Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ. Звернення Асамблеї 28.01.2011
[ Викачати з сервера (1.63 Mb) ] 31.01.2011, 00:40

ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ

 

В.Ф. ЯНУКОВИЧУ

 

Шановний Вікторе Федоровичу!

 

            Ситуація, що склалася і далі складається в країні, змушує звернутися до Вас з пропозицією щодо організації постійного діалогу з громадськістю, яка не може залишатися байдужою до негативних процесів, що відбуваються.

            У грудні 2010 року був прийнятий Податковий кодекс. Прийнятий, незважаючи на його недосконалість, істотні ускладнення, які цей документ викликав у суб’єктів господарської діяльності, заперечення професійних вчених і експертів, невідповідність процедури його прийняття вимогам чинного законодавства. Перший же місяць роботи за цим кодексом показав негативні наслідки його дії. Тисячі фізичних осіб-підприємців припиняють свою господарську діяльність, що неминуче викличе додаткове навантаження на Державний бюджет України. Ряд юридичних осіб також мають суттєві проблеми у своїй подальшій діяльності, втрачаючи роками напрацьовані господарські зв’язки із партнерами, що застосовують спрощену систему оподаткування. Державна податкова служба застосовує процедури перевірок, які суперечать не тільки діючому законодавству, а й взагалі здоровому глузду.  Кабінет Міністрів України всупереч вимогам Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» не робить навіть спроб організувати відстеження результативності цього документу.

            Аналогічні непродумані, непрофесійні дії простежуються й у роботі з прийняття Житлового та Трудового кодексів.

            Складається враження, що розробники цих документів мають за мету максимально зменшити населення України, створивши нестерпні умови для існування пересічного українця. Постає питання, на чию користь це робиться.

            Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України неодноразово пропонувала органам влади налагодити постійний діалог з вирішення конфліктних і проблемних питань. Жодної конструктивної відповіді ми не отримали. Лише тривалі заходи громадського впливу дали ілюзію спроб органів влади зробити певні кроки назустріч громадськості.

            На жаль, це були лише ілюзії. Перебіг подальших подій продемонстрував намагання влади вирішити наболілі питання виключно фіскальними та силовими методами.        

            Така позиція влади змушує нас повернутися до законних заходів громадського впливу. Ми, разом з нашими однодумцями, розпочинаємо з 01 лютого поточного року безстрокові акції протесту  по всій території України. Реалізуючи наші конституційні права, ми вимагаємо:

-          переглянути Податковий кодекс відповідно до вимог законодавства у сфері державної регуляторної політики;

-          вилучити з розгляду проекти Трудового та Житлового кодексу;

-          розробити проект зрозумілої прийнятної для населення пенсійної реформи;

-          долучити до законотворчої роботи представників громадськості, вчених, експертів, фахівців відповідних напрямків;

-          законодавчо встановити відповідальність працівників органів влади за прийняття недосконалих непрофесійних управлінських рішень і забезпечити неухильний контроль за притягненням таких працівників до згаданої відповідальності;

-          переглянути склад Кабінету Міністрів України з метою призначення на відповідальні посади справжніх фахівців, а не дилетантів   

            Сподіваємося, що Ви, шановний Вікторе Федоровичу, як гарант Конституції України, вживете належних заходів для налагодження ефективної співпраці чиновників з платниками податків, за рахунок яких ці чиновники існують. Зі свого боку ми запевняємо, що повністю готові до співпраці. Така співпраця дозолить розробити якісні законопроекти, зокрема, у трудовій та житловій сферах, що піде на користь всьому українському суспільству. 

 

З повагою,

Голова Координаційної ради                                                                                           Ірина Касьян

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 807 | Завантажень: 86 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
2 Стас  
0
Після слів "шановний" далі читати не хочеться. Для більшості громадян він не шановний...

1 евгений  
0
Обращение своевременное и актуальное.Необходимо выходить на прямую на Президента.Для этого все методы хороши вплоть до акций гражданского не повиновения.Пора формулировать чёткие политические требования без изменения в политике экономические требования большой пользы не принесут.Ассамблее необходимо брать курс на становление общенациональным локомотивом движения сопротивления расширять своё влияние и популярность в регионах Украины.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]