Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Позиція Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу щодо подій навколо проекту Податкового кодексу
[ Викачати з сервера (26.5 Kb) ] 17.11.2010, 22:12

Позиція

Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу

щодо подій навколо проекту Податкового кодексу

 

Шановні колеги,

 

свідоме ігнорування Верховною Радою України протестів близько 80.000 людей у Києві та сотень тисяч у інших містах України переконує нас у тому, що цим складом депутатів Податковий кодекс у другому читанні буде прийнятий у найближчі дні. Блюзнірством виглядає бездумне автоматичне натискання депутатами на 5-10 кнопок за себе і сусідів щодо положень законопроекту, що ламає долі мільйонів українців.

 

Мета як Податкового,  так і Трудового кодексу на сьогодні - не допомогти найбіднішим верствам населення чи внормувати законодавство (маємо лише механічне об’єднання логічно не поєднаних окремих частин),  а обмежити економічну свободу людини.

 

З цієї причини, а також з метою збереження аполітичності своїх заходів Асамблея згорнула своє наметове містечко перед Верховною Радою та переносить його у регіони.

 

Протягом тижня у Києві відбудеться позачергова Асамблея малого і середнього бізнесу, де буде запропоновано стратегію кожного підприємця, організації у відстоюванні своїх конституційних прав.

 

Представниками Асамблеї буде підготовлено ряд позовів до суду з метою оскарження як дати введення в дію податкового кодексу, так і його відповідності чинному законодавству.

 

Склад Верховної Ради, що прийме кодекс, очікуватиме референдум про недовіру.

 

Організації, що входять в Асамблею, проводитимуть широку роз’яснювальну роботу щодо політики уряду, що веде економіку у тінь, а сотні тисяч людей на біржу праці.

 

В разі прийняття кодексу підприємці готують податковий страйк. Ми допоможемо економічно слабшим верствам держави напряму, минаючи кишені чиновництва та депутатів.

 

Якщо і це не дасть результату, ми звернемося до найвпливовішого вітчизняного судді – народу України. Вчора на Майдані Незалежності та перед Верховною Радою він вже сказав своє перше вагоме слово.

 

Перемога   невідворотна. Єдиним носієм влади в Україні є народ. І він скаже своє слово.

 

Асамблея громадських організацій малого і середнього бізнесу

 

 

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 604 | Завантажень: 74 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]