Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

ПОВІДОМЛЕННЯ. Знову суд!
08.02.2011, 22:42

ПОВІДОМЛЕННЯ. Знову суд!

 

Шановні підприємці, 2010 рік закінчився, а з ним і закінчив свою чинність Закон України «Про внесення змін до Закону України Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» № 2461 від 08.07.2010 р., яким нас лякає Пенсійний фонд.

Із Законом покінчено.

            Ми розпочали судовий наступ на сам Пенсійний фонд України.  Умань підготовила біля 200 позовів до окружного адміністративного суду м. Києва із вимогою визнати дії ПФУ за ІІІ, ІV квартал 2010 року незаконними та зобов’язати ПФУ вирішити питання про припинення вимагання сплати страхових внесків до Пенсійного фонду управліннями ПФУ в районах, містах.

            Для того, щоби зупинити цю навалу беззаконня, нам потрібно подати всіма підприємцями України такі позови. Зразки є на сайті.  див.  http://pidpr.com/load/oleksandr_tomasevich_pozov_po_pensinikh_vneskakh_25_01_11/1-1-0-998

 Чим нас буде більше, тим нам буде простіше. Тому запрошую всіх до участі у суді.

            Зараз починається друга хвиля направлень підприємцям Вимог про сплату до Пенсійного, але вже за два квартали, більша сума.

            Тому ви не реагуйте на це. Знову подавайте Заяви про узгодження вимоги. Потім як прийде вам Рішення із вашого ПФ, то на протязі 10-ти днів направте Скаргу до обласного ПФ.

            Це займе певний час. А в цей час ви повинні направити адміністративний позов до Окружного адміністративного суду м. Києва до ПФУ. Судовий розгляд справи зупинить весь рух ПФ і ДВС на довгий час ( рік-півтора).  Це таким законним методом ми зупинемо безпредел Пенсійного. А в цей час спробуємо змінити сам ПФУ.

            Також повідомляю вам, що цей «кидок підприємців» уряду, є незаконним.

            За вимогою МВФ, про зменшення дефіциту бюджету ПФУ, уряд вирішив вирівняти його за допомогою підприємців, не спитавши їх. Сам дефіцит склав 3 мільйона грн. Ці три мільйона гривень уряд повинен був надіслати до бюджету пенсійного фонду. Це сума сплати страхових внесків до Пенсійного фонду за державних службовців і суддів.

            Але уряд не захотів за своїх найманих працівників сплатити страхові внески, тому і стала думка цю суму вирвати від підприємців. Оце така суть подвійної сплати внесків підприємцями.

            А тепер зважте, хто правий, а хто неправий. Чиновники не сплачують до пенсійного фонду, а від нас за них вимагають, то що це ??? зробіть висновок самі !!!  

 

            08.02.2011р.   Олександр Томасєвич

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 779 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]