Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Прес-реліз Асамблеї ГО МСБ 11 05 10
[ Викачати з сервера (29.5 Kb) ] 07.05.2010, 11:23

Прес-реліз

11 травня в м. Хмельницькому в 1100 год відбудеться чергова асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України.

Асамблея заснована на принципах незалежності, колегіальності та позапартійності. Від кожного регіону обирається координатор. Асамблеї відбуваються почергово в різних містах з обов’язковою ротацією головуючого на кожну асамблею з членів координаційної ради.

Завдання, яке ставить перед собою асамблея – захист законних прав та інтересів підприємництва, створення комфортних умов ведення бізнесу в Україні.

Немає такого підприємця, якого б не штрафували, від якого не вимагали б хабара. В Україні на всіх рівнях створена система, яка не дозволяє середньому та малому бізнесу працювати чесно та прозоро. Нові закони, що хоче прийняти влада на додаток до вже існуючих, замість обіцяних спрощення податкового законодавства та зменшення податків, фактично остаточно розв’язує руки чиновникам та заганяє бізнес в тінь або просто знищує.

Без вітчизняного малого та середнього бізнесу, без потужного середнього класу, не буде самостійної, багатої та демократичної України. Буде колонія, в якій нам, народу України, в черговий раз дістанеться гірка доля кріпака, раба, але не господаря власної землі!

Ми звертаємося до всіх, хто чесною працею заробляє на життя собі, своїй сім'ї та створює робочі місця для інших, до всіх, хто поділяє нашу тривогу та є справжніми патріотами України – досить терпіти.

Ми звертаємося до всіх небайдужих – ми не віримо жодним політикам, бо вони про нас згадують лише перед виборами. Жодної обіцянки ніхто з них, прийшовши до влади, не виконував і виконувати не збирається.

Ми звертаємося до простих чиновників, міліціонерів, податківців, інших державних службовців – ми не злочинці, а ви не окупанти. Не виконуйте злочинних наказів, не дозволяйте перетворювати вас в гнобителів власного народу. Давайте разом розбудовувати справедливу державу, де буде головувати не олігарх, а закон, де кожен зможе реалізувати себе та отримати справедливу винагороду за свою працю.

На порядок денний виноситься ряд питань, що стосуються стану бізнесу в Україні, напрацьовані експертно-моніторинговим комітетом. А саме: законопроекти по ринках, по регуляторній політиці, пропозиції по діючих законопроектах, концепція розвитку малого та середнього бізнесу тощо. Також буде презентована система колективного самозахисту.

На асамблею запрошено представників уряду: Голову Держкомпідприємництва – Бродського М.Ю., екс-голову – Кужіль О.В. та інші.

М. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3а, «Школа мистецтв»,

2 поверх, Актова зала

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 763 | Завантажень: 118 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Олександр Нагорний  
0
Шановні колеги! Без системної, фахової політичної та ідеологічної роботи нічого сподіватися на позитивні зрушенні в соціумі й у політикумі України. До влади треба йти у всеозброенні найсучаснішою. філософією, ідеологією й політкою ЛІБЕРТАРІАНСТВА. Цілком підтримую. З повагою, Олександр Нагорний
Запрошую читати мої публікації: http://vk.com/. Oleksandr Nahornyy Теперь ВКонтакте доступен для всех по новому адресу Все старые ссылки продолжат работать, но перенаправят Вас на аналогичную страницу на vk.com.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]