Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Прес-реліз. Акція 4 листопада 2010р
[ Викачати з сервера (488.5 Kb) ] 01.11.2010, 11:29

ПРЕС-РЕЛІЗ

акції протесту «Гільйотина для малого бізнесу – знищення майбутнього держави»

Місце проведення: площа біля будинку Верховної Ради

Дата й час проведення:      4-5 листопада з 9-00

 

4-5 листопада біля Верховної Ради України Асамблея громадських організацій малого і середнього бізнесу продовжує безстрокову акцію протесту проти  знищення підприємництва як основної частини середнього класу України, зокрема за вилучення з розгляду прийнятого в першому читанні проекту податкового кодексу, відмову від пенсійних поборів та за реальну реформу пенсійної системи, проти доносів у бізнесі як інструменту нечесної конкуренції, за вільні засоби масової інформації, які адекватно відображають позицію підприємництва з усіх контраверсійних питань.

4 листопада біля Верховної Ради починає функціонувати палаткове містечко, що стане інформаційним центром наших дій.

 

Асамблея вважає що:

запропонований проект Податкового кодексу містить норми, які неминуче призведуть до знищення свободи підприємницької діяльності, яка зазначена у Господарському кодексі України і є невід’ємною рисою згаданої діяльності;

регуляторний вплив Податкового кодексу призведе до фактичного зникнення більшої частини суб’єктів малого та середнього бізнесу, а відтак – до зменшення надходжень до бюджетів всіх рівнів, збільшення навантаження на державні фонди соціальної допомоги з безробіття, а також до суттєвого зменшення надходжень до місцевих бюджетів;

прийняття поданого проекту Податкового кодексу може відбутися лише із суттєвими порушенням законодавства про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності, Бюджетного кодексу України, регламенту Верховної ради України;

твердження, що кодекс запрацює з 01.01.2011 р. суперечить цілій низці діючих законів України;

державі потрібні не додаткові пенсійні внески, а пенсійна реформа в напрямку індивідуалізації пенсійних внесків, скорочення єдиного соціального внеску, що сприятиме виходу економіки держави з тіні.

 Обґрунтування такої позиції Асамблеї неодноразово висловлювалося під час різного роду обговорень, однак до цього часу воно до уваги субєктами владних повноважень не взято. Ось чому ми змушені вдатися до заходів громадської непокори, як до механізму громадського впливу на державні органи.

Ми вважаємо за неможливе здійснити  будь-яке доопрацювання існуючого варіанту проекту Податкового кодексу, оскільки обсяги такого доопрацювання будуть рівнозначні розробці нового документу.

Ми вимагаємо:

зняти з розгляду Верховної Ради запропонований Кабінетом Міністрів України проект Податкового кодексу №7101-1;

розробити новий проект Податкового кодексу за участі представників підприємництва, науковців, представників громадськості;

провести прийняття нового проекту Податкового кодексу з безумовним  дотриманням всіх вимог і процедур, передбачених Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»;

адекватного відображення у ЗМІ позиції малого підприємництва щодо податкового законодавства, пенсійної системи, інших питань.

 Ми подовжуємо безстрокову акцію протесту, розпочату 23 вересня,  до моменту прийняття наших вимог і залишаємо за собою право застосування всіх передбачених законодавством заходів громадського впливу. 

Ми будемо виборювати своє право вільної праці на користь українського суспільства, запобігаючи будь-яким спробам неправомірного втручання у законну господарську діяльність.  

          

                              П Р И Н Ц И П И

          АСАМБЛЕЇ  ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

      МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО  БІЗНЕСУ УКРАЇНИ

                             ( АГО МСБУ )

 

Принцип 1.

Громадські організації малого та середнього бізнесу об’єдналися, створивши Асамблею громадських організацій малого та середнього бізнесу України, маючи на меті розвиток власних організацій та малого і середнього бізнесу в Україні в цілому.  Учасниками Асамблеї можуть бути громадські організації малого та середнього бізнесу з регіонів України, які діють та зареєстровані в рамках  чинного законодавства, а також будь-які інші громадські організації, що мають статутною метою захист законних прав та інтересів суб’єктів підприємницької діяльності.  

 

Принцип 2.

Громадські організації малого та середнього бізнесу об’єдналися за неформальними ознаками (Асамблеї ), утворюючи постійні та тимчасові  робочі органи для вирішення поставлених Асамблеєю задач. Робота Асамблеї відбувається на підставі постійної ротації керівних органів та колегіальності у прийнятті рішень.

 

Принцип 3.

Громадські організації малого та середнього бізнесу об’єдналися на підставі спільних інтересів, які проголошуються і певним чином формалізуються у Меморандум взаємодії.

 

Принцип 4.

Громадські організації малого та середнього бізнесу об’єдналися як незалежні від будь яких політичних партій чи окремих осіб. Відносини з державою, юридичними та фізичними особами формуються на принципах рівноправності та партнерства, що зазначені у Меморандумі взаємодії.

 

Принцип 5.

Громадські організації малого та середнього бізнесу створюють об’єднаний ресурс для вирішення власних стратегічних і тактичних завдань із власних матеріальних ресурсів, шляхом  співфінансування спільних заходів та програм, реалізації за власний рахунок робіт та проведення спільних заходів тощо. Обсяги та напрямки  використання цього ресурсу визначаються шляхом прийняття взаємо погоджених рішень та затверджуються Асамблеєю. Порядок формування  об’єднаного ресурсу визначається робочим органом з наступним завтердженням Асамблеєю.

 

Голова Координаційної ради Асамблеї

 Ігор Гурняк, мЛьвів

тел. (095) 357-87-39

e-mail: hurnyak@kpl.org.ua

Секретар Асамблеї

Ірина Касьян, м.Вінниця

тел. (0432) 67-72-37,  (063) 876 -84-73

e-mail: сppvin@ukr.net

Координатор програм

Олександр Супрунюк, м.Нетішин,

Хмельницької області

тел. (067) 382-33-56

e-mail: sankrai@ukr.net

Координатор програм

Кривенко Лідія,

м. Запоряжжя

тел. (050) 838-73-54

e-mail: kalyaka@mail.zp.ua

Координатор програм

Ігор Запрудський, м.Луганск

тел. (050) 328 80-74

e-mail: zaprudskii@mail.ru

Інформаційне забезпечення

Анатолій Ковальов, м.Тальне, Черкаська обл..

тел. (096) 389-19-37

e-mail: aaa77748@mail.ru

Зв’язки з громадськістю

Павло Жовніренко, м.Київ

тел. 050-3308630

e-mail: zhovnirenko@gmail.com

Звязки із засобами масової інформації

Андрій Панаетов, м.Київ

тел. (093) 767-44-00

e-mail: andrey6025@rambler.ru

Юридична підтримка

Рима Білоцерківська, м.Северодонецьк, Луганська обл..

тел. (050) 169-92-14

e-mail: rima1962@i.ua

 

Подпись: Веб-сайт Асамблеї: www.pidprukr.ukoz.ua
Адреса для листування: секретаріат АГОМСБ, вул. Соборна, 43, оф.17, м.Вінниця, 21050

 

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 703 | Завантажень: 99 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]