Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Потрібно порадитися та виробити програму
[ Викачати з сервера (41.0 Kb) ] 21.07.2010, 00:24

Потрібно порадитися  та виробити програму

Останні події спонукають  подивитися на наш рух  по іншому.  Кожен сам собі постав  питання:

·         Чи віримо в якісь позитивні зміни в Україні при нинішній владі? Чи можуть бути позитивні зрушення без повного  усунення владних партій (мабуть не слід допускати до влади  ПР, БЮТ, КПУ, НУНС, та ін. і їх діячів)? Чи може ми бачимо можливість оздоровлення суспільства  без їх усунення від влади?

 

Ця влада не здатна на позитивні зміни. Немає важелів впливу і стимулів. Навіть вибори за повального насадження своїх контролерів та рахівників таким стимулом для партії регіонів і  сателітів уже не є! (21.07.10р. Ігор Гурняк  КПЛ, Львів)

 

·         Чи  можемо співпрацювати з цими владними партіями, чи категорично не припускаємо ніяких спільних дій?

 

Що стосується БЮТ та Нашої України: тут може бути ситуативна координація дій в ситуації, що склалася. Це ж саме стосується Гриценка, Яценюка і т.д. Мені більше подобається теза: використання політичних сил та ситуативна координація дій з метою утвердження власних цінностей. (21.07.10р. Ігор Гурняк  КПЛ, Львів)

 

·           Оцінюємо ми діяльність влади на протязі всіх років незалежності як свідомий, цілеспрямований  злочин політиків проти народу, чи ми вважаємо, що все це наслідок  недоробок, недоліків, логічний наслідок помилок, непорозумінь і т.д. (Чому ми так живемо – хтось за це повинен відповідати, а якщо повинен, то як за свідомі дії чи як не за усвідомлені помилки?).

 

Ми цей процес ідентифікуємо як керовану деорганізацію суспільства, наслідком якої стала майже повальна апатія суспільства.  Чи є процес втрати інвестором інтересу до українського ринку керованим внутрішніми ФПГ?  Я думаю їх не слід як переоцінювати, так і недооцінювати. Те ж саме стосується теперішнього нищення середнього класу. Якщо на рівні уряду Тимошенко цей процес реалізовувався як результат незнання, відсутності досвіду, помилок, то на рівні Януковича – Азарова за допомого російського порадництва «Хороша держава – та, що вміє збирати податки», це вже усвідомлена дія.  По суті податківець на чолі держави реалізує своє обмежене бачення економічних процесів на дуже слабкому інтелектуальному рівні. (21.07.10р. Ігор Гурняк  КПЛ, Львів)

 

·         Для оздоровлення суспільства необхідні будуть кардинальні  політичні перетворення по  повній перебудові влади - структурно, організаційно, кадровий склад, нормативно-регуляторно  і т.п.,   чи досить буде лише щось підправити, удосконалити?

Суспільство, в т.ч. і підприємці, являються заручниками невеликої кількості олігархічної влади (біля 3-5% народу України). І ця верхушка ніяк не хоче  виробляти та приймати  правила  співжиття, які б захищали в рівній мірі всіх  громадян України. Вона не здатна дослуховуватися до пропозицій більшості. Наші дії часто бували  марними. Мабуть потрібно міняти тактику, міняти  мету нашого руху. Боротися за ширші цілі, не зациклюватися лише на своїх «шкурних» питаннях.

 

Потрібно звертатися і дивитися на свої процеси в розрізі інтересів суспільства. Хоч вважається, що говорити в інтересах цілого суспільства є популізмом. Тому важливим є усвідомлення кроковості:

 

 

1)      ми вважаємо, що знищення спрощеної системи на сьогодні знищить значну частку малого бізнесу

2)      пояснення суспільству, що ці люди вистрояться чергами біля Фонду зайнятості і їм потрібно буде сплачувати допомогу з безробіття, що перевищує навіть обсяги податків, які вони навпаки сьогодні сплачують державі

3)      на закид щодо супермаркетів, які працюють як ансамблі спрощенців і уникають сплат у пенсійний фонд та інші фонди, зазначити, що лише реформування пенсійної системи через персоналізацію рахунків є ефективним рішенням цієї проблеми

4)      ….

Інше питання щодо росту поліційності держави: пояснити суспільству, що концтабір сьогодні для підприємця, дежавю процесів розкуркулення є повторним розвитком спіралі 20-30 рр. у сьогоднішній Україні, що не омине жодного громадянина держави і навіть більшості членів партії регіонів, навіть найбільш відданих.

Я навів два приклади такої кроковості. (21.07.10р. Ігор Гурняк  КПЛ, Львів)

Виходячи із цього, давайте спільно виробимо програму дальших дій. Кожний нехай допише свій пункт. Потім упорядкуємо.

1.       Всіма можливими засобами довести вище поставлені питання до кожного українця.

2.       Ці питання розвішайте на ринках, на входах в магазини, в місцях великого скупчення людей.

3.       Проведіть опитування своїх  працівників, населення свого району, як вони думають щодо поставлених питань. Було б добре провести серйозне загальнонаціональне дослідження (більше 1200 респондентів по цілій Україні) і представити його результати дуже широко у ЗМІ (щодо свободи слова, свободи підприємництва, очікувань, можливих інструментів розвитку чи їх відсутності тощо).  Проплачені замовні варіанти на цю тему у ЗМІ не є достатніми. (21.07.10р. Ігор Гурняк  КПЛ, Львів)

4.       Опитуйте також службовців, членів різних партій, посадових осіб.

5.       Так як закон про збільшення відрахувань до Пенсійного фонду прийнятий без громадського обговорення, збільшує податковий тиск, прийнятий із порушенням законодавства, то кожному окремому підприємцю подати позов у суд і до рішення суду не сплачувати  протизаконні внески. Див. http://pidprukr.ucoz.ua/load/pozov_do_sudu_po_postanovi_vr_6673/1-1-0-300

6.       Створення потужної мережі самозахисту  http://pidprukr.ucoz.ua/load/16_18_lipnja_na_golubikh_ozerakh_vdbulasja_narada_lideriv_go_ukrajini/1-1-0-297

7.       Організувати тотальну експертизу влади. http://pidprukr.ucoz.ua/index/metodichni_poradi/0-75

8.       Прискорити обєднуючий процес прогресивних лідерів громадських організацій

9.       Проведення на початку вересня конгресу асоціацій бізнесу України у Києві (1) погіршення бізнес – середовища, нехтування законами, …. І навіть можливо спільна позиція щодо місцевих виборів в Україні з «чорним списком партій для вітчизняного підприємця»)

10.   Опублікувати у вересні «чорний список партій для вітчизняного підприємця».

11.   Провести до дня підприємця у вересні масові мітинги протесту у кожному обласному центрі України. Підготовчий процес почати вже сьогодні.  (21.07.10р. Ігор Гурняк  КПЛ, Львів)

 

Разом із цим прочитайте:  А.Панаетов. Бізнес судитиметься з владою. http://www.bbc.co.uk/ukrainian/news/2010/07/100719_business_protest_pension_law_ob.shtml

 21.07.2010 Лепьошкін М : мысли правильные,поэтому предлогаю:1.Организовать и провести встречу в формате пирезидент Украины и все членыКР АГОМСБ Украины.
2.В случаи одказа власти од диалога с предпренимателями подготовить и провести всеукраинскую акцию, путем закрития предпренима-
тельской деятельности на неделю,две,месяц.Подробности можно обговарить при встречи. Лепешкин Н. Миргород.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 779 | Завантажень: 104 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Гурняк І.  
0
Мені видається, що абсолютно необхідні абсолютно нові для України підходи:
1)Запровадження чорного списку бізнесів, які мають безпосереднє або опосередковане відношення до депутатів будь-якого рівня та державних чиновників. Такі бізнесу позбавляються права брати участь у державних закупівлях, у приватизації чи довгостроковій оренді державної власності.
2)Створення спеціального бюро для вивчення корупціогенності чи спонукання до тіньового бізнесу кожного законодавчого проекту.
3)Усунення за грузинським сценарієм надміру вектора контролю у вітчизняному бізнесі.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]