Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Повідомлення Координаційної Ради Асамблеї про наслідки невиконання Ультиматуму АвтоМайдану
[ Викачати з сервера (48.0 Kb) ] 26.04.2011, 21:51


ПОВІДОМЛЕННЯ

Координаційної Ради Асамблеї
       громадських організацій
малого і середнього бізнесу України

       про наслідки невиконання Ультиматуму АвтоМайдану.

 

 

 

25 квітня вийшов термін Ультиматуму, який учасники АвтоМайдану пред’явили органам державної влади. Крім намагання по закінченні АвтоМайдану організувати переговори у непрозорий закулісний спосіб, що ми вважаємо для себе неприйнятним, жодних серйозних спроб щодо реалізації вимог Ультиматуму органи влади не вчинили.

 

АвтоМайдан вперше за багато років став акцією єднання усіх сфер українського суспільства, усіх регіонів України. Жодну з його вимог не виконано.

 

В зв’язку з цим ми оголошуємо про свою підтримку усіх акцій, спрямованих на відновлення конституційних прав та свобод громадян, усунення антинародних уряду та Верховної Ради.  Незалежно від лідерів та організаторів, ми надаватимемо таким акціям нашу підтримку та допомогу.

 

Виходячи з фактичних наслідків введення  в дію, всупереч масовим акціям протесту, Податкового кодексу та інших законопроектів в сфері господарської діяльності, є всі підстави стверджувати про нанесення колосальних збитків високопосадовцями та депутатським корпусом економіці країни та малому і середньому бізнесу зокрема. Як наслідок, це привело до зростання безробіття, зменшення реальних доходів, 
зарплат та відрахувань в бюджети та фонди  різних рівнів.

 

Довгострокові негативні наслідки такої антидержавної діяльності важко перебільшити. 

 

Отже, державні органи, фактично узурпувавши владу в Україні, в черговий раз грубо
проігнорували волевиявлення громадян України.  Таким чином, є підстави поставити під сумнів легітимність Верховної Ради України та обраного нею виконавчого органу – Кабінету Міністрів України.

Внаслідок цього та виходячи з конституційних прав і свобод громадян України, гарантованих Конституцією України, Асамблея громадських організації малого  та середнього бізнесу України:

 

1. Оголошує 12 травня 2011 року днем регіональних віче, як акції загальнонаціональної єдності, з вимогою проведення згідно з Конституцією України 1996 р. зігнорованих «тушкованою більшістю» виборів до Верховної Ради України, відставки уряду Азарова у повному складі, а також  з метою підготовки загальноукраїнського віче у Києві.   

 

2. Звертається до Генеральної прокуратури України  щодо розгляду заяви про злочин,  вчинений громадянином Азаровим М. Я. (отриману нею 11.04.2011 р.), за ознаками складу злочину передбаченого  ст. 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень) та ст. 206 КК України (протидія законній господарській діяльності), в результаті чого порушити кримінальну справу  проти Азарова М. Я., а також проти депутатів Верховної Ради, що проголосували за прийняття цілого ряду законодавчих актів, зокрема Податкового кодексу, з порушенням чинного законодавства, Конституції України та Регламенту Верховної Ради.

 

3. Вимагає від Президента України, як гаранта  Конституції  України, подати до Верховної ради України  законопроекти  та  використати свій   політичний вплив на  більшість у Верховній раді України і припинити узурпацію влади в Україні:

  • шляхом приведення до норм ст. 3 Конституції України  законодавства України про відповідальність  державних органів  за свою діяльність перед людиною;
  • шляхом приведення до  норм ст. 3 та ст. 46 Конституції України про виключно державне пенсійне  та соціальне забезпечення законодавства України,  про державний Пенсійний фонд України та інші соціальні державні фонди та розмежування  їх з не державним Пенсійним фондом та соціальним страхуванням за некомерційними самоврядними організаціями;

  • шляхом приведення  до ст. 13 Конституції України норм ст. 25 Земельного кодексу України, яким позбавлено   громадян - жителів міст України, так само представників українського народу, права власності на землю порівняно з робітниками сільськогосподарських підприємств;
  • шляхом приведення у відповідність  до ст. 99 Конституції України  про  грошову одиницю в  Україні -  гривню, законодавства про  надання банківських  кредитів громадянам України;
  • шляхом приведення  до норм  ст. 5, 6 та 69 Конституції України  про виборність представників судової гілки влади України народом України  законодавства України, яким було позбавлено  єдине джерело влади, а саме народ України, права обирати суддів;
  • шляхом приведення  норм  виборчого  законодавства України, а саме: Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», Закону України " Про вибори народних депутатів України ” та Закону України "Про вибори Президента України ” до норм  ст. 38  Конституції України щодо права вільно  обирати та  бути обраним до органів  державної влади та органів місцевого самоврядування.

 

У протилежному випадку вимагає відставки Президента України як політично не спроможного створити цивілізовані умови для своїх роботодавців — народу України.

 

4.   В зв’язку з чим закликає народ України виконувати лише ті закони та підзаконні акти, що прийняті з дотриманням норм прямої дії Конституції України.

 

5.   Вимагає проведення незалежного аудиту вітчизняних пенсійних фондів.

 

6.   Відновлює активні дії в рамках безстрокової акції протесту, оголошеної 1 лютого 2011 року, до виконання вимог Ультиматуму, про який йдеться вище.

 

7.   Оголошує про відновлення прямої дії ст. 5 Конституції України в частині здійснення  управління державою безпосередньо народом України

 

8.   Оголошує про започаткування в рамках громадського руху «Вільний простір» Кодексу загальнонаціональної злагоди, підтримки та самозахисту.  Продовжує формувати мережу колективного самозахисту, співпраці та взаємодопомоги.

 

9.   Крім  того, у зв'язку з тим, що ми на власні очі бачимо, що Майдан Незалежності в Києві не втратив свого функціонального призначення та використовується  за своїм прямим призначенням,  і в зв'язку з тим, що на ньому немає жодних ознак загрози мешканцям міста, а саме - для пересування громадян, вимагаємо від Генеральної Прокуратури України порушити кримінальні справи: через завідомо неправдиве повідомлення про злочин проти  посадових осіб  управління з благоустрою Київської міськадміністрації; проти експерта, який провів експертну оцінку "заподіяної шкоди " Майдану Незалежності від акцій протесту підприємців  та  виніс неправдивий висновок; проти осіб, що порушили кримінальну на підставі  неправдивого повідомлення про злочин.

 

Закликаємо всіх, кому не байдужа власна доля у державі Україна, стати учасниками регіональних та загальноукраїнського віче, які ініціює Асамблея, та підтримати нас. Закликаємо громадян України стати учасниками також інших акцій спротиву, в будь – який доступний спосіб виявити свою громадянську позицію.

 

Подальший план дій Асамблеї ГО МСБ України  буде оголошено на черговій Асамблеї 16 травня в м. Вінниця.26 квітня 2011 року

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1502 | Завантажень: 208 | Коментарі: 13 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 131 2 »
13 SERGEJJJJJJJJJJJJJJJ  
0
14 ТРАВНЯ обирай куди іти – прибирать вулиці на вимогу влади чи прибирать владу на вимогу вулиці!
http://www.spilnasprava.com/wp/?page_id=2661
Долучитись до Дня Гніву:
+38(067)505-60-55
+38(067)538-89-97
+38(099)224-10-74

12 сайт СОЮЗ ПРОГРЕССИВНЫХ СИЛ  
0
Сила властвующих над нами паразитов равна потенциалу, который они у нас изымают. Питающей пуповиной властвующих над нами ПАРАЗИТОВ является законодательное право изымать и перераспределять созданные нами блага, а это значит, что ОЧЕНЬ ВАЖНО сделать так, что бы в государстве был создан механизм, который бы позволил САМОСТОЯТЕЛЬНО распоряжаться НАЛОГОПЛАТЕЛЬЩИКАМИ заработанными ими средствами! Изменив существующий сейчас принцип мы уничтожим ГЛАВНЫЙ ИСТОЧНИК СИЛЫ ПАРАЗИТОВ – ЗАКОНОДАТЕЛЬНОЕ ПРАВО ПАРАЗИТИРОВАТЬ на нашей жизнедеятельности! Всё остальное - вторично!!!
Мы предлагаем: В банках для всех налогоплательщиков открыть специальные налоговые счета куда будут поступать все уплаченные ими налоги, но платежи с таких счетов будет осуществляет САМ НАЛОГОПЛАТЕЛЬЩИК выбирая ЭФФЕКТИВНЫЕ государственные программы, которые требуют финансирования! Каждая такая программа должна иметь четкий расчет экономической эффективности после её внедрения и имя чиновника ответственного за её подготовку и реализацию! Представьте себе, что вместо того, что бы самостоятельно тратить заработанную Вами зарплату Вы обращаетесь к услугам соседа или консьержки и просите их потратить заработанные Вами деньги! Конечно, они это сделают с максимальной пользой для себя, но не для Вас! Именно так и функционирует нынешняя государственная паразитарная система! Именно здесь и запитана пуповина властвующих над нами паразитов! Альтернатива на сайте СОЮЗ ПРОГРЕССИВНЫХ СИЛ!

11 сайт СОЮЗ ПРОГРЕССИВНЫХ СИЛ  
0
Для начала нужно всё расставить на свои места: Согласно действующей у нас конституции НАРОД является ХОЗЯИНОМ своего государства. То есть, народ, избирает своих представителей - депутатов, а уже эти избранники должны НАНИМАТЬ ИСПОЛНИТЕЛЕЙ своей ЗАКОНОДАТЕЛЬНОЙ воли! Именно НАНИМАТЬ!!! И конечно всенародно избранный Президент, должен быть главой законодательной структуры ГОСУДАРСТВА! А масоны, которые сформировали нашу систему государственного управления, разделили власть по частям и дали исполнителям статус одной из частей власти! Полный Маразм! То есть они сделали так, что бы не голова давала команды своему телу и мотивировала эти услуги, а тело- исполнительная власть, командовало головой!!! Отсюда и хаос в системе государственного управления! Почему исполнительная структура, которая должна исполнять законодательную волю народа указывает своему ХОЗЯИНУ – НАРОДУ, сколько хозяин ей должен платить для того чтобы она соизволила выполнить возложенную на неё функцию!!!! Питающей пуповиной пришедших к власти паразитов стало законодательное право ИЗЫМАТЬ и ПЕРЕРАСПРЕДЕЛЯТЬ отобранное согласно своим потребностям, а не НУЖДАМ НАРОДА и возможностям и потребностям государства! И что самое главное - в принятом у нас законодательстве нет механизма КОНКРЕТНОЙ УГОЛОВНОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТИ «исполнительного органа» - перед своим хозяином – народом!!! Политическая ответственность это ФИКЦИЯ! Наши предложения на сайте СОЮЗ ПРОГРЕССИВНЫХ СИЛ

10 Chuvi  
0
Можна питання до Енею. Не для кого не секрет, що якщо хочеш виявити істинну причину вектору цілі будь якого проекту чи мети, потрібно лише дізнатись звідки йде фінансування. це і є запитання.

9 Віталій Лаврик  
0
Розглядаючи порядок та можливість оскарження рішень податкових органів не можна не звернути увагу на нове правило, встановлене ПКУ.
Однією з обставин є отримання органом ДПС постанови суду (ухвали суду) про призначення перевірки або постанови органу дізнання, слідчого, прокурора, винесеної ними відповідно до закону у кримінальних справах, що перебувають у їх провадженні. Таким чином, за наявності кримінальної справи, зокрема, слідчий може винести постанову про призначення документальної позапланової виїзної перевірки платника податків, яка повинна проводиться посадовими особами податкового органу.
Перспективи такого нововведення легко уявити. Слідчому органу достатньо в рамках будь-якої кримінальної справи призначити позапланову перевірку певного суб’єкта господарювання. Податковий орган в акті перевірки формально перераховує положення податкового законодавства, що на його думку «мають бути» порушені платником податків, та визначає йому суму податкових зобов’язань. Результати перевірки приєднуються до матеріалів кримінальної справи як доказ наявності факту злочину з боку посадових осіб платника податків. За наявності отриманих результатів перевірки слідчий притягує посадових осіб платника податків як обвинувачених та виділяє матеріали кримінальної справи в окреме провадження щодо цих осіб. Відносно обвинувачених слідчий може застосувати запобіжні заходи у вигляді взяття під варту. В результаті підприємство залишається без своїх керівників, які можуть очікувати за ґратами вирішення кримінальної справи судом майже півтори року, або стати «слухняними».
Отакі справи панове.

8 козак еней  
0
ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ
«Свідомих і Достойних»
Щодо перетворення із населення громадян, із населених пунктів у «Територіальні Громади», із телеглядачів Діячів, розширення Свідомості Інших та сприяння «І ВСІМ І КОЖНОМУ» народженню Народної республіки Україна згідно «єдиної світоглядної національної ідеології» НЕМОН (Нової Ери Майбутнього Образу Народів)

КРОК№1 Усвідом «АКСІОМУ БУТТЯ» «І ВСІХ І КОЖНОГО»,- І Ти І кожен суб’єкт права є сам собі і режисером-постановником, і сценаристом(актором чи продюсером) разом із спонсором і інвестором Власного Світлого майбутнього.
Саме Господь дав «І ВСІМ І КОЖНОМУ» «по образу і подобію» бути Творцем!

КРОК№2 Оточи Себе «КОЛОМ ОДНОДУМЦІВ» виключно «ВО БЛАГО УКРАЇНИ»-«ВСІМ ДЛЯ ВСІХ», навчившись виділяти із дня минулого «ЗЕРНА МУДРОСТІ», рясно засіюючи Їх у Світле Майбутнє І «ДОЛІ ЛЮДСТВА», І «ДОЛІ Українського Народу», І «ДОЛІ Української Нації», І «ДОЛІ Власної Громади», починаючи із Власної.

КРОК№3 Розмовляй з Іншими виключно «МОВОЮ ПОРОЗУМІННЯ». Вчись у Власному «КОЛІ ОДНОДУМЦІВ» досягати «Гармонії, толерантності і однозначності», навчаючись кращому у Інших. Стань Співініціатором народження із Твого «КОЛА ОДНОДУМЦІВ» «ДЖЕРЕЛА ВОЛІ І ВЛАДИ» Одного на планеті Земля, забезпечуючи тим самим переміни Світлого Майбутнього не тільки Своїх дітей.

КРОК№4 Навчись чітко і зрозуміло формувати будь-яку суспільно-корисну ініціативу та кінцевий результат, до якого ця ініціатива приведе співучасників її реалізації та всіх інших. Уясни і для Себе і для Інших,- які саме «ПЛОДИ БЛАГОДАТІ» отримають «І ВСІ І КОЖЕН».

КРОК№5 Тиражуй Принципи виникнення Власного «КОЛА ОДНОДУМЦІВ» як «ДЖЕРЕЛА ВОЛІ І ВЛАДИ» Одного та взаємодій з Іншими, передаючи їм виключно Свої досягнення, досвід та утворюючи при цьому «СПІЛЬНІ ІНТЕРЕСИ».

КРОК№6 Не відпускай стратегію перемін «ВО БЛАГО УКРАЇНИ»-«ВСІМ ДЛЯ ВСІХ» із Власних рук та/чи із Власного «ДЖЕРЕЛА ВОЛІ І ВЛАДИ» Одного, продовжуючи «ВЕКТОР ПЕРЕМІН» в серцях і Душах Інших. «СОРАТНИКАМИ НЕ НАРОДЖУЮТЬСЯ,- НИМИ СТАЮТЬ».

КРОК№7 Практикуй «КРЕДИТ ДОВІРИ» не тільки у Своєму «КОЛІ ОДНОДУМЦІВ», але і серед Соратників, використовуючи І ціну Слова, І Власну «ЕНЕРГІЮ ЖИТТЯ», І Власну Честь, І Власне Життя, І існуючі активи «Свідомих і достойних» виключно через «Інфосистему9911».
КРОК№8 Навчись оточуючих Тебе «Свідомих і Достойних» із «КОЛА СОРАТНИКІВ» перетворювати у «КОЛО ПАРТНЕРІВ», ставлячи разом виключно «МОВОЮ ПОРОЗУМІННЯ» Вищі Горизонти до «СПІЛЬНИХ ПЕРЕМОГ».

КРОК№9 Навчіться смиренність, довготерпіння та Любов Ваших рідних і близьких із щедрістю нагороджувати «ГОСПОДНЬОЮ БЛАГОДАТТЮ».

КРОК№10 Перетворюй Власні Світлі Мрії у реальність Свого Життя та оточуючих. «ДЖЕРЕЛО ВОЛІ І ВЛАДИ» Одного Господньою Милістю та Животворящою Волею Людства і Твоєю і Моєю Власною може бути не тільки поряд. «МАЙБУТНЄ ВЖЕ ТУТ».

НЕМОН, Мить Історії Українотворення, 05.04.11., Серце України Нового Образу, «Будуймо Україну разом!» , «МАЙБУТНЄ ВЖЕ ТУТ» , 2008(12)-3.0.12


7 козак еней  
0
ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК СВІДОМОГО ЯК ПЛАТФОРМА ПОРОЗУМІННЯ
ДОСТОЙНОГО
Патріот України Нового Образу – це Добропорядний Інвестор «Народного Багатства України» та стрижень Народного і Національного волевиявлення, який Своїми Ініціативами виключно «ВО БЛАГО УКРАЇНИ»-«ВСІМ ДЛЯ ВСІХ» Творить Світлу «ДОЛЮ УКРАЇНИ»

«Два будуть Одна Плоть»,- це сім’я, яка, утворившись, квітне та примножується виключно за природними Законами.

«12»,- це «Нова Частка» Одної Громади, Одного Народу(Нації) та всього Людства, яка, народившись в НЕМОН, Творить власною «ЕНЕРГІЄЮ ЖИТТЯ» як суб’єкт права та діяч (як «ДЖЕРЕЛО ВОЛІ І ВЛАДИ» Одного) І Власне Світле Майбутнє, І Світле Майбутнє Людства, планети Земля та Всесвіту виключно «ВО БЛАГО ЛЮДСТВА»-«ВСІМ ДЛЯ ВСІХ».

1.Серед Нас є І Свідомі, І Достойні, є І Перші І Другі, які після самовизначення мають І «СПІЛЬНІ ЦІЛІ», І «СПІЛЬНІ ІНТЕРЕСИ», І «СПІЛЬНІ ДІЇ» як «Апостоли Правди і Науки» НЕМОН, як «МИРОТВОРЦІ НОВОГО ПОКОЛІННЯ», як «Громадяни Народної республіки Україна» та Творці Світлої «ДОЛІ УКРАЇНИ» виключно «ВО БЛАГО УКРАЇНИ»-«ВСІМ ДЛЯ ВСІХ», яким Ми безперечно та безапеляційно довіряємо сьогодення та Світле Спільне Майбутнє через «ОЛТАР БЛАГОЧЕСТЯ», Святий Дух України та «Останнє Слово Справедливості».

2. Серед Нас немає і не буде ні блудників, ні блудниць, ні тих, хто не визнає «Царства Небесного на Землі Волею Істини як Животворящою Волею Людства через Волю і Владу Народу у Своїй державі», ні перевертнів, ні заколотників, ні тих, хто скоює перелюб, ні злодіїв, ні лихоманців, ні п’яниць, ні злословних, ні злоначинающих.

3. Серед Нас є лише «МОВА ПОРОЗУМІННЯ» через «Науку Гармонії, Толерантності та Однозначності», МИР і Гармонія, Любов і «БЛАГОДАТЬ», які як «Народне багатство України» утворюються, підтримуються та примножуються «І ВСІМА І КОЖНИМ» виключно «ВО БЛАГО УКРАЇНИ»-«ВСІМ ДЛЯ ВСІХ».

4. Серед Нас немає тих, хто не визнає Власне Тіло І Часткою Тіла Людства, І Часткою Тіла України Нового Образу, І Часткою Тіла Громади, І Часткою Власної сім’ї(«12»).

5. Серед Нас є «Такі Люди», які вже сьогодні і зараз через «СЛУЖІННЯ ОДИН ОДНОМУ ВІРОЮ І ПРАВДОЮ» Творять прозоро і зрозуміло Світлу «ДОЛЮ УКРАЇНИ» та, в разі необхідності, готові в будь-яку мить Власними активами(навіть ціною Свого Життя) І утворювати І примножувати «І Народне багатство України», «І Національне багатство України», «І Міжнаціональне багатство Людства», починаючи із Власного.
І Наша І Їх «ЕНЕРГІЯ ЖИТТЯ» як «ЕНЕРГІЯ ПРОГРЕСУ» вже є під Святим Покровом України та надійною опікою «Свідомих і Достойних» виключно через «Всесвітню інформаційну систему DUSHA».

6. Серед Нас немає тих, хто не визнає, що для Одного суб’єкта права (Народу, Нації, Громади) є лише Одне «ДЖЕРЕЛО ВОЛІ І ВЛАДИ» із Власного «КОЛА ДОСТОЙНИХ», які не тільки самовизначились, але і обрані Волею і Владою Одного на Землі як і на Небі.

НЕМОН, Мить Історії Українотворення, 05.04.11., Серце України Нового Образу, «Будуймо Україну разом!» , «МАЙБУТНЄ ВЖЕ ТУТ» , 2008(12)-3.0.12


6 козак еней  
0
МЕТА
«СВІДОМИХ І ДОСТОЙНИХ»
«ЕНЕРГІЯ ЖИТТЯ»
«Свідомих і Достойних» вже сьогодні і зараз
перетворюється
через «СПІЛЬНУ МЕТУ»
у «ЕНЕРГІЮ ПРОГРЕСУ»
І всього Людства як суб’єкта права та діяча,
І Українського Народу
(Української Нації).

Ми, «Свідомі і Достойні», що вже заступили на «Праведне і вірне служіння Українському Народу(Українській Нації)» згідно «АКСІОМИ БУТТЯ»-«ВСІХ ДЛЯ ВСІХ» маємо чітку, прозору, публічну і зрозумілу «СПІЛЬНУ МЕТУ», до якої і прагнемо любою прийнятною всіма Нами ціною:

СТАВШИ НА «ВІРНЕ І ПРАВЕДНЕ СЛУЖІННЯ» згідно «єдиної світоглядної національної ідеології»НЕМОН «І ВСІ І КОЖЕН» має відчувати та використовувати І «ВО БЛАГО УКРАЇНИ»-«ВСІМ ДЛЯ ВСІХ» І «ВО БЛАГО ЛЮДСТВА»-«ВСІМ ДЛЯ ВСІХ» «лікоть соратника» та «ЕНЕРГІЮ ЖИТТЯ» «І ВСІХ І КОЖНОГО», починаючи з «КОНЦЕНТРОВАНОЇ ЕНЕРГІЇ ЖИТТЯ» всіх без виключення синів і доньок Української Нації як Невід’ємної Частки «ДУХОВНОГО ЯДРА» Славянської Цивілізації, яка, вмираючи, тим самим Духовному Народженню всіх без виключення Народів і Націй(починаючи з Українського Народу(Української Нації)) як суб’єктів права та діячів.

Цей Духовний і Послідовний Крок «І ВСІХ І КОЖНОГО» через «ДВЕРІ НЕМОН» забезпечить тим самим «І ФОРМУВАННЯ І ВИКОНАННЯ»Волі і Влади Одного на Землі через Животворящу Волю Людства.

Цим самим «І ВСІ І КОЖЕН» має виконати Власне Цивілізаційне призначення, сформувавши і матеріалізувавши «МІЖНАРОДНУ ФІЛАРМОНІЮ ЖИТТЯ»-«ВСІХ ДЛЯ ВСІХ» шляхом народження «Праведних громадян НЕМОН» як «ПУБЛІЧНОЇ ЕЛІТИ ЛЮДСТВА»задля чіткої і зрозумілої ініціативи,- формування «ЯДРА ВИКОНАВЦІВ»(ядра жерців) Волі і Влади Одного на Землі згідно КОНСТИТУЦІЇ ЗЕМЛІ, починаючи з формування і дотримання «Громадянами Народної республіки України» Світлої «ДОЛІ УКРАЇНИ» згідно Народної Конституції України.

НЕМОН, Мить Історії Українотворення, 05.04.11., Серце України Нового Образу, «Будуймо Україну разом!» , «МАЙБУТНЄ ВЖЕ ТУТ» , 2008(12)-3.0.12


5 козак еней  
0
01.01.11 МОЯ ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ:
КРЕДО МОГО ЖИТТЯ: «В БЛАГОРОДСТВІ ЦІЛІ ЧИСТОТА ДУХУ ТВОГО»
МІЙ ДЕВІЗ: «І МИ ДЛЯ ВАС, І ВИ ДЛЯ СЕБЕ»
ПРО СЕБЕ: « Ніколи не тлів; завжди горю!»
Творити сьогодні і зараз світле майбутнє не тільки своїх дітей виключно «ВО БЛАГО УКРАЇНИ» - «ВСІМ ДЛЯ ВСІХ» може кожен!
Я це роблю і моїми плодами Ти вже смакуєш.
Багато прошених, але мало обраних, - і мала закваска зробить свою справу, щоб тісто підійшло. Все дуже просто,- лише народись в Україні Нового Образу! Я вже є її часткою!
Роби і Ти будь-що суспільно-корисне «ВО БЛАГО УКРАЇНИ» - «ВСІМ ДЛЯ ВСІХ» , ставши «Громадянином Народної республіки Україна»!
Роблю щосекунди, щохвилини, щогодини, щодня та щороку із населення громадян, а із населених пунктів територіальні громади як суб’єктів права та діячів, утворюючи тим самим Народну Державу Україну та забезпечуючи повноту часу «ВСТАНОВЛЕННЯ ВЛАДИ НАРОДУ У СВОЇЙ ДЕРЖАВІ».
Це вже не лише моє власне покликання та стан душі як «СЛУЖІННЯ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДУ (УКРАЇНСЬКІЙ НАЦІЇ)», що навіки осяяне Святим Духом України та Символом віри в майбутнє народу «ДОЛЯ УКРАЇНИ»!
Прокинься і Ти! Досить!
Свою громадянську позицію закінчу словами:
«В Україні Нового Образу мають народитись не менш як 144 тисячі Провідників Ідеї «ВО БЛАГО УКРАЇНИ» - «ВСІМ ДЛЯ ВСІХ».
Ми їм допоможемо як Патріоти України Нового Образу!
Твори з миром! Живи з надією! Люби з Господом!
Володимир син Олександра, Світлани та Української Нації (лише Одна ЇЇ Душа) за прізвищем Шемчук. www.lezo9911.at.ua ВИШЛИ І СВОЮ: eney911@ukr.net

4 козак еней  
0
Ніхто Нам не збудує держави, коли Ми,
Український Народ
як суб’єкт права та діяч,
Її самі не збудуємо,
і ніхто з Нас не зробить Нації як суб’єкта права і діяча, коли Ми,
«Свідомі і Достойні»,
що об’єднались
навколо матеріалізації ідеї
«ВО БЛАГО УКРАЇНИ»-«ВСІМ ДЛЯ ВСІХ»,
самі Українською Нацією
як суб’єктом права
і діячем не схочемо бути.

В.Липинський та В.Шемчук

НЕМОН, Мить Історії Українотворення, 26.03.11., Серце України Нового Образу, «Будуймо Україну разом!» , «МАЙБУТНЄ ВЖЕ ТУТ» , 2008(12)-3012


1-10 11-13
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]