Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Повідомлення Івана Зайця про Акцію 23.09.10
28.09.2010, 22:19

13:29:20

ЗАЄЦЬ І.О.

Іван Заєць, Українська Народна Партія.

Шановні народні депутати! Вчора Верховну Раду пікетували представники малого і середнього бізнесу з усієї України. Пікетуючи просили мене, як представника Української Народної Партії, партії, яка послідовно відстоює малого і середнього бізнесу, який є важливою частиною середнього класу, зачитати їхнє звернення до громадськості, влади, політичних  партій та великого бізнесу.

Ось текст цього звернення: „Нам чиновники говорять, платіть податки, внески у Пенсійний фонд. Відповідаємо, ми розглядаємо сплату законних податків, як громадський обов’язок і готові до його виконання, але лише в тому випадку, коли податки в повному обсязі почнуть сплачувати всі хто зловживаючи своєю близькістю до державних органів влади дотепер уникає цього. Перш ніж закручувати гайки внизу, наведіть порядок у себе вгорі. Ми звертаємося до крупного бізнесу, переведіть свої компанії, зареєстровані на Кіпрі, Віргінських островах та  інших офшорах в Україну, сплачуйте податки тут. Відмовтесь від псевдо розбивки своїх мегамаркетів та інших крупних підприємств на дрібні  СПД.

Ми звертаємося до керівництва політичних партій, зробіть прозорим для виборця фінансування партій і виборчих кампаній,  здійснюйте фінансування виключно безготівково за рахунки партій та виборчих фондів, інакше ви знову і знову будете  спостерігати обридливе витушкування обранців народу.

Сьогоднішня Верховна Рада абсолютно не відображає останніх виборів в Україні не є адекватним виразником інтересів народу. Ми вимагаємо розпуску, або саморозпуску цього клубу „за інтересами”, клубу безпринципних людей,  який мав би працювати як парламент великої європейської держави. У переддень місцевих виборів нами буде опублікований чорний список політичних партій, які на думку малого та середнього бізнесу не заслуговують на підтримку виборців. Ми звертаємось до державних органів влади зробити наступне: забезпечити виконання вище зазначеного щодо партій та крупного бізнесу; звільнити чиновників-хабарників і нехай суд вирішує їхню долю; ліквідуйте гігантські, не бачені у цивілізованому світі, ножиці між максимальною та мінімальною зарплатнею, між найбільшою, найменшою пенсією; відмовтесь від державних маєтків, дач, резиденцій, дорогих службових авто, спецотел ів та санаторіїв; створіть нарешті умови, коли багатий платить за бідного, а не навпаки як є зараз. Лише один приклад, високопосадовці взагалі не сплачують внесків в Пенсійний фонд в сумі, що перевищує 13 тисяч 200 гривень, натомість отримують необмежені пенсії. Відмовтесь від спроб зарегулювати і тим самим загнати в тінь малий і середній бізнес.

Ми звертаємось до крупного бізнесу партій і органів влади, які переплилися в одне ціле, схаменіться хоча б з урахуванням інстинкту самозбереження. Заявляємо, ми не крали державне майно і не купували його за безцінь, ми утримуємо сім’ї, ростемо дітей, сплачуємо податки. В той же час відповідально заявляємо, весь нелегальний бізнес кришується чиновниками та політиками, так далі бути не може. Думка про те, що ми будемо покірливо і мовчазно сприймати нові, і нові утиски – ілюзія. Чим швидше ви її позбавитеся тим краще для вас.

 

Прошу народних депутатів, урядовців, Президента Януковича дослухатися до цих вимог. Політика влади, яка постійно роз’єднує суспільство, зокрема зіштовхує між собою великий і малий бізнес, замість того щоб гармонізувати їхні інтереси, є злочинною політикою. Ті хто проводить таку політику – не мають права на політичну діяльність. Дякую.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 825 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]