Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Позиція черкащан. Позиція Руслана Зоря. Пропозиція відгукнутися.
02.07.2010, 17:35
Хочу висловити свою недовіру з приводу заяв які лунають від перших керманичів Держави відносно нового Податкового кодексу. Нас – підприємців хочуть запевнить в тому, що кодекс буде прийнято тільки після проведення експертизи та обговорення широким загалом, але в жодній заяві не говориться про дату перенесення другого читання в Верховній Раді цього «Унікального» за своїм начинням документу.
Прийняття документу у ВР заплановано на 09.07.10.р., але відомо, що на сьогоднішній день підприємцями було внесено більше 6.000 пропозицій-поправок, та зауважень щодо нового Податкового кодексу. Виникає питання хто і яким чином зможе опрацювати таку кількість пропозицій за чотири робочих доби??? Чи не краще відмовитися від народження «мертвого немовля»???
Порадившись з членами своєї організації Ми… пропонуємо влаштувати Всеукраїнську акцію протесту під стінами Верховної Ради з метою і вимогами за негайне відкликання із розгляду ВР такого недосконалого та шкідливого для суспільства документу.
Всеукраїнську акцію протесту під стінами ВР пропонуємо провести 07.07.2010р. (працюємо на випередження)
Членам Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України, лідерам громадських організацій, керівникам приватних підприємств та всім небайдужим громадянам України!!!
Прошу надати інформацію до 06.07.10р. про орієнтовну кількість людей які готові їхати до Київу і приймати участь в акції.
Член КР АМСБ України, координатор по організації проведення акції
голова ЧПО «Актив Черкащини»
. Руслан Зоря.
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 685 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]