Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Повсюдне створення територіальних громад як юридичних осіб публічного права
07.11.2011, 01:04
Картинка 5 из 3128
Мабуть єдино вірний шлях на сучасному етапі нашої діяльності та інструмент, яким зможемо позитивно підправити справи в суспільстві  - це повсюдне створення територіальних громад як юридичних осіб публічного права, а також масове створення органів самоорганізації населення (ОСН) при цих юридичних особах.

Мотиви створення: 1) суцільний контроль цими ОСН діяльності представників органів влади;  2) ведення Чорної книги з метою фільтрування суспільства від подальшої участі  окремих суспільних кровососів, або шкідників, порушників  права   в роботі державних, комунальних органів, недопущення  їх до керівництва колективами та ін. важливими структурами; 3) підбір та формування  кращих представників громад для участі в регіональних та Всеукраїнському Віче. Кандидатами у виборчому процесі.

Взьміться хтось і напишіть Положення про Чорну книгу.

Я написав запити в юстицію і отримав відповіді, що ні в районі, ні в в м. Тальному, ні в селі не створено громад як юридичних осіб публічного права.  Нагадую зразок В. Миколенка, по якому  можна зробити запит. Я його розмістив на сайті. По ключевому слову - Запит - яке слід розмістити у віконце "Пошук" і натиснути "Ентер" тоді висвітлиться матеріал, що шукаємо. На всякий випадок, даю його адресу:
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 658 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]