Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Позиція Асамблей щодо спрощеної системи оподаткування. Лист Тигіпку С.Л.
[ Викачати з сервера (49.5 Kb) ] 23.05.2010, 11:59

№ 5/3 від 20 травня 2010р

Віце-прем’єр-міністру України

З питань економіки

Тігіпку С.Л.

 

Шановний  Сергію Леонідовичу!

Асамблея  громадських  організації малого та середнього бізнесу, виступаючи на захист підприємництва  просить внести на розгляд Кабінету Міністрів України   слідуючи пропозиції:
 1.Накласти мораторій на перевірки суб’єктів  малого підприємництва строком на п'ять років. Визначити перелік контролюючих органів,   їх кількість  зменшити до п'яти та чітко виписати   їх права та обов'язки. Пріоритетним напрямком роботи нової  влади повинна стати боротьба з корупцією.  

2.Створити такі  умови для  підприємців, які працюють у правовому полі, щоб  легальна праця була вигідна і престижна. Звітність здавати в один фонд, а не в п’ять, як це робиться зараз.
3. Асамблея ГО МСБ пропонує не змінювати в даний час існуючу  спрощену систему оподаткування та обліку. Ми переконані, що такі зміни можна провести лише після запровадження нового Податкового кодексу, який узаконить досконалі взаємини виробників матеріальних благ та  сфери послуг із державою, чітко визначить права та обов’язки як збоку виробника, так і з боку держави.  Визначить чіткий алгоритм, що забезпечуватиме процес виробництва, надання послуг, облік цих процесів та сплати податків. Визначить відповідальність органів влади по забезпеченню контролю за якістю товарів та послуг, що отримує споживач, чіткого обліку  товарної маси, та відповідності відрахувань в державу. Також контроль збоку громадськості за використанням державою коштів, що надходитимумуть в бюджети різних рівнів, прозорість цих сум та помісячну звітність через сайти відповідних державних установ (від районних до всеукраїнських) про надходження та використанні коштів. Встановлення відповідальності за приховання інформації та відповідальності за неналежне використання у відповідності прийнятим планам, які розроблятимуться за участю і із погодженням із платниками податків – через їх громадські організації.

  Якщо зараз ми введемо  локальні зміни, вони спричинять ще більшій розбалансованості та додатковим джерелам корупції. Лише комплексний підхід може вирішити проблему  розвитку національної промисловості, сільського господарства, а значить збільшення ВВП та надходжень до бюджету. передбачатиме  встановлення єдиного соціального податку, дерегуляції неузгоджених між собою законів та положень та інші проблеми.

 

 

Голова Координаційної ради: ________________________ А. Панаетов

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 830 | Завантажень: 103 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]