний світо устрій та співіснування різних націй та народів.

Як керівник профспілки «Народний контроль» та голова ще декількох громадських обєднань, С.Кириченко продовжує захищати конституційні права та інтереси членів цих обєднань. Як державний діяч та керівник обласної організації Республіканської Християнської партії, він висловлює та відстоює інтереси, як української нації, так і всіх гноблених чинною владою народів на території України.

 

Інформагенція «Незалежний оглядач»

 

08.01.2011 р.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 670 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]