Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

ПРАВОЗАХИСНА ГРУПА м. УМАНІ ЗУПИНИЛА АТАКУ ОБЛАСНОЇ ПОДАТКОВОЇ
28.06.2011, 14:57

ПРАВОЗАХИСНА  ГРУПА  м. УМАНІ

ЗУПИНИЛА  АТАКУ ОБЛАСНОЇ ПОДАТКОВОЇ

 

4 червня 2011 року, в суботу, група податківців із Черкаської обласної Податкової адміністрації напали на нічний клуб Ігра-Кот із перевіркою. Як вони пояснили, це фактична перевірка. Супроводжували цю групу Податківців співробітники підрозділу «Беркут», які заблокували всі входи і виходи із цього клубу. Після чого відвідувачі клубу були позбавлені виходу, і також до туалету. Люди були шоковані нападом такої великої кількості нежданих відвідувачів.

            Однак в цей час в цьому клубі були представники громадкості із Правозахисної організації м. Умані, які спілкувалися із податківцями. Податківці показали їм Наказ Податкової Адміністрації на перевірку податкового законодавства. Однак, кого саме наказано перевіряти, у наказі не вказано. Причини перевірки також не вказано. Про шлях попередження про перевірку теж не було вказано. У цьому наказі також не було вказано з якого по який час має бути здійснена перевірка, а перевірка вчинялася після 24 години.

Не вказувалося хто саме має здійснити перевірку, ПІП, звання і посада. 

            Оце з такими неналежними документами податківці прийшли вночі робити перевірку. 

            На це все ми пояснили податківцям, що вчиняють професійний злочин, діють незаконно, що має наслідком нанесення збитків та те, що у перевіряючи немає належних документів на перевірку і тому вони повинні вийти із закладу. Це було оголошено всім відвідувачам, які в свою чергу стали наполягати їм не перешкоджати у їх волі. І це стали робити більшість відвідувачів. Тоді перевіряючи убралися геть. Беркуту теж було роз’яснено, що згідно чинного законодавства, спеціальний, озброєний підрозділ «Беркут» виконує функції забезпечення прав, свобод і законних інтересів в першу чергу громадян України, а інші служби. Більш того, у Податківців є свій спеціальний, озброєний підрозділ. Тому послуги Беркута податківцям, дещо є дивним і не спілкується із законом. Тому Беркут теж послабився і не став відверто порушувати закон.

            Це є один із способів самостійно захищатися від порушень наших прав.

            Єднаймося, створюймося, захищаймося і ми переможемо владне зло !

            Олександр Томасєвич  

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 687 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]